Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.)
91/100 - 655×

Agents of S.H.I.E.L.D.(Agenti S.H.I.E.L.D.)

V seriálu z produkce Josse Whedona navazujícího na film Avengers z roku 2012 dává zmrtvýchvstalý agent Phil Coulson dohromady tým agentů S.H.I.E.L.D.u, kteří budou řešit a zkoumat nové neobvyklé případy po celém světě a chránit obyčejné před vším neobyčejným, záhadným a nebezpečným.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Brian Patrick Wade (Absorbing Man), Maya Stojan (Agentka 33), Mallory Jansen (Aida), Alicia Vela-Bailey (Alisha Whitley), Harlow Happy Hexum (Alya Fitz), Blair Underwood (Andrew Garner), Christine Adams (Anne Weaver), B. J. Britt (Antoine Triplett), Adrianne Palicki (Bobbi Morse), Patrick Cavanaugh (Burrows), Kyle MacLachlan (Calvin Zabo), Chloe Bennet (Daisy Johnson), Lucas Bryant (Damon Keller), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Reed Diamond (Daniel Whitehall)

S07E06: Adapt or Die

S07E06: Adapt or Die

Poté, co si tým S.H.I.E.L.D.u zni­čil svoje krytí a ve stejný moment i poškodil Zephyr, musí tým bojovat o to, aby zachránili rodiče Macka, S.H.I.E.L.D. od napadení Chronicomů a opravit loď. To vše musí zvládnout před dalším časovým skokem. Mezitím se Daisy a Sousa ocitnou v jisté nevýhodě oproti Nathanielu Malickovi, který prahne po moci a Coulson bude muset udělat něco, v čem je velmi dobrý, aby zachránil budoucnost.

cz sk
2.7.2020
1 320 000
42 minut

Info

Režie: Aprill Winney
Scénář: Daniel J. Doyle
Hrají: Clark Gregg (Chronicom Phila Coulsona), Ming-Na Wen (Melinda May), Chloe Bennet (Daisy Johnson), Elizabeth Henstridge (Jemma Simmons), Henry Simmons (Mack Mackenzie), Natalia Cordova-Buckley (Yo-Yo Rodriguez), Jeff Ward (Deke Shaw), Joel Stoffer (Enoch), Enver Gjokaj (Daniel Sousa) 

Foto: ABC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

Kvalitní jen do čtvrté série? Možná, ale až někdy od té druhé! První polovina první série byla úplně debilní, kde všichni vypadali jako parta nadšenců a kvality agentů, hodných MCU, to nepřipomínalo ani omylem. Nebýt to Marvel, tak se to druhé série ani nedožilo! Naštěstí to mělo vzestupnou kvalitu a potom už to bylo skvělý. Tahle poslední série není nijak dechberoucí, ale je výborná: „Žádné vlny, jen vlnky!“

Mack neměl nikdy být ředitel! On je skvělý voják, ale do role myslitele a vůdce se nikdy nehodil a tady to jen podtrhuje…

12.10.2021 | 3:42:10
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Enoch fakt neměl chybu jak opravoval implantat a Deke ho zezadu praštil aniž by věděl o co jde a jeho omluva taky zněla zajimavě a jinak že Coulson se zase obětoval ale Daisy a Macka mi bylo lito ale to že Deke a Mack zustali sami tak jsem zvědav co budou dělat.

redaktor
26.8.2020 | 18:28:07
Magdalena888

super

25.8.2020 | 20:26:18
tom99

Myslím, že to s Mackovými rodiči si mohli odpustit. To už bylo dost smutné i na mě… to měnění minulosti se mi vůbec nelíbí, protože seriál vůbec nebere v potaz motýlí efekty…

webmaster, grafik
15.8.2020 | 11:23:40
Spiker

Nathaniel se hezky vybarvil

12.7.2020 | 17:24:17
Milano33

Ako aj dychberúca, tak aj epická epizóda! Napätie sa dalo krájať. Celá táto podívaná pôsobila fantastický a tempo krásne gradovalo. Daisy a Sousa boli skvelý. Daisy mi je vážne ľúto, ale som rád, že ju Sousa nakoniec zachránil, je fakt úžasný. Scény medzi Jemmou, Dekeom a Enochom boli tiež podarené. Coulson sa opäť obetoval, zas a znova položil svoj vlastný život pre vyššie dobro. Ale to, čo nám predviedol bolo úchvatné. Naozaj bol parádny, predovšetkým jeho jednotlivé repliky pri rozhovoroch.

7.7.2020 | 22:00:01
choudys

Další skvělej díl, v komentech pode mnou je spousta nechápačů, ale to se stává :)
Něco k tomu, už od začátku sedmé série, píšu do diskuzí k aktuálnímu dílu.
https://www.edna.cz/…lni-epizoda/?…

7.7.2020 | 18:34:34
Lex Luthor

Chápu, že Mack byl naštvaný, ale opustit Zephyr těsně před startem do jiné doby to je prostě blbost, jako ředitel má odpovědnost vůči týmu

7.7.2020 | 16:45:19
Kothy

Cim dal lepsi :)

7.7.2020 | 14:18:34
Wandrinho

Pokud mohu také něco říci, nechci spoilerovat, ale pokud tu čtete i rozhovory s postavami atd, tak Daisy (Chloe) řekla, že by byla ráda kdyby si zahrála v nějakém filmu Avengers nebo prostě Marvelovce, a z toho bych soudil, že své schopnosti mít bude. Možná ne hned, ale časem určitě. A za mě byli Agenti do 4. série super. Pak to začalo být moc chaotické, člověk se ztrácel. Vesmír a budoucnost, konstrukce atd, člověk je z toho zmatený. Teď v té minulosti to celkem jde, jelikož se jedná i historii S.H.I.E.L.D.u, ale souhlasím že každý díl je v jiném roce a to se mi moc nelíbí. Jen doufám, že tam bude ke konci série nějaká zápletka týkající se třeba Avengers, jako třeba herec Enver Gjokaj alias strážník v Avengerech, takže počítám s genialitou štábu Agentů a Marvelu a bude to epický závěr.

3.7.2020 | 14:22:08
1

Stav překladu

Epizoda S07E13: What We’re Fighting For

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @annePel, @laisobel, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama