Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) S06E13: New Life (Part II)

S06E13: New Life (Part II)

S06E13: New Life (Part II)

Pokračování dvojdílu.

cz sk
3.8.2019
43 minut

Oficiální synopse

Agenti už vědí, na jaké straně stojí Sarge a snaží se zastavit jak jeho tak i Izel. Deke se snaží dostat k Mackovi a Daisy, zatímco Jemmu a Fitze čeká v Majáku nemilá návštěva.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
domin04cze

Cela serie byla super, mozna nejlepsi ze vsech. Na konec mam tolik teorii, ze to snad ani neni mozne a mrzi me, ze musim cekat rok. Jsem strasne rad ze Fitz i Simmonsova zije, jako ano, je trapne furt je davat od sebe, kdyz jsou takove ikonicke duo pro tento serial, ale stejne se mi to (zatim) libi. Moje nejoblibenejsi postava v druhe pulce serie byla rozhodne Deke, Fitz-Simmons a (ackoliv se mi to tezko rika jelikoz jsem ji nikdy moc nemusel) Yo-Yo. Daisy me strasne nastvala. V kazde serii od ziskani schopnosti ma tolik potencialu a taha ten tym daleko od smrti. Muj nazor je takovy, ze kdyby je pouzivala, Serge porazi v prvni pulce serie a pak se jde jen na Izel, nebo kdyby nakonci po ziskani toho naramku od Deka a Fitz-Simmons na Izel utocila, vyhrali by jsme driv. Serie 6 – 10/10

7.8.2019 | 12:21:25
antty

Tak se zdá, že sedmá řada bude kopírák A:Endgame. Dokud jsou takhle hluboko v minulosti, to by mohli přivést na skok zpět agentku Carterovou. Za to, že nakonec nikdo neumřel, hvězda dolů. Ale to CGI Sarge, to bylo fakt peckovní (a něco mi připomínalo, ale nemůžu si vzpomenout co).

webmaster
6.8.2019 | 22:00:43
Logan_the Wolverine

Hey Guys :)

6.8.2019 | 15:24:52
Remi91

Tuto sezónu jsem se nějak nedokázal naladit na stejnou vlnu jako tvůrci. Postavy zbožňuju, ale ten děj mě vůbec neuchvátil. I těch 13 epizod bych ještě zkrátil. Měl jsem pocity jako při sledování první poloviny první řady, kdy se všichni ještě tak nějak hledali a příběh nevěděl, kam přesně má směřovat.

webmaster
6.8.2019 | 10:56:37
Rastasan

Posledních pět minut naprosto rozbouřilo mou fantazii co bude dál. Užasný díl.

6.8.2019 | 5:32:27
bublifuk

Nebyla to řada, ze které bych sedal na zadek s otevřenou pusou – ale byla to důstojná řada. A musím říct, že se mi líbí, jak pracují s řadami předchozími. Předpokládám spíš variantu, že úskok do minulosti/para­lelnosti má pomoci vytvořit dostatečně silnou super supertajnou variantu SHIELDu určenou jen k tomu, aby až dorazí Chromyconi, byli připraveni.

5.8.2019 | 10:55:56
gladiator992

Ten samotný koniec ma akože čo znamenať ? :D

5.8.2019 | 10:19:55
Kubc6a

Nějak nepobírám. Hlavně mi přijde, že zničili to budování napětí. Nepřemožitelná May a Yo-Yo přežily, jak kdyby se nic nestalo, a z Coulsona mám zvláštní pocit.

webmaster
5.8.2019 | 9:03:50
Thaedhas

Pro mě jedna z nejlepších sérií! Po shlédnutí jsem čuměl s hubou do kořán. Nepobírám konec, nevydržím rok, než dostanu vysvětlení sakra… . Např. proč je Fitz poslal do NYC na přelom 30. a 40. let 20. století? (Toto období jsem odvodil podle Wiki, kde jsem si našel, že Empire State Building bylo dostavěno v roce 1931… že by nějaká šance, že se potkají s malým Kápem Amerikou? :D Izel byla jako záporák skvělá! Jen mě trochu mrzelo, že na začátku byla prezentovaná jako hodně silná bytost a na konci se jevila spíš jako normální pozemšťan. Taky ten začátek byl trochu zvláštní. Beru v potaz Infinity War a pak Endgame. Vím, že tvůrci toho asi moc nevěděli, jak všechno dopadne. Ale i tak doufám, že v 7. sérii bude nějaké poohlédnutí.

5.8.2019 | 8:30:55
witcherrr

Dal bych 100%, ale Izel trošku slabá a Sarge, jak něco ukázal tak hned chcípl, to samé co graviton, něco ukázal vzápětí amen.

Další Coulson? Za chvíli bude jak Wells s flashe..

4.8.2019 | 23:21:56

Ukázka k sedmé řadě

Thumbnail Play icon

Nepřehlédněte

10 věcí, které by se měly stát před koncem seriálu

10 věcí, které by se měly stát před koncem seriálu

S napětím očekáváme sedmou řadu seriálu, který původně vznikl, aby mohl Phila Coulsona, miláčka fanoušků, vrátit zpátky. Během následujících let se svým týmem objevil Inhumans, bojoval s Kree, cestoval časem, přežil v budoucnosti i cestoval do vesmíru vlastní lodí. Co nás ale ještě čeká?

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás