Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) Kostým Daisy byl inspirován filmem Marvel Rising

Kostým Daisy byl inspirován filmem Marvel Rising

Kostým Daisy byl inspirován filmem Marvel Rising

V šesté řadě má Daisy Johnson aka Quake zbrusu nový kostým, který je volně inspirovaný kostýmem z animovaného filmu Marvel Rising, kde sama Quake sehrála jednu z hlavních rolí. Jako každou sérii Daisy dostala přeměnu svého kostýmu a šestá řada nebude výjimkou.

19 1
15.4.2019

Herečka Chloe Bennet, která ztvárňuje postavu Daisy Johnson, se v listopadu podělila se svými fanoušky a s celým světem na svých sociálních sítích o výrazný nový vzhled své postavy v seriálu, který zahrnoval nejen nový kostým, ale i změnu vlasů na blond s fialovými proužky. Změna stylu opět zahrnovala přeměnu jejího kostýmu a vzhledem k tomu, že mezi finálem páté řady a začátkem šesté uběhl celý rok, bylo jasné, že k podobné změně určitě dojde, jak to bylo u ní zvykem v předešlých sériích.

Kostýmová designerka Whitney Galitz díky WonderConu zveřejnila na svém Twitteru dva pohledy na nový kostým, které společně se svým kolegou Joshuou Jamesem Shawem a Imogene Chayes vytvořila. K příspěvku nejen připojila poděkování Joshuovi a Imogene za jejich odvedenou práci, ale rovněž poukázala na fakt, že hlavním cílem bylo vzdát hold interpretaci Quake z animovaného filmu Marvel Rising.


Podobnost kostýmu je očividná. Foto: Disney, ABC

Přesuneme se k samotnému navrženému kostýmu. Zrcadlově stříbrné proužky jsou navrženy tak, aby kostým vypadal, že je vyroben z jediného kusu látky, zatímco ve skutečnosti je vyroben ze dvou kusů. Všechny kultovní prvky jsou stále součástí kostýmu, jen byly aktualizovány. Rukavice jsou zeštíhlené a aerodynamické, stejně jako opasek. Symbol Quake, který Whitney považuje za velmi důležitou součást obleku, byl umístěn na zadní straně.

I když je to pravděpodobně nejlepší kostým Quake, který jsme doposud viděli, vyvolává i tak mnoho otázek. Hlavní je asi ta, proč Daisy potřebuje rukavice. Samotné rukavice byly navrženy Simmons a poté vylepšeny Fitzem v třetí sérii, kdy je opravdu potřebovala, protože dostatečně neovládala svoje nové schopnosti. Nějakou dobu je používala, dokud svoje schopnosti a emoce neměla plně pod kontrolou a znovu si je nasadila až v páté sérii poté, co z ní dostali přístroj na kontrolu schopností Inhumans, který do ní násilím vrazil Kasius, aby ji ovládnul. Od té doby neměla svoje schopnosti znovu pod kontrolou, ale na konci finále znovu převzala kontrolu. To, že jsou znovu součástí obleku, může naznačovat, že Daisy na tom není dobře a znovu se snaží získat kontrolu nad svými emocemi po smrti Coulsona. Teoreticky by to mohl být výsledek séra Stonožka, které mohlo potencionálně trvale rozšířit rozsah schopností Quake.

Líbí se vám nový oblek? A co si myslíte o teorii s jejími rukavicemi?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E13: New Life (Part II)

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @annePel, @laisobel, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí na verze:

  • KILLERS, MiNx, TBS, AMZN, BAMBOOZLE

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

Agenti se s námi po sedmé sérii rozloučí

Agenti se s námi po sedmé sérii rozloučí

Stanice ABC včera oznámila, že seriál Agenti S.H.I.E.L.D.u skon­čí po sedmé sérii. Příští léto 2020 tedy poběží Agenti naposled se svými třinácti epizodami. Ke konci seriálu se vyjádřil Jeph Loeb, výkonný viceprezident a ředitel Marvel Television.

Ukázka k sedmé řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás