Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.)
91/100 - 653×

Agents of S.H.I.E.L.D.(Agenti S.H.I.E.L.D.)

V seriálu z produkce Josse Whedona navazujícího na film Avengers z roku 2012 dává zmrtvýchvstalý agent Phil Coulson dohromady tým agentů S.H.I.E.L.D.u, kteří budou řešit a zkoumat nové neobvyklé případy po celém světě a chránit obyčejné před vším neobyčejným, záhadným a nebezpečným.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Brian Patrick Wade (Absorbing Man), Maya Stojan (Agentka 33), Mallory Jansen (Aida), Alicia Vela-Bailey (Alisha Whitley), Harlow Happy Hexum (Alya Fitz), Blair Underwood (Andrew Garner), Christine Adams (Anne Weaver), B. J. Britt (Antoine Triplett), Adrianne Palicki (Bobbi Morse), Patrick Cavanaugh (Burrows), Kyle MacLachlan (Calvin Zabo), Chloe Bennet (Daisy Johnson), Lucas Bryant (Damon Keller), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Reed Diamond (Daniel Whitehall)

S07E12: The End is at Hand

S07E12: The End is at Hand

Agenti, kteří jsou v pasti díky Nathanielovi a Sybil a jejich eliminaci S.H.I.E.L.D.u z his­torie, se musí spoléhat na své silné stránky, aby přechytračili a překonali Chronicomy. Toto je jejich nejdůležitější boj a přežití bude vyžadovat pomoc přátel a spoluhráčů, minulých i současných.

cz sk
13.8.2020
1 460 000
43 minut

Info

Režie: Chris Cheramie
Scénář: Jeffrey Bell
Hrají: Clark Gregg (Chronicom Phila Coulsona), Ming-Na Wen (Melinda May), Chloe Bennet (Daisy Johnson), Iain De Caestecker (Leo Fitz), Elizabeth Henstridge (Jemma Simmons), Henry Simmons (Mack Mackenzie), Natalia Cordova-Buckley (Yo-Yo Rodriguez), Jeff Ward (Deke Shaw), Enver Gjokaj (Daniel Sousa) 

Foto: ABC

Thumbnail Play icon

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Daisy byla dobra jak přemluvila Koru a aspon viděla pravdu jaky Nathaniel ve skutečnosti je a Garrett fakt neměl chybu jak ho zradil a pak byl zastřelen, a Mackova superbomba neměla chybu a ukryt v baru je fakt perfektni a kdo vi co bude s Jemmou a přivolani Fitze na konci nemělo chybu.

27.8.2020 | 10:56:50
RagnarokCzD

No já se cejtim spokojeně, jako už delší dobu ne … akorát tím, že sem to viděl jako dvojdíl si nejsem jistej kde tenhle končil a ten další začínal. :-/

No a ta druhá polovina už za moc nestála. :-/

24.8.2020 | 9:53:01
Spiker

Fitz si konečně udělal čas. :D na minutu

21.8.2020 | 0:34:13
Raiden123

No preco nevyuzit tu zbytocnu kopu terminatorov a urobit si snich prskavky ?

Skoda ze to skoncilo.

20.8.2020 | 21:27:33
tom99

V rámci možností, jak jsem na to nadával posledních pár dílů a prakticky celou řadu, to „celkem“ šlo. Nicméně takto si stejně nepředstavuji finále celého seriálu, ale co už… na to je pozdě, takže to byl aspoň normální díl.

webmaster, grafik
20.8.2020 | 0:18:57
Milano33

Prvá časť finálnej dvojepizódy sa hneď od samého úvodu nesie na epickej note. Vesmírne diania je opulentné a plné pompéznosti. A vizuálne prevedenie, či už samotného vesmíru alebo jednotlivých vesmírnych lodí Chronicomov, je kategória sama o sebe, je ozaj pôsobivé. A tá pečlivo vybratá paleta farieb je tiež čarokrásna. Vskutku išlo o pastvu pre oči. Bolo skutočne zaujímavé, čo sa dialo vo vnútri Jemminej hlavy. Aspoňže ju Deke dokázal podržať. Aj Daisy bola skvelá. A Sousa spolu s Mackom boli parádna dvajka. A konečne sa ukázal Fitz. On je proste úžasný a som neskutočne rád za jeho návrat. Ale na druhú stranu mi ho je vážne ľúto, že si naňho Jemma nespomínama. Som zvedavý, ako sa s tým Fitz popasuje a ako vyrieši tento problém. Na koniec sa síce teším, ale zároveň aj zamrzí :/.

17.8.2020 | 18:10:46
Kothy

Super dil.

17.8.2020 | 16:02:53

Stav překladu

Epizoda S07E13: What We’re Fighting For

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @annePel, @laisobel, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama