Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) S07E06: Adapt or Die

S07E06: Adapt or Die

S07E06: Adapt or Die

Poté, co si tým S.H.I.E.L.D.u zni­čil svoje krytí a ve stejný moment i poškodil Zephyr, musí tým bojovat o to, aby zachránili rodiče Macka, S.H.I.E.L.D. od napadení Chronicomů a opravit loď. To vše musí zvládnout před dalším časovým skokem. Mezitím se Daisy a Sousa ocitnou v jisté nevýhodě oproti Nathanielu Malickovi, který prahne po moci a Coulson bude muset udělat něco, v čem je velmi dobrý, aby zachránil budoucnost.

cz sk
2.7.2020
1 320 000
42 minut

Info

Režie: Aprill Winney
Scénář: Daniel J. Doyle
Hrají: Clark Gregg (Chronicom Phila Coulsona), Ming-Na Wen (Melinda May), Chloe Bennet (Daisy Johnson), Elizabeth Henstridge (Jemma Simmons), Henry Simmons (Mack Mackenzie), Natalia Cordova-Buckley (Yo-Yo Rodriguez), Jeff Ward (Deke Shaw), Joel Stoffer (Enoch), Enver Gjokaj (Daniel Sousa) 

Foto: ABC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Enoch fakt neměl chybu jak opravoval implantat a Deke ho zezadu praštil aniž by věděl o co jde a jeho omluva taky zněla zajimavě a jinak že Coulson se zase obětoval ale Daisy a Macka mi bylo lito ale to že Deke a Mack zustali sami tak jsem zvědav co budou dělat.

26.8.2020 | 18:28:07
Magdalena888

super

25.8.2020 | 20:26:18
tom99

Myslím, že to s Mackovými rodiči si mohli odpustit. To už bylo dost smutné i na mě… to měnění minulosti se mi vůbec nelíbí, protože seriál vůbec nebere v potaz motýlí efekty…

webmaster, grafik
15.8.2020 | 11:23:40
Spiker

Nathaniel se hezky vybarvil

12.7.2020 | 17:24:17
Milano33

Ako aj dychberúca, tak aj epická epizóda! Napätie sa dalo krájať. Celá táto podívaná pôsobila fantastický a tempo krásne gradovalo. Daisy a Sousa boli skvelý. Daisy mi je vážne ľúto, ale som rád, že ju Sousa nakoniec zachránil, je fakt úžasný. Scény medzi Jemmou, Dekeom a Enochom boli tiež podarené. Coulson sa opäť obetoval, zas a znova položil svoj vlastný život pre vyššie dobro. Ale to, čo nám predviedol bolo úchvatné. Naozaj bol parádny, predovšetkým jeho jednotlivé repliky pri rozhovoroch.

7.7.2020 | 22:00:01
choudys

Další skvělej díl, v komentech pode mnou je spousta nechápačů, ale to se stává :)
Něco k tomu, už od začátku sedmé série, píšu do diskuzí k aktuálnímu dílu.
https://www.edna.cz/…lni-epizoda/?…

7.7.2020 | 18:34:34
Lex Luthor

Chápu, že Mack byl naštvaný, ale opustit Zephyr těsně před startem do jiné doby to je prostě blbost, jako ředitel má odpovědnost vůči týmu

7.7.2020 | 16:45:19
Kothy

Cim dal lepsi :)

7.7.2020 | 14:18:34
Wandrinho

Pokud mohu také něco říci, nechci spoilerovat, ale pokud tu čtete i rozhovory s postavami atd, tak Daisy (Chloe) řekla, že by byla ráda kdyby si zahrála v nějakém filmu Avengers nebo prostě Marvelovce, a z toho bych soudil, že své schopnosti mít bude. Možná ne hned, ale časem určitě. A za mě byli Agenti do 4. série super. Pak to začalo být moc chaotické, člověk se ztrácel. Vesmír a budoucnost, konstrukce atd, člověk je z toho zmatený. Teď v té minulosti to celkem jde, jelikož se jedná i historii S.H.I.E.L.D.u, ale souhlasím že každý díl je v jiném roce a to se mi moc nelíbí. Jen doufám, že tam bude ke konci série nějaká zápletka týkající se třeba Avengers, jako třeba herec Enver Gjokaj alias strážník v Avengerech, takže počítám s genialitou štábu Agentů a Marvelu a bude to epický závěr.

3.7.2020 | 14:22:08
Daviduzzu

Docela mě překvapily komentáře pode mnou, ohledně toho, že Agenti ignorují Endgame a podobně. Šestá ráda skončila těsně před lusknutim z Infinity War, potom se Agenti přenesli do roku 1931, což znamená, že zatímco Avengers bojují s Thanosem, oni bojují s Chronicomy. Navíc nikdo neví do jakého roku se nakonec vrátí, třeba skončí někde v roce 2005, co já vím, nemusí to přece být v tom bodě, ze které se vydali do třicátých let. Seriál se hodně změnil, ale to se dělo prakticky každou řadu. Co spíš trápí mě, je počet epizod – 13 dílů. Myslím si, že zrovna tenhle námět cestování časem by měl určitě na původních 22, jako tomu bylo u prvních pěti sérií. Protože takhle prvních pět epizod bylo sice fajn, ale prakticky v žádném tom prostředí jsme moc dlouho nebyli a to je docela škoda.

3.7.2020 | 9:30:32
1

Stav překladu

Epizoda S07E13: What We’re Fighting For

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @annePel, @laisobel, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás