Agent Carter
86/100 - 192×

Agent Carter

V seriálu stanice ABC s názvem Agent Carter se vracíme do světa Marvel Cinematic Universe v době těsně po událostech filmu Captain America: První Avenger, kde sledujeme osudy zakladatelů budoucí organizace S.H.I.E.L.D., agentky Peggy Carter a vynálezce a obchodníka Howarda Starka.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Costa Ronin (Anton Vanko), Toby Jones (Arnim Zola), Bridget Regan (Dottie Underwood), Neal McDonough (Dum Dum Dugan), Ralph Brown (Johann Fennhoff), Hayley Atwell (Peggy Carter), Dominic Cooper (Howard Stark), James D'Arcy (Edwin Jarvis), Shea Whigham (Roger Dooley), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Chad Michael Murray (Jack Thompson), Lyndsy Fonseca (Angie Martinelli), Wynn Everett (Whitney Frost), Currie Graham (Calvin Chadwick), Reggie Austin (Jason Wilkes)

Titulky k deváté epizodě jsou hotové

Titulky k deváté epizodě jsou hotové

Přinášíme vám titulky k epizodě A Little Song and Dance, které můžete stahovat v profilu epizody. Titulky si pro vás připravila @LuAn. Až se na epizodu podíváte, podělte se s námi o vaše zážitky v diskuzi a nezapomeňte epizodu ohodnotit. Příští týden očekávejte poslední díl druhé řady.

27 0
28.2.2016

Diskuze /3

oskarka

Děkuji za titulky! A nevíte, jak se jmenuje písnička, při které se odehrává úvodní sekvence – když je Peggy v bezvědomí?

29.2.2016 | 12:26:57
dbar

Taky děkuju za titulky, jen mohla být otitulkovaná i ta písnička. Přece jen otitulkovaný mluvený text v písni navazoval na zpívanou část a bylo by dobré vědět vše.

29.2.2016 | 23:07:51
KlárkaP

Strávili bychom nad tím x hodin, protože bychom to museli načasovat a přeložit z odposlechu. V originálních titulcích text písně nebyla…

1.3.2016 | 12:31:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Hlídejte si nás

Reklama

Postřehy z epizod

Postřehy z finále druhé řady

Postřehy z finále druhé řady

Druhá série Agentky Carterové je již za námi a přesto nám zůstává několik otázek nezodpovězených. Mnoho z nich se točí kolem Rady a nechybí ani velká překvapení ze závěru epizody.

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama