Agents of S.H.I.E.L.D. Postřehy z epizody Devils You Know

Postřehy z epizody Devils You Know

Postřehy z epizody Devils You Know

Epizoda Devils You Know se do nás plně obula s dvojicí otázek, po kterých si budeme kousat až do příštího týdne nehty jako po měsíční pauze bez Dallasu. Kdo je tedy onen záhadný Lash a co se stalo s Andrewem? A mohly by mít tyhle dvě otázky jednu společnou odpověď?


40 0
25.10.2015

Kdo postřelil J.R.a?

Čtvrtá epizoda třetí řady seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. s názvem Devils You Know se konečně trochu více zaměřila na nového padoucha Lashe, který se nám poprvé představil už v úvodní epizodě série. O tomto novém záporákovi se hlavní postavy seriálu nyní dozvěděly hned několik nových informací, jako například jeho jméno nebo fakt, že se řadí k rodu Inhumans – což je něco, co diváci mohli vědět už delší dobu. Jednu novou informaci jsme se však přesto nyní dozvěděli současně i s hlavními hrdiny: Lash se dokáže přeměnit zpátky do své původní lidské podoby. Kým tedy Lash vlastně je?

Kdo v seriálu hraje padoucha Lashe, to víme už od konce tohoto léta. Pokud by se tedy jeho lidská podoba měla v seriálu teprve objevit, velmi pravděpodobně ji ztvární Lashův stávající představitel Matthew Willig. Odhalení Lashovy schopnosti přeměny však v této epizodě bylo zároveň podáno tak, že Lash by klidně mohl být i někdo, s kým jsme se v seriálu už setkali – a upřímně, byla by to pro scenáristy nevyužitá příležitost se téhle možnosti taky nechopit. Lashe tedy dost možná hrají dva herci, podobně jako tomu třeba bylo v seriálovém Hulkovi z konce 70. let, kdy doktora Bannera hrál Bill Bixby, zatímco samotného Hulka ztvárnil Lou Ferrigno. A pokud jsme se tedy s lidskou podobou Lashe už někdy setkali, otázkou zůstává, kdo to je?


Podobně jako u divácké paranoie vzešlé z postřelení J.R. Ewinga v kultovním Dallasu (navíc parodované například i Simpsony ve dvojdílu Kdo postřelil pana Burnse), i zde lze v rámci šokové hodnoty vykřiknout téměř libovolné jméno a následně rozebírat, zda se nejedná o Lashe. Je to Coulson? Je to Nick Fury? Je to Jan Tleskač?! Než abychom si ale procházeli všechny aktuální postavy seriálu Agents of S.H.I.E.L.D., bude nám stačit zaměřit se na ty dvě, které jsou ve fanouškovských teoriích skloňovány nejčastěji, a nakonec si taky říct, proč z těchto postav není Lashem podle mého osobního názoru ani jedna.

První obvyklý podezřelý je v tomto případě Andrew Garner, konzultující psycholog S.H.I.E.L.D.u a exmanžel Melindy May. K teorii, že právě on je Lash, svádí hned několik skutečností. Vysvětlovalo by to třeba, proč Andrew zmizel během dovolené s Melindou (mohl projít svou terrigenskou přeměnou), proč se během útoku na ATCU nepokusil zabít Daisy, nebo jak by teoreticky mohl přežít nejasné události z finále této epizody.

Když se ale na tuto problematiku podíváme zblízka, fakt, že by Andrew byl Lashem, tak úplně nehraje. Zaprvé, tato skutečnost by znamenala obrácení Andrewovy původní osobnosti do ještě šílenějších otáček, než jak tomu v první sérii bylo u Granta Warda, a to možná až do oněch otáček „dallasových“. Andrew by totiž mohl být Lash pouze ve dvou případech. Buďto by Lash bylo jeho alter ego (podobně jako u již zmíněného Hulka), které se bez Andrewova vědomí chová jako jeho přesný protiklad (Andrew chce Inhumans pomáhat, zatímco Lash je zabíjí), nebo by Andrew o svém alter egu věděl a jako on sám by sabotoval psychologická doporučení Inhumans, aby nemohli chodit do terénu, a jako Lash by se vydával do ulic zabíjet ty Inhumans, které S.H.I.E.L.D. ještě neobjevil.

Ani jedna z těchto možností ale nedává moc smysl. Zvlášť pokud si uvědomíme, že minimálně ve dvou případech by se Andrew musel nepozorovaně dostat ze střežené základny S.H.I.E.L.D.u, sledovat Coulsonův tým, proměnit se v Lashe a pak zaútočit na nějakého z Inhumans, který by se mu zrovna dostal pod ruku… Jinými slovy teorie, že Lash je Andrew, je sice krásně bombastická a šokující, bohužel ale asi jenom na papíře. V seriálu by to prostě nejspíš moc nefungovalo.

Teorie druhá už je pak o něco schůdnější. Podle ní by Lashem mohl být Banks, šéf zásahové jednotky A.T.C.U. Tuto teorii nejvíce podporuje fakt, jak Banks nejspíš nenávidí Inhumans a také jak zničehonic zmizel předtím, než Lash zaútočil na Macka a Daisy při cestě na základnu A.T.C.U. A přestože právě Banksův odchod, na který Daisy v epizodě sama narážela, nás nejspíš měl navést na myšlenku, zda právě on není Lashem, při hlubším zamyšlení to opět tak nějak nedává smysl.

Ať už se Banks vytratil z jakéhokoliv důvodu, nejdříve se na tom domlouval se svou šéfkou Rosalind Price. Pokud by tedy Banks skutečně byl Lashem, Rosalind by o tom musela vědět. Jenže pokud Rosalind tohle skutečně ví a tudíž sdílí Lashův „nezbytný“ záměr vraždit Inhumans, pak by to znamenalo, že samotné A.T.C.U. Inhumans zabíjí. Jestli by tomu tak ale skutečně bylo, pak by Banks přece vůbec nemusel zabíjet Inhumans na vlastní pěst, ale pouze v rámci vlastní jednotky.

Pak je tu navíc celý ten problém s Dwightem Fryem a jeho „alergií na Inhumans“. Během scény, kdy Frye zareagoval na Daisy, byl v místnosti i Banks, na něj už ale Frye nijak nezareagoval, stejně jako ani v momentě, kdy ho Banks vyváděl z domu. Pokud tedy Frye neumí svoje schopnosti potlačovat (což velmi pravděpodobně skutečně neumí) a neznal Lashovu identitu dopředu, kdy by předstíral, že Bankse nezná, pak Banks Lashem nejspíš skutečně není.

Nelze ale vyloučit, že by Lash mohl být některým z jiných agentů A.T.C.U., nebo minimálně někým, s kým je někdo z této organizace (například právě Banks) skutečně v kontaktu, a mohl ho tak informovat o Fryově převozu. Proč se ale při tomto útoku Lash zároveň nepokusil zabít Daisy (že patří k Inhumans ví už od jejich střetu v nemocnici)? Jaké tedy jsou jeho skutečné motivace a kým Lash doopravdy je? A je možné, že se nakonec skutečně jedná o postavu, kterou jsme v seriálu zatím neviděli? Upřímně, nejsme teď o moc chytřejší než na začátku.

Zabili Andrewa… Parchanti?

Po Lashově identitě je druhou velkou otázkou této epizody, co se stalo s Andrewem. A stejně jako v případě předchozí otázky, i tady existuje hned několik odpovědí. První je ta nejzjevnější, tedy že Andrew skutečně zemřel. Pokud by tomu tak ale skutečně bylo, tvůrci by nám to prostě ukázali, spíš než aby nás nechali na vážkách a na začátku příštího dílu nám prostě jen řekli, že „smůla, ale už je vážně po něm“. Andrew tedy nejspíš skutečně přežil. Ale jak?

V předchozích odstavcích jsem se rozepisoval o tom, proč Andrew podle mě rozhodně není Lash. To ale zároveň neznamená, že by nemohl být Inhuman! Právě to by totiž opět vysvětlovalo, proč se Andrew vypařil ze své dovolené a nadále se stranil Melindy, a proč se snaží natolik chránit ostatní Inhumans, se kterými soucítí a nechce je posílat do terénu, protože sám ví, čím si procházejí.

Když se navíc podíváme na závěr epizody, vidíme jak z vybuchujícího obchodu utíká poměrně vyděšený Werner von Strucker (a to navíc bez svých původních nohsledů). Výraz v jeho tváři by šel možná vysvětlit tím, že Werner není zas až takový tvrďák, a že ho celá událost trochu vyvedla z míry. Spíš by to mohlo ale znamenat to, že Werner u Andrewa viděl něco, co nečekal. Možná něco… nelidského?

Co říci závěrem

Přestože drtivou většinu dnešních postřehů zabírají spíše osobní teorie, v této epizodě pořád bylo pár zajímavostí, které stojí za zmínění. Velké odhalení v závěrečné scéně, kdy Jemma Simmons konečně hodlá říct Fitzovi, co se jí stalo na oné cizí planetě, ale asi můžeme rovnou přeskočit. Jednak o tom nemá už moc cenu spekulovat, protože příští týden se dočkáme epizody shrnující právě Jemmino počínání na oné planetě, a pak taky proto, že tento cliffhanger byl od tvůrců tak trochu nefér. Prakticky je totiž identický s finální scénou z epizody předešlé, pouze místo Bobbi zde Jemma mluví s Fitzem.

Co tedy ještě dodat? V úvodu epizody jste si jistě všimli „množící se zrzky“ Alishy, kterou si můžeme pamatovat i z druhé řady – konkrétně z jejího finále, kdy se utkala i se samotnou Daisy. Její návrat do seriálu určitě není až tak překvapující, je ale rozhodně zajímavé, jak najednou vyhledala pomoc u Coulsona poté, co ve druhé sérii fungovala v podstatě jako levá ruka Ťia-jing. Na toto téma by se zároveň ještě hodilo dodat, že Alicia Vela-Bailey, představitelka Alishy, je vedle hraní i kaskadérka. Pracovala tak například na třetím Iron Manovi a je dublérkou například Adrianne Palicki (Bobbi) nebo Bridget Regan v seriálu Agent Carter.

Za zmínku pak taky rozhodně stojí i scéna mezi Coulsonem a May – vůbec první v této sérii. Melinda si zde všímá, že Coulson nenosí kravatu, a řekne mu, že mu to takhle sluší víc. Tenhle dialog samozřejmě lze vnímat pouze povrchově, tedy že May si skutečně pouze myslí, že bez kravaty je Coulson větší fešák, a že jediný důvod, proč Coulson kravatu nenosí, je skutečně pouze ten, že s mechanickou rukou mu to moc nejde. Jako to ale platí ostatně o všem, i tady můžeme hledat i něco víc.

Už v postřezích k první epizodě třetí řady jsem psal o tom, jak Coulsonovo vypuštění formálního obleku možná reflektuje jeho vlastní duševní stav. Od té doby Coulson sice občas nahodil sako přes košili, jeho formálního obleku s kravatou jsme se však pořád nedočkali. Jak ale poznamenala sama May, motivace ke změně jeho šatníku jsou možná jiné, než jsem původně předpokládal. Je totiž sice možné, že vypuštěním svého obleku Coulson do jisté míry znehodnocoval svou pozici ředitele, ve které podle sebe selhal, nyní k tomu má ale důvod i docela jiný.

Coulson si totiž možná uvědomil, že ve světě, ve kterém se nyní ocitá, není pro klasickou polohu ředitele S.H.I.E.L.D.u mís­to, načež se rozhodl trochu změnit strategii, k čemuž můžeme připsat i onu dosud nevídanou spolupráci se zdánlivě nepřátelskou stínovou organizací. A právě to možná May také myslela tím, když řekla, že takhle to Coulsonovi sluší víc. Jasně, Phil je fešák tak jako tak, určitě ale lze souhlasit i s tím, že mu víc sluší i ona nová podoba ředitele S.H.I.E.L.D.u, které se vstříc novým hrozbám zhostil.

FOTO: ABC

Diskuze /30

Hurley

Během psaní postřehů jsem si to samozřejmě neuvědomil, ale proti teorii, že by Banks mohl být Lash, samozřejmě mluví i ta skutečnost, že zatímco Lash v prvním dílu řádil v nemocnici, Banks trčel s Coulsonem ve vlaku. Mnonic… Mohl jsem si ušetřit tři odstavce textu. :)

#11 frozenbee
webmaster
25.10.2015 | 18:25:10
Jemily

No prostě scénáristé mají rádi Philindu no :D Andrew podle mě žije určitě jinak by tam byla přímá ukázka na jeho smrt a nebylo by tam tolik okolností. A jinak… Všichni se rozlučte s Lancem Hunterem protože jestli je Andrew skutečně mrtvý tak Hunter taky moc dlouho nevydrží. Za předpokladu že bude v okolí May.

#3 Hurley
25.10.2015 | 18:35:07
Hurley

#2 Jemily: A za předpokladu, že mu neodklepnou ten spin-off. ;)

#4 Jemily
webmaster
25.10.2015 | 18:37:39
Jemily

#3 Hurley: Pravda na to jsem zapomněla :D

25.10.2015 | 18:38:45
Gogina

Vyčerpávající postřehy. :) Sama jsem zvědavá hlavně na to, jak to dopadne s Andrewem, jakou schopnost bude mít. :) Protože Werner von Strucker by se asi jen tak nevyděsil, usuzuji dle toho, když za ním šel poprvé Ward.

25.10.2015 | 18:43:52
Flux

Ešte tam je jedna „nepresnosť“ .. podľa wiki sa Lash stal inhumanom inak ako terrigenskou bombou resp. rybkami a to rovnako ako Lincoln alebo Gordon

#7 Hurley
25.10.2015 | 18:50:18
Hurley

#6 Flux: Ano, to už sme pokryli v postřezích k 301. :)

webmaster
25.10.2015 | 18:53:13
Oveckoun

Jan Tleskač! Cítím se hned starší, když vím, kdo to je :-P

#10 Zrnko #13 Piere #23 alexis
25.10.2015 | 19:04:37
TheDanielss

Musím přiznat, že kdyby vážně zabili Andrewa, tak by mě to nijak nezasáhlo, jeho charakter jsem si nikdy moc neoblíbila, jediná scéna kde se mi vážně líbil byla jeho terapie s Jemmou právě z poslední epizody.

25.10.2015 | 19:13:52
Zrnko

#8 Oveckoun: A to jsem si myslela, že jsem jediná, kdo se najednou cítí jako stařec :D

25.10.2015 | 19:57:43
frozenbee

#1 Hurley: to za 1. a za 2. pak ještě v baráku té dvojice se Banks s celou jednotkou, Rosalind a Philem snažil vypáčit dveře ve sklepě, zatímco Lash pozoroval ze stínu Macka a Daisy.....

Andrew je určitě Inhuman, ale jestli je Lash to nevím, nepamatuju si jestli byl na základně v dobách útoků (může si chodit ven a dovnitř jak chce, když chodí učit na univerzitu)

25.10.2015 | 22:03:19
doomhammer

Tak ma napadlo, nemohli Lasha stvoriť Kree a poslať ho na zem aby pobil inhumans u ktorých sa aktivovali ich schopnosti? Na zem sa mohol dostať vo chvíli keď ten portál vcucol Jemmu len ho to vyhodilo niekde inde na zemi.

#15 KollbY
25.10.2015 | 22:04:29
Piere

#8 Oveckoun: tak já si představil spíš časopis, respektive mimozemšťana, a díky tomu se stále cítím mlád :D

25.10.2015 | 22:12:13
Michelle84

Perfektné postrehy ako vždy :) Ohľadom Lasha, stále dumám kto by to mohol byť ale podľa mňa to bude niekto kto tam ešte nebol. A Andrew je podľa mňa Ihnumans :p

25.10.2015 | 22:18:42
KollbY

#12 doomhammer: noo kamo to uz je moc psycho uvaha jako :D

25.10.2015 | 22:19:08
paule

Ještě mě napadlo jestli třeba Lash neodvedl Andrewa jako jistou náhradu za Frye aby mu hledal další Inhumans. Každopádně Lash musel nějak vědět že převážejí Frye a kudy ho povezou což by naznačovalo tomu že to opravdu je někdo z ATCU nebo že s někým od nich alespoň spolupracuje

25.10.2015 | 22:26:49
Sputnik

Co ak existuje spojitost medzi tym Lashom a tym preco sa Jemma chce vratit na tu planetu. Vo finale druhej serie monolit pohlti Jemmu a ako odpoved nato sa dostavi Lash. Ano on moze byt aj odpoved na rozsirenie toho teragenu avsak v poslednej epizode boli obete ludia co mali schopnosti aj predtym. Co ak planeta na ktorej Jemma bola je nejaka povodna planeta Inhumans, kde si mysleli ze na zemi uz ziadny nezostali(lebo ich kedysika znicili ci nieco take)…cez Jemmu zistili pravdu a proste poslali tam svojho zastupcu aby to vyriesil…nieco na sposob stargate ked objavili oriov v inej galaxie a ty poslali priorov. To by mohol byt aj dovod preco sa Jemma neciti bezpecne(pretoze aj ked Lasha zabiju moze prist niekto dalsi) a chce sa vratit…a zaroven by to bolo v ramci mytologie co v tejto serii riesia. Nezda sa mi ze by chceli otvarat dalsiu pribehovu liniu…podla mna je Lash urcite z tej planety

26.10.2015 | 8:22:37
Seb.Loeb

Pro Andrewa toho mluví docela dost. Když se May v minulosti sesypala a odešla od něj, bylo to kvůli střetu s Inhumans. Má důvod je nenávidět. Lash podle svých slov sám dělá něco, co dělat prostě musí – jako lékař lečí svět od nákazy, která mu zničila život = odvedla mu May. Program Inhumans vlastně spíš brzdí a je otázka, není-li v něm jen proto, aby měl informace o Inhumans. Daisy by pak nezabil ne snad ani tak proto, že by ji měl rád, ale proto, že je to právě ona, kdo hledá stále nové a nové Inhumans. Jo a všimli jste si, že Lash se velice často objevuje pár kroků za Daisy, jako by ji sledoval a čekal, za kým ho dovede. Pro psychologa by nebyl problém pod záminkou monitorování její nervové aktivity zabudovat do její „ozbrojené ruky“ nějakou tu štěnici. A k jeho mizení … nejen že zmizel od May, ale i Werner von Stucker se ho v závěrečné scéně ptá, kde byl, že promeškal přednášku …

#19 Čelo
26.10.2015 | 8:30:51
Čelo

#18 Seb.Loeb: Mě to také sedí spíše na toho Andrewa. :-) Hold si budeme muset počkat, sice nám určitě Lashovu totožnost neprozradí hned ! Určitě nám to alespon někoho vyloučí anebo potvrdí. Možná to bude úplně nová postava, v což nevěřím. :-)

26.10.2015 | 8:47:29
Seb.Loeb

Já si ale stejně myslím, že nás autoři vodí za nos. Ve finále druhé řady bylo poměrně zřetelně vidět, že Fitz otevřel na Simmonsovou schránku s monolitem, ať už úmyslně nebo ne. Čekal jsem, že z toho něco bude … a nic. Podle mne to bude jako s Wardem .. buď někdo nový nebo náhodný výběr … ententýky, dva špalíky … a hlavním padouchem sezóny budeš ty!

#22 TheDanielss
26.10.2015 | 10:41:14
azoxid

Andrew podle mě není Lash, není jím nikdo ze známých aktuálních postav, jeho lidskou formu teprv poznáme. Nějak si neumím představit, že se Andrew, který má milimetrového ježka, přemění na týpka s dredama až po pas :-D a ani u ostatních mi k nikomu nesedí. Co se týče koncové scény, to je dost spekulativní. Strucker se mohl tvářit tak vyděšeně proto, že to byla holt jeho první „vražda“ a ještě takhle brutální. Koneckonců je v tomhle byznysu novej. A nebo je Andrew skutečně Inhuman (ale ne Lash), a nějak je tam nasekal, což bych i celkem přijal.

26.10.2015 | 17:12:03
TheDanielss

#20 Seb.Loeb: Tvůrci se k tomuto vyjádřili už několikrát. Ve výsledku to vypadalo, že to Fitz otevřel,ale nebylo to úmyslné.Neměli to v plánu a potvrdili, že Fitz to neotevřel. I Elizabeth na Comic-conu řekla že Iain si to vymyslel sám.

26.10.2015 | 19:50:54
alexis

#8 Oveckoun: No a máš radši komiks nebo televizní seriál?:-) Jinak článek od Hurleyho super jako vždy.

26.10.2015 | 22:36:18
AkunMeChai

To, co tu napíšu, nejsou až tak úplně moje postřehy, ale něco, co mám od jistého amerického youtubera. Pro to, že je Lash Andrew, podle něj svědčí ještě jedna věc. Na konci první série Sk… ehm… Daisy smetla May tlakovou vlnou. May si pak stěžovala, že z toho měla migrénu. A při převozu toho hackera nebo co to bylo, Daisy Lashe smetla taky. A následně si Andrew kupuje léky, které jsou prý na bolesti hlavy… Náhoda…? Uvidíme.

27.10.2015 | 19:55:42
Look-Ass

Když pustím svoji fantazii tak mě ještě napadá, že by Lash mohl být Daisin tatík… Nebo je nějaká skutečnost která tomu zabraňuje?

#26 Hurley
28.10.2015 | 5:35:44
Hurley

#25 Look-Ass: Řek bych, že tomu trošičku brání fakt, že je to totální kravina. :)

#27 Look-Ass
webmaster
28.10.2015 | 6:13:22
Look-Ass

#26 Hurley: Nejsem tak vzdělaný v marvel světě, jen prostě sleduji co mě baví a to aos jsou, takže pardon za to, že se v tom neorientuju úplně na sto pro. Nicméně proč by to měla být kravina? On ten herec ho přece ani hrát nemusí, stačí jak ho v některém následujícím díle zabijí a po pitvě zjistí, že to byl on. Pokud se pamatuji tak dělá nějakýho veterináře, takže může mít blízko k nakaženým rybám :-)

#28 Hurley
28.10.2015 | 9:29:57
Hurley

#27 Look-Ass: Daisin otec není Inhuman. To je ostatně celej ten důvod, proč na sobě experimentoval – aby si vštípil schopnosti uměle a jeho žena ho docenila.

Navíc proč by tohle dělal? Má vymazanou paměť a nějací Inhumans už ho nezajímaj, rozhodně ne natolik, aby je vraždil. Tahle postava v druhý sérii dostala krásný zakončení, tak ji nechme bejt…

webmaster
28.10.2015 | 9:43:17
mike2

V tomhle typu seriálů je vymazání paměti málokdy definitivní (bez ohledu na to, jestli je tak v daný moment prezentováno), takže tím bych radši neargumentoval. Přiznám se, že mne tahle varianta taky napadla, ale zavrhl jsem ji právě proto, že kdyby k tomu měl pan doktor sebemenší předpoklady, museli na to už dávno přijít. Nedivil bych se, kdyby se ještě někdy vrátil (i kdyby třeba jen na jednu epizodu), ale spíš až někdy za rok nebo dva.

28.10.2015 | 11:39:48
Marit

Podle mě je Andrew jednoduše mrtvý, což by teď mohlo posloužit jako další motiv pro pomstu, jak už pro May, nebo další členy týmu, kteří ho měli rádi, a dopadnout tak Warda. Proč by ostatně Andrew nemohl „jen tak“ zemřít? Od Trippovy smrti zatím nikdo další z týmu nezemřel, i přes dramatické události z konce druhé série, kdy jsem se vážně obávala tomu, že to schytá Bobbi .. Ovšem pravda, okolnosti Andrewovy smrti jsou poněkud nejasné a zvláštní, ale nějak mi k němu prostě nesedí představa, že by se z něj stal Inhuman .. natož Lash, to mi přijde jako trošku přitažené za vlasy .. myslím, že toho jsme v seriálu ještě neviděli a přikláním se k některému názoru tady v komentářích, že se objevil díky otevření portálu monolitem a přesunu Jemmy do jiné galaxie. Jenže monolit portál otevírá pravidelně (na což Jemma s přišla na jiné planetě), takže by se mohl přesunovat už dříve, ovšem neměl k tomu žádný důvod, podnět .. rozhodně jsem zvědavá, co se o něm ještě dozvíme :) :D

30.10.2015 | 9:13:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

  • S04E22 HDTV x264 KILLERS
  • S04E22 HDTV XviD FUM
  • S04E22 720p HDTV DIMENSION
  • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy