Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.)
91/100 - 655×

Agents of S.H.I.E.L.D.(Agenti S.H.I.E.L.D.)

V seriálu z produkce Josse Whedona navazujícího na film Avengers z roku 2012 dává zmrtvýchvstalý agent Phil Coulson dohromady tým agentů S.H.I.E.L.D.u, kteří budou řešit a zkoumat nové neobvyklé případy po celém světě a chránit obyčejné před vším neobyčejným, záhadným a nebezpečným.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Brian Patrick Wade (Absorbing Man), Maya Stojan (Agentka 33), Mallory Jansen (Aida), Alicia Vela-Bailey (Alisha Whitley), Harlow Happy Hexum (Alya Fitz), Blair Underwood (Andrew Garner), Christine Adams (Anne Weaver), B. J. Britt (Antoine Triplett), Adrianne Palicki (Bobbi Morse), Patrick Cavanaugh (Burrows), Kyle MacLachlan (Calvin Zabo), Chloe Bennet (Daisy Johnson), Lucas Bryant (Damon Keller), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Reed Diamond (Daniel Whitehall)

S05E08: The Last Day

S05E08: The Last Day

Tým agenta Coulsona se v budoucnosti setkává s Robin.

cz sk
20.1.2018
2 410 000
43 minut

Oficiální synopse

Coulson a jeho tým se setkají s nečekanou osobou z jejich minulosti. Tato osoba je klíčem k tomu, aby Země nebyla zničena.

Info

Režie: Nina Lopez-Corrado
Scénář: James C. Oliver a Sharla Oliver
Hrají: Clark Gregg (Phil Coulson), Ming-Na Wen (Melinda May), Chloe Bennet (Skye), Iain De Caestecker (Leo Fitz), Elizabeth Henstridge (Jemma Simmons), Henry Simmons (Mack Mackenzie), Natalia Cordova-Buckley (Yo-Yo Rodriguez), Jeff Ward (Deke), Coy Stewart (Flint) 

FOTO: ABC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil ale přišel mi trochu zmateny

redaktor
22.8.2020 | 23:13:31
tom99

Velké zpomalení děje a docela nuda. Zábavných bylo jen posledních pět minut…

webmaster, grafik
2.8.2020 | 17:39:22
Milano33

Obidve príbehové archy nám mali, čo ponúknuť. Mohli sme sledovať pôsobivé dianie na základni, z ktorého sa vykľula atmosférická podívaná. Vrellnexiani sú skvelý a ich prítomnosť na scéne len zvyšuje mieru napätia. A musím uznať, že si s nimi Mack spolu s Yo-Yo pekne poradili. Na druhú stranu na Zemskom povrchu bol cítiť úžasný post-apokalyptický feeling. Pustá a na prvý pohľad neobyvateľná Zem priniesla so sebou zaujímavú zápletku. Aj keď flashbacky ako tak ušli. Celkový výsledok bol viac než len dobrý.

15.6.2020 | 22:49:26
choudys

To že se o Věstce starala později May, pro mě K.O. Ta malá copatá modrá potvůrka je nejspíš nebude lovit, ale pomůže. Komplikuje se to a vypadá to že se to opět zase zvrtne,že… :)

25.3.2018 | 3:16:16
Spiker

Tyjo nudaaa, ačkoliv teda linka s Robin byla působivá a vše zachraňovala.

6.2.2018 | 19:20:05
Rider S.R.Q

Úžasné… tady je Marvel v celé své kráse… a to co oni prostě dělají. :D

25.1.2018 | 17:27:45
RagnarokCzD

Ty flashbacky mi přišli trochu zmatený …

Zvlášť ten, kdy Yoyo šla po chodbě majáku se sekerou Kree, říkala že Mike je „pryč“ (takže by měli bejt v budoucnosti) … ale současně s nima byla malá rebeca (takže by měli bejt v současnosti). O_o

Ale jinak super.

25.1.2018 | 14:31:35
dannymoro58

Skvela epizoda, vsechno jsem chapal..

redaktor
25.1.2018 | 0:28:22
Caligos

Skvělá epizoda, která měla za snahu protrénovat naše mozkové buňky, pokud tu ještě nějaké máme. Bavil jsem se u prolínání časových linií, byl to takový adrenalin, který tu snad ještě u Agentů nebyl. Pro ty kteří nepochopili, zopakuji slova Fitze, že čas je předem daný a nelze jej změnit. Pokud se teoreticky někdo vypraví do budoucnosti, musí být za ním zapsaná i minulost. Kdyby cestování časem bylo opravdu možné, znamenalo by to, že je i naše budoucnost předem daná a že sice si myslíme, že svými činy děláme různé pokroky, ale čas to nijak v podstatě neovlivní. Robin prožila celou minulost, s nikým v čase necestovala, čili i prožila návrat agentů. Čas je jen jeden a vše se do něho prolíná. Agenti se svou budoucnost proto snaží změnit, aby v minulosti nedošlo opět ke zničení Země.

24.1.2018 | 19:24:47
Wixicz

Koudy98: Tohle je jednoduché. V díle říkali, že Robin se plete minulost, přítomnost a budoucnost dohromady. A to veškerá, včetně všech alternativních možností, atd. atd. To, o čem ona vypráví, je minulost, která jednou byla daná, ale zase se změnila, ovšem ona z ní má stále vzpomínky a vize.

24.1.2018 | 18:42:18
1

Stav překladu

Epizoda S07E13: What We’re Fighting For

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @annePel, @laisobel, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama