Agents of S.H.I.E.L.D. Postřehy z epizody Uprising

Postřehy z epizody Uprising

Postřehy z epizody Uprising

Kdo ochrání lidi i nelidi, když vypadne proud? Právě proto se na scénu vrací S.H.I.E.L.D. a konečně oficiálně. Pojďme si shrnout, jakých pár informací jsme se v třetí epizodě Uprising seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. dozvěděli.


28 0
16.10.2016

Bez proudu

Celá třetí epizoda se točila kolem elektromagnetického impulsu (EMP), jímž Watchdogs vyhodili elektřinu v několika městech. Tvůrcům se podařilo perfektně zachytit myšlení lidí v této situaci a dočkali jsme se tak třeba pohledu na rabování či prosté ukrývání uvnitř budov. Watchdogs využili důvěřivosti lidí a vydávali se za extrémistické Inhumans a to jen proto, aby je mohli postřílet. Bohužel nečekali, že se na scéně objeví S.H.I.E.L.D. a superrychlá Inhumanka Yo-Yo, jenž už dávno překonala samotného Quicksilvera. Naneštěstí jsme se opět nedočkali Felixe Blakea a tak jeho příběh zůstává nadále neuzavřen.

Rota Nadeer

Epizoda nás také poprvé seznámila se senátorkou Rotou Nadeer, která oficiálně stojí proti Inhumanům a to přestože její bratr je jedním z nich. Zároveň je také tajnou členkou Watchdogs. Jelikož se v komiksech postava s tímto jménem nevyskytuje a rovněž tam není nikdo, koho bychom mohli považovat za jejího bratra, je pro nás tato postava velkým tajemstvím. Zajímavé rozhodně je, proč se její bratr nevyklubal ze svého kokonu. Snad nám příští epizoda přinese nějaké odpovědi.


Ze stínů na světlo

Nastala chvíle, na kterou jsme všichni čekali. S.H.I.E.L.D. je opět legitimní a zapřísáhl ochranu pro lidi i Inhumans. Co to znamená pro filmové univerzum? Dočkáme se nějakých náznaků?

Těžko říct. Filmy nezmínily ani Inhumans a ne všichni tvůrci sledují, jak se Marvel vesmír vyvíjí v televizi. Feige nám ale neustále slibuje lepší zítřky, tak snad konečně brzy nastanou. Jak již víme, ředitelem je „Kapitán Amerika“ Jeffrey Mace, z nějž v seriálu udělali Inhumana. Uvidíme, jak se bude postava dále vyvíjet a zda někdy půjde i sám do akce. Rozhodně by to mohlo být zajímavé.

FOTO: ABC

Diskuze /15

Ratemus

non tento díl byl trochu předvídatelný, ale nebyl špatný…taky mě zajímá jestli ten legalizovaný SHIELD bude i ve filmu, na druhou stranu, je otázka jestli všichni inhumans a lidé co pracují pro SHIELD a mají schopnosti musí být zaregistrovaní nyní když je SHIELD zase venku......

to teda tu AIDU moc dlouho netajili, doufám že se z toho doktor nějak vyvleče a pořád jí bude držet v tajnosti

16.10.2016 | 19:35:17
Ratemus

jinak z posledního výskytu agenta Blakea je přeci tak nějak zřejmé že Watchdogs možná vede on ne? to nemohlo Couslona napadnout? nebo se o tom alespon zmínit?

16.10.2016 | 19:36:03
L.Orsag8

Když jsem viděl že SHIELD bude zase legitimní tak jsem se doma radoval myslím že na to čekal každý fanoušek !!!

16.10.2016 | 19:55:59
Ratemus

to jo no, ale ted je otázka zda se to objeví i ve filmech, stejně si myslim že ten novej ředitel je jen další Furyho pejsek.....co myslíte, podepíše Dohodu Strange nebo Cpt. Marvel?

#5 Blackhand47XD
16.10.2016 | 20:01:52
Blackhand47XD

#4 Ratemus: Tak Strange jakožto strážce všech světů se jim na takovou smlouvu může jedině vykašlat.

#6 Ratemus
webmaster
16.10.2016 | 20:15:33
Ratemus

#5 Blackhand47XD: přesně, v tom případě by pro něj někoho měli poslat protože někdo zhora může vyhodnotit že je velmi nebezpečný, stejně jako ho vyhodnotila Hydra…a pokud ho Hydra vyhodnotila jako nebezpečného chirurga :-D (to mě vždy rozesměje) tak co teprve jako Supreme mága…ale je mi jasný že se jim na to vysere

#8 Blackhand47XD
16.10.2016 | 20:27:09
Sleeper1100

Tedy nejsem si jistý ale nestane se socha z každého člověka co přijde do styku s teragenovou mlhou ( či jak se to jmenuje)?. Proto bych si myslel, že bratr senátorky inhuman není – jen je z něho socha a tudíž je mrtvý. Ona se s tím nemůže smířit, proto je tolik proti inhumans a mluví na mrtvého bratra jako kdyby tma ještě byl. Mimochodem pokud se nepletu uplně stejně umřel Trip.

#11 Hudymironov
16.10.2016 | 20:42:18
Blackhand47XD

#6 Ratemus: Když pro Hydru mohli být nebezpeční politici, tak proč se sebevědomý chirurg, kterého lidi poslouchají.

webmaster
16.10.2016 | 21:24:06
Ratemus

jenže pokud člověk má zemřít rozpadne se.....pokud je inhuman vytváří se v něm terigen a s člověka se stává někdo nový…podle mě se z něj stále stává Inhuman a jen to trvá déle prostě nějaká náročná přeměna v někoho pořádnýho…doufám jen že ne Unspoken…

16.10.2016 | 21:24:29
Ratemus

jenže pokud člověk má zemřít rozpadne se.....pokud je inhuman vytváří se v něm terigen a s člověka se stává někdo nový…podle mě se z něj stále stává Inhuman a jen to trvá déle prostě nějaká náročná přeměna v někoho pořádnýho…doufám jen že ne Unspoken…

16.10.2016 | 21:24:30
Hudymironov

#7 Sleeper1100: Asi tak … když se ty terrigenské krystaly vysypaly do moře, tak bylo (pokud vím) řečeno, že ten kov, co zabíjel lidi (jako třeba Trippa) se v moři od krystalů odloučil, když se rozpustily .. tím pádem to, co se dostalo do těch tablet rybího oleje byl čistý terrigen – takže když už někdo po jejich požití absolvoval terrigenezi, musel to být inhuman .. ale tím pádem – proč pořád vypadá tak jako by se podíval na Medůzu? :D

17.10.2016 | 0:02:13
HOUND

Jinak ten Roty Nadeer bratr není inhuman.....tady asi někdo nevyděl konec druhé a třetí sérii co?…kdo neni inhuman a požije ten rybí tuk co je nakaženej…v tomhle případě…nebo se dotkne monolitu/krystalu tak zkamení…a umře!!! Její bratr tedy umřel a proto nemá ráda inhumans!

#13 Blackhand47XD
17.10.2016 | 20:14:03
Blackhand47XD

#12 HOUND: Kdyby zkameněl, tak už by se dávno rozpadl. Do rybího tuku se navíc dostal čistý Terrigen, nebezpečný kov zůstal v oceánu.

webmaster
17.10.2016 | 21:51:02
vindis

S tím rozpadnutím bych si nebyl tak jistý. Trip se rozpadl proto, že Skye při přeměně vyvolala otřesy a to způsobilo Tripovo rozpadnutí. To by se musela rozpadnout i Coulsonova ruka, ale ta je, jak jsme viděli, stále vcelku. Zde bych se skutečně přikláněl k tomu, že její bratr není inhuman, ale oběť. Vždyť pořád existuji nebezpečné krystaly, které Daisy ukradla, tak je otázka, kam se poděly. Klidně je někdo mohl použit a zabil jejího bratra.

19.10.2016 | 19:10:25
Jhoki

Ja si myslím, že to ona je inhuman, a že jej schopnosť je nejak skamenieť (nezdalo sa mi, že tá socha vyzerala presne, ako po kontakte s terigenským kryštálom)

20.10.2016 | 22:44:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Lupu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

  • S04E22 HDTV x264 KILLERS
  • S04E22 HDTV XviD FUM
  • S04E22 720p HDTV DIMENSION
  • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy