Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.)
91/100 - 653×

Agents of S.H.I.E.L.D.(Agenti S.H.I.E.L.D.)

V seriálu z produkce Josse Whedona navazujícího na film Avengers z roku 2012 dává zmrtvýchvstalý agent Phil Coulson dohromady tým agentů S.H.I.E.L.D.u, kteří budou řešit a zkoumat nové neobvyklé případy po celém světě a chránit obyčejné před vším neobyčejným, záhadným a nebezpečným.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Brian Patrick Wade (Absorbing Man), Maya Stojan (Agentka 33), Mallory Jansen (Aida), Alicia Vela-Bailey (Alisha Whitley), Harlow Happy Hexum (Alya Fitz), Blair Underwood (Andrew Garner), Christine Adams (Anne Weaver), B. J. Britt (Antoine Triplett), Adrianne Palicki (Bobbi Morse), Patrick Cavanaugh (Burrows), Kyle MacLachlan (Calvin Zabo), Chloe Bennet (Daisy Johnson), Lucas Bryant (Damon Keller), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Reed Diamond (Daniel Whitehall)

S07E10: Stolen

S07E10: Stolen

Poté, co je Enochova oběť vyhodila z časové bouře, tým dorazí zpět do roku 1983, kde Nathaniel a Kora těžce pracují na sestavení armády pečlivě vybraných anarchistů Inhumans v Ráji. Když se agenti rozdělí, aby pokryli více místa, Daisy má za úkol chránit Ťia-jing a je nucena konfrontovat svou matku poprvé od její smrti, zatímco ostatní rychle zjistí, že budou muset čelit dalšímu mocnému bývalému nepříteli, aby zastavili Malicka.

cz sk
30.7.2020
1 300 000
41 minut

Info

Režie: Garry A. Brown
Scénář: Mark Bruner
Hrají: Clark Gregg (Chronicom Phila Coulsona), Ming-Na Wen (Melinda May), Chloe Bennet (Daisy Johnson), Elizabeth Henstridge (Jemma Simmons), Henry Simmons (Mack Mackenzie), Natalia Cordova-Buckley (Yo-Yo Rodriguez), Jeff Ward (Deke Shaw), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Dichen Lachman Ťia-jing

Foto: ABC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

Takový nekonzistentní díl, který ani nedává moc smysl. Ti dva vypadají víc pošahaní, než nebezpeční. Malick nemůže být silmější než Quake, která ani nedostala možnost! Když už to vypadalo, že jde na to, tak do toho naprosto dementně vběhne May a konec scény?!? To byl dokonalý WTF moment!

Dodrbali tu minulost víc než hodně, ale určitá teorie by tady byla. Filmy MCU se už dávno od tohoto seriálu (nebo naopak) odklonily a ve filmech už SHIELD dávno není. Tady je cesta, jak agenty dostat do jejich doby v podobě kterou známe z filmů. Určitě to tak nebude, jen nápad ;-)

30.10.2021 | 3:06:07
Jiri007

Dobry dil, musim řict ale že je mi lito Daisy že přišla o matku ale fakt nemělo chybu jak se předtim bavili aniž by věděla co je zač a Nathaniel je fakt parchant a Garrett je ted namachrovany frajer jen doufam že všichni dostanou co proto a že unesli Jemmu to jsem fakt nečekal kdo vi co jim Fitz provadi

26.8.2020 | 23:10:04
tom99

Panebože. Vyhrabou ty nejhorší herce a dají jim tváře známých a recyklovaných záporáků nastokrát. Kdy toto utrpení skončí… Fakt to měli zabalit v páté řadě, kdy se to hodilo a rozloučení už prakticky proběhlo. Tato nastavovaná kaše je šílená. Nadával jsem na šestou řadu, ale ta měla nějakou soudržnost, toto už je fakt průser. Může to maximálně skončit dobrou rozlučkovou epizodou, jinak příšernost největší…

webmaster, grafik
18.8.2020 | 15:03:51
Spiker

Že by konečně Fitz? :D na poslední dva díly..:D

16.8.2020 | 11:29:34
Kothy

Problemu pribyva…

8.8.2020 | 23:29:37
RagnarokCzD

No nevim … Nathaniel možná má schopnosti „o něco dýl“ … ale Daisy se už utkala s daleko většíma řízkama. Takže tohle my smysl moc nedává. :-/

Ale jinak to celkem šlo … jen mi pořád přijde, jako by si tvůrci neuvědomovali, že jim finále dejchá na krk a tentokrát nebude další sezóna ve který by to dořešili. :-/

5.8.2020 | 21:10:55
Thaedhas

Koukám, že epizoda má na poměry agentů „bídné“ hodnocení. Ale mně se epizoda líbila. Čekal jsem, že Daisy Nathaniela rozseká… no snad příště. Líto mi je Jiaying a Daisy… mohla mít mámu, po které určitě celý život toužila.

5.8.2020 | 20:54:57
choudys

Další skvělá epizoda.
Dialogy mezi postavami jsou perfektní, až dětinsky napsané, proto nechápu, čemu nerozumíte! Stačí pořádně sledovat děj, normálně vnímavý člověk vše pochopí. Jestli ne, tak si to další den pusťte znova.

5.8.2020 | 19:08:46
Milano33

Neustála neprítomnosť Fitza je stále viac a viac citeľná. Naozaj mi dosť chýba a všetko už konečne nasvedčuje tomu, že sa v najbližšej dobe opäť vráti na scénu. Ja som skutočne zvedavý na to, ako objasnia Fitzovu absenciu, aj keď to všetko pôsobí, že práve on je hlavným hýbateľom diania. A tiež ma veľmi zaujíma, prečo bola Jemma tak vystrašená z toho, čo videla. Scény medzi Jiaying a Daisy boli skutočne silné a plné emócií, ktoré sa ešte znásobili následne, keď sa objavil Nathaniel. Táto Jiaying bola vskutku úžasná a bolo mi jej ozaj ľúto, že zomrela :(. Súboj medzi Daisy a Nathaniel bol pôsobivý. A aj scény s Daisy a Sousaom boli skvelé.

5.8.2020 | 16:25:13
BLHikachu

Ja už vážne nechápem čo od toho chcete… po tejto stránke je asi naozaj lepšie že seriál končí v najlepšom, niekomu sa naozaj nič nezavďačí, sto ľudí, sto chutí, ale niektoré pripomienky sú už naozaj smiešne…

5.8.2020 | 15:55:20
1

Stav překladu

Epizoda S07E13: What We’re Fighting For

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @annePel, @laisobel, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama