Agents of S.H.I.E.L.D. Postřehy z epizody Watchdogs

Postřehy z epizody Watchdogs

Postřehy z epizody Watchdogs

Na scénu se vrací agent, kterého jsme od první série neviděli. Dočkali jsme se také odkazů na ostatní Marvel projekty, ať o Daredevila, Agentku Carterovou nebo blížící se Damage Control. Epizoda nám také představila Mackův soukromý život a dočkali jsme se nové vychytávky.


27 0
3.4.2016

Na kolečkovém křesle

Po dlouhé době se na scéně objevil Felix Blake, který v první sérii Agentů neskončil moc dobře. Felix se stal vůdcem Watchdogs, kteří brojí proti nelidem. Komunikuje se svými lidmi pomocí počítačů a hologramů, jelikož jej Deathlockův útok upoutal na vozík. Blake chce opět chodit a tak začal spolupracovat s Malickem. Nemůžeme přesně určit, zda Blake ví, že napomáhá Hydře, ale kvůli možnosti žít naplno by asi udělal cokoliv.

Vylepšená technologie Howarda Starka

Watchdogs využívají k ničení svých cílů vylepšenou verzi nitraminu, který se poprvé objevil v první sérii Agentky Carterové. Tuto technologii ukradl Starkovi Leviathan a Peggy ji musela získat zpátky. Nitramin vyvolává imploze a tudíž stahuje hmotu k sobě. Felix Blake pracoval na nové verzi, která byla plastická a měla sloužit S.H.I.E.L.D.u. Naneštěstí mu ale Deathlock přerazil páteř a on sešel na scestí.


Potíže v Hell's Kitchen

Marvel seriály se konečně začínají propojovat, i když tedy zatím minimálně. Při televizním vysílání, kde Watchdogs předávali svojí zprávu, byla možnost zahlédnout text obsahující zprávu: „V Hell's Kitchen zuří válka gangů.“// Je to odkaz na druhou sérii Daredevila, kde Punisher vyvražďuje jeden gang za druhým. Naopak v Daredevilovi se objevil novinový článek zmiňující útok na Cybertek z první série a také motorkářský gang Dogs of Hell, který byl v první sérii pod vlivem Lorelai.

Úklidová četa

Stejně jako minulá, tak i tato epizoda upozorňuje na nový blížící se seriál. Tím je Damage Control, společnost, která napravuje veškeré škody, které hrdinové nebo padouši při svých soubojích napáchají. V komiksu tuto skupinu vlastní Tony Stark a Wilson Fisk, ve filmovém světě jde o jakousi odnož S.H.I.E.L.D.u nebo společnost, která s nimi úzce spolupracuje. Těžko říct, zda se nový seriál bude točit okolo událostí, které jsme viděli ve filmech a seriálech nebo bude řešit originální potíže. Na podrobnější informace si budeme muset ještě nějakou dobu počkat.

Novodobá mušketa

O této zbrani mluví Mack již od začátku série. Ano, tušíte správně, jde o kombinaci brokovnice a sekery. Mack si v dnešní epizodě udělal improvizovaný prototyp, který použil při útoku Watchdogs na dům jeho bratra. Jeho bratr Ruben nikdy netušil, jakou práci Alfie vůbec vykonává. Ruben se v seriálu určitě ještě objeví, jinak by jeho představení nemělo smysl. Snad se ale dočkáme i propracovanější verze brokovnicové sekery.

FOTO: Marvel, ABC

Diskuze /9

téčko171

Screen Junkies si udělaly vlastní parodii Agentů a Damage control – Interns of F.I.E.L.D.

#5 Pišta Hufnágl
webmaster
3.4.2016 | 18:38:13
stina01

Malej překlep: Felix se stal vůdcem Watchdogs, kteří zbrojí proti nelidem. Jinak dík za postřehy, vždy na ně netrpelivě čekám. Dobrá práce. :)

#3 Lee_CZ_
3.4.2016 | 21:33:41
Lee_CZ_

#2 stina01: mno Brojit je normální slovo, takže to mají v pořádku :)

3.4.2016 | 21:46:23
Ratemus

děkuju za postřehy, ale nechápu postřeh o brokovnicové sekyře…to je odkud?

#9 vindis
4.4.2016 | 7:15:17
Pišta Hufnágl

#1 téčko171: To je úplná lahůdka! :) Díky za odkaz.

4.4.2016 | 8:12:00
madhitman

To jsem jediný, kdo si pod shotgun-axe představil brokovnici, která stříli sekery???:D

#7 Lee_CZ_
4.4.2016 | 11:40:14
Lee_CZ_

#6 madhitman: Asi ano :D

4.4.2016 | 12:57:55
Mishelle Ward

Skvělé postřehy, jako vždy :D ! Jenom taková maličkost, Lorelai se správně píše Lorelei :)

4.4.2016 | 18:47:24
vindis

#4 Ratemus: Jak je psáno. Je o první díl třetí série, kdy Mack, Daisy a Lincoln v nemocnici poprvé narazí na Lashe. Tak Mack zde pronese:

  • A já potřebuju větší zbraň.
  • Nebo mou sekeru.
  • Nebo třeba nějakou puškosekeru.
10.4.2016 | 12:57:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

  • S04E22 HDTV x264 KILLERS
  • S04E22 HDTV XviD FUM
  • S04E22 720p HDTV DIMENSION
  • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy