Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) S07E06: Adapt or Die

S07E06: Adapt or Die

S07E06: Adapt or Die

Poté, co si tým S.H.I.E.L.D.u zni­čil svoje krytí a ve stejný moment i poškodil Zephyr, musí tým bojovat o to, aby zachránili rodiče Macka, S.H.I.E.L.D. od napadení Chronicomů a opravit loď. To vše musí zvládnout před dalším časovým skokem. Mezitím se Daisy a Sousa ocitnou v jisté nevýhodě oproti Nathanielu Malickovi, který prahne po moci a Coulson bude muset udělat něco, v čem je velmi dobrý, aby zachránil budoucnost.

cz sk
2.7.2020
1 320 000
42 minut

Info

Režie: Aprill Winney
Scénář: Daniel J. Doyle
Hrají: Clark Gregg (Chronicom Phila Coulsona), Ming-Na Wen (Melinda May), Chloe Bennet (Daisy Johnson), Elizabeth Henstridge (Jemma Simmons), Henry Simmons (Mack Mackenzie), Natalia Cordova-Buckley (Yo-Yo Rodriguez), Jeff Ward (Deke Shaw), Joel Stoffer (Enoch), Enver Gjokaj (Daniel Sousa) 

Foto: ABC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Ako aj dychberúca, tak aj epická epizóda! Napätie sa dalo krájať. Celá táto podívaná pôsobila fantastický a tempo krásne gradovalo. Daisy a Sousa boli skvelý. Daisy mi je vážne ľúto, ale som rád, že ju Sousa nakoniec zachránil, je fakt úžasný. Scény medzi Jemmou, Dekeom a Enochom boli tiež podarené. Coulson sa opäť obetoval, zas a znova položil svoj vlastný život pre vyššie dobro. Ale to, čo nám predviedol bolo úchvatné. Naozaj bol parádny, predovšetkým jeho jednotlivé repliky pri rozhovoroch.

7.7.2020 | 22:00:01
choudys

Další skvělej díl, v komentech pode mnou je spousta nechápačů, ale to se stává :)
Něco k tomu, už od začátku sedmé série, píšu do diskuzí k aktuálnímu dílu.
https://www.edna.cz/…lni-epizoda/?…

7.7.2020 | 18:34:34
Lex Luthor

Chápu, že Mack byl naštvaný, ale opustit Zephyr těsně před startem do jiné doby to je prostě blbost, jako ředitel má odpovědnost vůči týmu

7.7.2020 | 16:45:19
Agent 0-8-4

Ďalší super diel :-) :-) :-)

7.7.2020 | 16:03:24
Kothy

Cim dal lepsi :)

7.7.2020 | 14:18:34
Wandrinho

Pokud mohu také něco říci, nechci spoilerovat, ale pokud tu čtete i rozhovory s postavami atd, tak Daisy (Chloe) řekla, že by byla ráda kdyby si zahrála v nějakém filmu Avengers nebo prostě Marvelovce, a z toho bych soudil, že své schopnosti mít bude. Možná ne hned, ale časem určitě. A za mě byli Agenti do 4. série super. Pak to začalo být moc chaotické, člověk se ztrácel. Vesmír a budoucnost, konstrukce atd, člověk je z toho zmatený. Teď v té minulosti to celkem jde, jelikož se jedná i historii S.H.I.E.L.D.u, ale souhlasím že každý díl je v jiném roce a to se mi moc nelíbí. Jen doufám, že tam bude ke konci série nějaká zápletka týkající se třeba Avengers, jako třeba herec Enver Gjokaj alias strážník v Avengerech, takže počítám s genialitou štábu Agentů a Marvelu a bude to epický závěr.

3.7.2020 | 14:22:08
Daviduzzu

Docela mě překvapily komentáře pode mnou, ohledně toho, že Agenti ignorují Endgame a podobně. Šestá ráda skončila těsně před lusknutim z Infinity War, potom se Agenti přenesli do roku 1931, což znamená, že zatímco Avengers bojují s Thanosem, oni bojují s Chronicomy. Navíc nikdo neví do jakého roku se nakonec vrátí, třeba skončí někde v roce 2005, co já vím, nemusí to přece být v tom bodě, ze které se vydali do třicátých let. Seriál se hodně změnil, ale to se dělo prakticky každou řadu. Co spíš trápí mě, je počet epizod – 13 dílů. Myslím si, že zrovna tenhle námět cestování časem by měl určitě na původních 22, jako tomu bylo u prvních pěti sérií. Protože takhle prvních pět epizod bylo sice fajn, ale prakticky v žádném tom prostředí jsme moc dlouho nebyli a to je docela škoda.

3.7.2020 | 9:30:32
Ratemus

musím říct, že mě to zatím baví, rozhodně lepší než předchozí dvě serie. Tady se skvěle bavím, je fajn vidět to retro, ale ti Chromicosi mě tak nějak nebaví, ovšem to pseudo propojování a zmínky na MCU se mi líbí viz projekt Insight…co mi ale vadí je, že to sere na hlavní události MCU. první čtyři serie vždy nějak reagovaly na hlavní události MCU…první řada na Hydru a její povstání (nikdy nezapomenu na ten úžasný mrazivý pocit když se na obrazovce objevovala písmena a vzkaz Hydry, že skrytí agenti mohou vyjít na světlo, druhá řada mám pocit že reagovala na Age of Ultron kdy Raina předpověděla kovového robota co změní svět, třetí serie samozřejmě Civil war kdy i Agenti pocítili Dohodu nebo byla alespon zmíněna…a čtvrtá řada přinesla jednoho z nejlepších záporáků, Hydru Fitze.

2.7.2020 | 22:58:52
-Skinner-

Zatiaľ sa 7. séria zlepšuje od dielu k dielu. Snáď to bude takto pokračovať ďalej.

2.7.2020 | 22:46:08
Laisobel

Poslední série má skvělý grády, díl od dílu je lepší a já doufám, že se to udrží do konce řady. Nejsou to ti Agenti, co byli, ale seriál se za ty roky vyvíjel a nemyslím si, že špatně. Ba naopak. A tenhle díl byl skvělej. Daisy a Sousa jsou perfektní a snad z nich bude pár, i kdyby bez schopností a jen tak v poklidu. Ta chemie mezi nima je skvělá! Jemma a Enoch jsou super tým, jako před tím byl Enoch s Fitzem. Linka May a Coulsona… a ten konec? Pecka. Nemůžu se dočkat dalšího dílu. A že to nehraje do karet MCU? No a co? Já jsem spokojená.

redaktor
2.7.2020 | 21:41:32
1

Stav překladu

Epizoda S07E07: The Totally Excellent Adventures of Mack and the D

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Zira, @annePel, @laisobel
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Trailer k sedmé řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Nepřehlédněte

Tvůrci dali do poslední série Agentů S.H.I.E.L.D.u maximum

Tvůrci dali do poslední série Agentů S.H.I.E.L.D.u maximum

Agenti S.H.I.E.L.D.u jsou jediným Marvel seriálem, který to i přes nemalé šance na zrušení dotáhl až do konce. Poslední řady se tak dočkáme již příští rok a tvůrci ji samozřejmě nezapomněli patřičně vynachválit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás