Agent Carter Whitney Frost

Whitney Frost

Whitney Frost

Herečka z Hollywoodu, která je provdaná za ambiciózního politika Calvina Chadwicka. Při jedné večerní noci se stane nehoda a Whitney se nechtěně spojí s Nulovou hmotou, která jí navždy změní život.

Sezóny 1
2016 - 2016

Whitney Frost je americkou přední herečkou v Hollywoodu, která ovšem nevyniká pouze v herectví, ale je i výbornou vědkyní. Je vdaná za Calvina Chadwicka, ambiciózního politika, který má šanci stát se senátorem Spojených států. Během nehody se dostane Whitney do kontaktu s nulovou hmotou, která jí změní život.

Nulová hmota se v ní usídlí a trochu změní Whitney charakter. Především jí ovšem dá nadpřirozené schopnosti, pomocí kterých je schopna vysát život z ostatních žijících bytostí. Whitney začne od té doby toužit po moci a pokusí se odstranit vše, co jí stojí v cestě. Dokonce svých schopností využije k tomu, aby ovládla i obávanou radu Devíti. Whitney se stane hlavní nepřítelkyní Peggy Carterové poté, co neohrožená agentka dorazí do Hollywoodu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Skvělá záporačka. Škoda, že se nedozvíme co se s ní stalo po druhé sérii :)

9.2.2021 | 19:38:53
Kothy

Drsna zaporacka.

3.3.2016 | 22:29:26
mv1998

Kvalitní villain, se sympatickou Tamarou z Newsroomu byste si ji spojili asi těžko (y) :)

3.3.2016 | 17:23:41
oskarka

Moc dobře zahráno. Tvrdá jako křemen…vlastně jako nulová hmota! :)

29.2.2016 | 14:24:58

Hlídejte si nás

Postřehy z epizod

Postřehy z finále druhé řady

Postřehy z finále druhé řady

Druhá série Agentky Carterové je již za námi a přesto nám zůstává několik otázek nezodpovězených. Mnoho z nich se točí kolem Rady a nechybí ani velká překvapení ze závěru epizody.

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy