Agents of S.H.I.E.L.D. Postřehy z finále první řady

Postřehy z finále první řady

Postřehy z finále první řady

Finále první řady seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. je za námi. Co jsme se v něm dozvěděli a především na jaká odhalení si budeme muset počkat až do druhé řady, o tom všem si povíme v posledních epizodních postřezích první série.


5 0
18.5.2014

Než se pustíme do samotných postřehů, nejdřív něco k tomu, čeho jste si jistě už všimli sami: náš web má zpátky svůj původní designem. Důvodem, proč zde nezůstal design předchozí či proč nevznikl zcela nový, je to, že v pauze mezi první a druhou řadou Agents of S.H.I.E.L.D. se pravděpodobně objeví mnoho nových diváků, kteří budou chtít tento seriál zhlédnout od začátku, přičemž by předchozí či zcela nový design mohl pro takové diváky obsahovat zbytečně nepříjemné spoilery. Dokud tedy nevyjdou propagační materiály k druhé řadě, náš web zatím setrvá ve svém původním kabátu.

A nyní již k oněm postřehům, které však tentokrát pojmeme trochu jinak. Spíše než abychom si vypisovali, co bylo ve finále první řady odhaleno a vyřešeno (což si zrekapitulujeme spíše v chystaném souhrnném článku o mytologii první série), zaměříme se naopak na to, co vyřešeno nebylo a na co se tudíž můžeme těšit v sérii druhé.


Pes bez pána

Zatímco v rámci Johna Garretta nám scenáristé snad ani nemohli dát víc najevo, že s touto postavou se v seriálu už opravdu nesetkáme, Grant Ward nejen že svému mentorovi nakonec (a naštěstí) zůstal věrný, ale navíc se i dostal do rukou svého bývalého týmu, který mu teď život jistě neusnadní.

Setkáme se ale s Grantem Wardem i ve druhé řadě? Tvůrci seriálu s tím rozhodně počítají a podle vlastního vyjádření by se v budoucnu rádi ještě hlouběji ponořili do Wardovy minulosti a především rozvedli téma zbylých členů jeho rodiny. Z jaké pozice se s ním však ve druhé řadě setkáme? Ward je nyní vězněm S.H.I.E.L.D.u, jenž se z něj bude snažit dostat klíčové informace o Hydře, které však Ward zároveň jistě nevydá jen tak.

Nabízí se spousta scénářů, jak by se Wardova role v následující řadě mohla rozvinout, jistě by však nebylo od věci, kdyby se z něj stal minimálně jeden z hlavních padouchů druhé řady, ne-li přímo ten hlavní. Samozřejmě je tu stále i ta otázka, jak se změní Wardův postoj po smrti Garretta, který byl de facto to jediné, co ho spojovalo s Hydrou. Spíš než že by se však z Warda měl ve druhé řadě stát zase dobrák, zůstane z něj pravděpodobně jen troska, která si i bez Garretta najde vlastní důvody, proč Coulsonovu týmu zatápět. Snad už se tak všichni diváci skutečně smířili s tím, že pro tohohle pejska už opravdu není návratu.

Odchod ze scény

Jedna z nejzajímavějších dějových linií rozpracovaných v první řadě sice nakonec zůstala bez uzavření, o to více se však na nástup Gravitona můžeme těšit v řadě druhé. Při útoku na základnu Cyberteku se Ianu Quinnovi totiž nejen podařilo uprchnout, což nám zaručuje jeho návrat v budoucích epizodách, ale navíc i odnést si své cenné gravitonium, ve kterém je však (relativně) uvězněný i doktor Franklin Hall, jak jsme to konec konců mohli vidět v epizodě The Asset. Pokud však jméno Graviton dnes čtete poprvé a nevíte, co od něj v budoucnu můžeme očekávat, více o něm si můžete přečíst právě v postřezích z epizody The Asset.

Podobně nedořešeným tématem se pak stala i otázka Deathloka. Mike Peterson je nyní konečně svobodný, jeho syn je v bezpečí a on se mohl pomstít Garrettovi, který z něj udělal mechanickou zrůdu a svého osobního nedobrovolného atentátníka. Jak řekl sám Mike v závěru epizody, bude se nyní snažit odčinit to, co v Garrettově područí napáchal. Na nějakou dobu se tak vydá na stezku osamělého hrdiny, což by už více korespondovalo s komiksovým Deathlokem, který byl stále spíše kladnou postavu. Jakmile se však cesta seriálového Deathloka opět zkříží s S.H.I.E.L.D.em, na kolik bude Coulson ochoten mu důvěřovat a spojit s ním síly?

Pošta pro tebe

Před útokem na centrálu Cyberteku se podařilo uprchnout nejen Quinnovi, ale navíc i Raině, která nám v závěru finále první řady odhalila jedno zajímavé překvapení. Raina je totiž v kontaktu minimálně s jedním z rodičů Skye. A můžeme si být jistí, že právě ve druhé řadě pro ně naplánuje i pěkné rodinné shledání.

Ještě zajímavějším zjištěním však je, kým rodiče Skye vlastně jsou – tedy respektive kým nejsou. Přestože jsme toho z jednoho z nich totiž moc neviděli, k mimozemské rase Kree, z jejíž DNA vznikl i lék GH-235, který zachránil Skye i Coulsona, to mělo tak jako tak poměrně daleko. Teorie, že je Skye hybridem člověka a Kree proto sice zůstává stále ve hře, skutečnost ale bude nejspíš o něco komplikovanější. Tajemství okolo Skye a její konfrontace se svými rodiči a Rainou je tak minimálně druhým nejzajímavějším tématem, na které se v rámci druhé řady můžeme těšit. Jaké je ale to první?

Ředitel Coulson

Obnovení S.H.I.E.L.D.u a postavení agenta Coulsona do jeho čela vlastně nebylo zas až takovým překvapením. Tvůrci totiž mohli udělat buďto tohle, nebo celý svůj seriál přejmenovat. Větší otázkou tak zůstává spíš to, jak bude S.H.I.E.L.D. v Coulsonových rukou vypadat. Stavět totiž znova masivní organizaci, to se ukázalo jako špatný nápad už napoprvé, což si Fury i Coulson jistě dobře uvědomují.

Bude tedy nový S.H.I.E.L.D. jen malý útoční útvar o několika týmech, či dokonce pouze Coulson a jeho staronová skupina doplněná o agenta Tripletta a Billyho Koeniga (který je pravděpodobně skutečně jen Ericovým dvojčetem, i když u Furyho se člověk nemůže divit ani možnosti pěstování klonů)? Nový S.H.I.E.L.D. může být vlastně čímkoliv, jen už pravděpodobně ne tím, čím byl před útokem Hydry.

A jak navíc bude mít na vedení nového S.H.I.E.L.D.u dopad to, že jeho nový ředitel si pomalu začíná procházet tím samým, čím předtím John Garrett? Přestože pomaleji, neboť Garrett dostal zjevně koncentrovanější dávku o trochu jiném složení, i na Coulsonovi už se začínají projevovat vedlejší účinky mimozemského séra, které ho vrátilo mezi živé. Coulson ze své podstaty pravděpodobně nebude natolik sjetý na vesmíru a opilý svou vlastní pozicí v něm, jako tomu bylo u psychopatického Garretta, stejně jako i další pokusné subjekty léku GH-235 však Coulson pomalu začne přicházet o rozum.

Přestože však tyto subjekty o svůj rozum zjevně přicházejí, zároveň i jaksi nabývají rozumu někoho jiného. Pokud to totiž některým divákům uniklo, podivné značky, které ve finále série kreslili Garrett a později i Coulson, jsme totiž v seriálu neviděli poprvé. Setkali jsme se s nimi totiž už v epizodě Eye-Spy, kde stejné značky zachytil už (tehdy ještě agent) Ward na tabuli v Bělorusku. Jak si můžete osvěžit v tehdejších postřezích z epizody Eye-Spy, říkali jsme si, že část písma z této tabule (a to právě ta část, kterou nepsali Garrett a Coulson) patří rase Skrullů. Z toho pak můžeme předpokládat, že zbytek oněch znaků – tedy těch, které se objevily v obou daných epizodách, již patří rase Kree, což napovídá spojistosti s komiksovými příběhy zachycujícími intergalaktickou válku obou těchto ras.

Když si navíc vzpomeneme, že Ward na tyto symboly narazil, když plnil misi za Akelu Amador, o které si teď už můžeme spočítat, že nedobrovolně pracovala pro Hydru, nabízí se možnost, že ona výzkumná základna v Bělorusku spadala pod tajný projekt samotného S.H.I.E.L.D.u, v jehož čele původně stál sám agent Coulson. Tedy buď to, a nebo tato základna zastupuje vedle Hydry a S.H.I.E.L.D.u ještě třetí zainteresovanou skupinu, která by se snad více mohla představit v příští sezóně.

Jak je to všechno ale doopravdy a co přesně to znamená, to se, stejně jako mnoho dalších věcí, snad dozvíme právě ve druhé sérii, která by na stanici ABC měla dorazit začátkem letošního podzimu. A právě i do té doby si s epizodními postřehy dáme sice pauzu, nezapomeňte však náš web sledovat i nadále kvůli novinkám ohledně druhé řady, ale i dalším zajímavým článkům ze světa tohoto seriálu a světa Marvel Cinematic Universe, které pro vás chystáme.

Diskuze /34

Xegiie

zajimavy bude jestli Coulson uz zastane roli reditele i v Avengers 2, pro lidi co nekoukají na agenty shieldu to bude asi docela prekvapeni :)

#4 Hurley
18.5.2014 | 23:55:13
Onewinged

Huráááá na postřehy čekám celý víkend :D

19.5.2014 | 0:35:05
Fifipek

No podle komiksu je šéfem celé obrany Maria Hill potažmo Stark, takže pochybuji, že nový SHIELD bude nějaké velká organizace…ale who knows :)

19.5.2014 | 0:52:12
Hurley

#1 Xegiie: No hlavně aby se Phil v Avengers 2 vůbec objevil, zatím se o tom nikde nemluví. Ale sakra, Avengers se přece musí dozvědět, že je naživu.

#5 Blackhand47XD
webmaster
19.5.2014 | 6:02:01
Blackhand47XD

#4 Hurley: Ale zase pro ty, kteří seriál neviděli by bylo divné, že se jedna postava tak rychle vrátila ze své smrti a SHIELD se tak rychle po svém pádu sloužil zpět. Já bych to dal až do Phase 3, jelikož teď má Coulson moc práce s obnovováním SHIELDu a napravováním škod. A snad by se už mohl objevit Abomination, proti kterému by mohli postavit Deathlocka :D

#6 DaveMon #7 Hurley
webmaster
19.5.2014 | 6:47:12
DaveMon

#5 Blackhand47XD: Abomination by z Deathloka udělal trhací kalendář během vteřin. Uvědom si, že ta věc nakopala zadek Hulkovi.

19.5.2014 | 7:17:23
Hurley

#5 Blackhand47XD: Agents of S.H.I.E.L.D. maj výpravu sice dobrou, ale digitálního Abominationa by asi nezvládli. A navíc DaveMon má pravdu. Abomination by si z Deathloka nadělal sadu párátek.

webmaster
19.5.2014 | 9:19:05
kratinoska

a co Fitz? v postrehach nezminen, ani v komentarich nikomu nechybi? :(

#10 Patricie207
19.5.2014 | 9:30:45
kiso1561

Ak bude Coulson v Avengers 2 tak iba ak v potitulkovej scéne kde sa im ukáže ako nový riaditeľ S.H.I.E.L.D.u, aspoň podľa mňa :)

#22 Barnaby
19.5.2014 | 9:44:42
Patricie207

jasně že nám chybí, chudák, jsem zvědavá, jak to s ním dopadne, myslím, že by mohlo být docela zajímavé, kdyby byla ve druhé sérii nějaká scéna mezi Jemmou a Wardem týkající se, jak pokusu o jejich vraždu, tak i následků, tedy stav Fitze. A jen tak mimochodem jsem strašně ráda, že Warda nezabili při nějakém ,,hrdinském,, činu zachránit tým, ale že krásně dokončili přechod jeho postavy klaďaš – záporák – hloupá loutka – naprostá troska, to je úplně super#8 kratinoska:

19.5.2014 | 9:52:48
Hurley

Fitz bude v druhý řadě beztak zase jako rybička. Proto sem ho ani nezmiňoval.

webmaster
19.5.2014 | 10:31:07
Kirké

Řekla bych, že je možná otázka, co jím vůbec Ward může o Hydře říct, nejsem si jistá, jak moc ho Garett zasvěcoval do svých plánů. A moc nesouhlasím s tou poslední větou o pejskovi, pro kterého už není návratu. Přijde mi totiž, že tento pocit nemají ani sami tvůrci, tak proč by to měli chápat takto fanoušci?

#13 Hurley
redaktor
19.5.2014 | 11:12:12
Hurley

#12 Kirké: Ward chtěl unést Skye a nějakou zvrácenou logikou si usmyslel, že ji přiměje, aby ho měla ráda. Ten chlap je úplně mimo i bez Garretta. Jak tě napadlo, že to tvůrci vidí jinak?

#14 Kirké
webmaster
19.5.2014 | 11:25:37
Kirké

#13 Hurley: Z té hromady rozhovorů, co se po konci 1. série objevily, jak se scénáristy, tak producenty. Mj. tam někde mluvili třeba i o tom, jak moc rádi mají v rámci Marvelu podobné složité charaktery. A jinak Ward chtěl unést Skye? Podle mě to byl tedy Garett, kdo řekl Wardovi, ať mu Skye přivede.

redaktor
19.5.2014 | 12:02:00
Hurley

Raina přesvědčila Warda, že když se bude snažit Skye mu nějak zázračně přistane do náruče, což je jen další důkaz o tom, jak už je ta postava v prdeli. Jinak ale ano, já nepopírám, že Ward se bude v budoucnu vyvíjet (jinak by to snad ani nešlo), nebo že by eventuálně sám chtěl zase sekat latinu (i když mi to přijde hodně málo pravděpodobný). Tím, že už pro něj není cesty zpět, sem ale myslel spíš to, že Coulson už ho zpátky na milost prostě nikdy nevezme.

#16 Kirké
webmaster
19.5.2014 | 12:21:26
Kirké

#15 Hurley: Aha, tak to pak jo, já tě s tou cestou zpátky pochopila právě jinak. A jinak myslím, že se tu nabízí ten určitý scénář, že ho Coulson bude muset vzít tak nějak na milost, protože se objeví něco (např. otec Skye), na co nebude stačit a bude potřebovat pomoct někoho jako je Ward.

#17 Hurley
redaktor
19.5.2014 | 12:31:34
Hurley

#16 Kirké: Maximálně by Warda ve druhý řadě mohla čekat stejná role jako Lokiho v druhým Thorovi (Thor se s ním musí spojit, aby spolu čelili ještě větší hrozbě). Upřímně bych ale byl nejradši, kdyby to byl prostě regulérní zlosyn bez žádnejch vytáček.

#18 paule #19 Kirké
webmaster
19.5.2014 | 12:35:43
paule

#17 Hurley: v tom případě se nabízí otázka jak uteče. A ohledně Fitze si myslím že začátek 2. řady bude právě o něm a jeho zotavování, popřípadě se Simmons bude snažit ho zachránit, ale myslím že nakonec bude zase OK

19.5.2014 | 13:17:31
Kirké

#17 Hurley: Přesně tak jsem to myslela, spojení z nutnosti. A jinak jeho dráha jako zlosyna se mi zamlouvala tak nějak do 19., 20. dílu, do té doby jsem si říkala, že by to opravdu bylo zajímavé, už proto, že Brett se prostě v tom zlu našel :D Po těch posledních dvou dílech už mi ta zlosynovská cesta tolik nesedí.

redaktor
19.5.2014 | 13:43:14
Milianeto

k tomu uvodu clanku, ja som sa dostal k serialu az po navratu 1. avengera, hydra design sa mi straaasne pacil, ale najprv vobec mi nedoslo preco je hydra logo cez Warda :D :D :D

#21 Hurley
19.5.2014 | 13:58:21
Hurley

#20 Milianeto: On byl záměr, aby ti, co to podvědomě nehledají, to ani nenašli. :) Jinak pokud jsi viděl druhýho Capa, tak je to ještě dobrý. Horší je to pro ty, co vůbec neví o Hydře. :)

webmaster
19.5.2014 | 14:10:53
Barnaby

presne to isté napadlo aj mňa: 2 po titulková scéna,… „Hej Tony, som Phil "Kree“ Coulson, riaditel nového shieldu, ty a tvoj tým ste súčasťou oveľa väčšieho universa ako si viete predstaviť" (myslené v kontexte na A3 ked tam má byť Thanose a Strážcov galaxie, plus ked sa už spomínala vojna Kree vs. Skrull)#9 kiso1561:

19.5.2014 | 18:44:48
AmyG

Ne, nesmířila jsem se s tím, že je z Warda záporák! Co teď můj ship Ward a Skye?! :-( Proč mi tvůrci vždycky něco takovýho provedou?

#24 Hurley #33 skye58
překladatel
19.5.2014 | 19:03:32
Hurley

#23 AmyG: Smiř se s tím. Tohle přece není disneyovka.. Oh, wait…

webmaster
19.5.2014 | 19:21:31
maxf1

Z Warda záporák nebude. Spíš se přikláním k tý verzi, že bude krize a oni ho budou potřebovat. Něco jako Loki. On hlavně ani zlej není, je to jen blb.

#26 alexis
19.5.2014 | 19:53:30
alexis

#25 maxf1: Ale proč by ho potřebovali? Je to sice bezpochyby špičkový profesionál, ale není zase až tak vyjímečnej. Ward může mít nanejvýš nějaký informace o fungování Hydry, ale ty z něj dokážou určitě vytáhnout i proti jeho vůli. Ward vlastně ani není záporák v pravém slova smyslu. Spíš potřeboval někoho, kdo mu bude říkat co má dělat, a tomu věnoval veškerou svou loyalitu. Sám se ze svých problémů nedokázal dostat. Teď je z něj opuštěný pejsek bez páníčka. Vsadím se, že v tom týrání bratra nebyl tak nevině, jak tvrdil.

19.5.2014 | 20:07:41
Kuppi

A čo myslíte, kto je ten pán na konci, teda údajný otec Skye? Môj názor: je to Mandarin. Keby to bol on, bolo by SUPER. Tá izba a aj on mi pripadal tak orientálne a jeden z rodičov herečky Chloe je myslím Aziat. Taktiež pravý Mandarin pravdepodobne existuje (to čo posrali v IronMan 3, tak to vynahradili v One-Shote All Hail the King) a dať ho do seriálu je podľa mňa lepšie, ako keby ho dali do Iron Mana 4 (ktorý nebude… dúfam, že nebude. RDJ podpísal iba na zvyšných dvoch Avengers). A okrem toho, The Ten Rings stále existujú, tak prečo ich nedať do seriálu? :-) To je moja teória.

#28 SteveV #29 66pepo66
webmaster
20.5.2014 | 2:27:31
SteveV

#27 Kuppi: A to zní skutečně zajímavě!

20.5.2014 | 9:17:46
66pepo66

#27 Kuppi: Dufat, ze nebude Iron Man 4 a este aj s Downeym? Prosim, daj si facku! ;) V kazdom pripade, to, ze tam sedi Mandarin napadlo hned aj mne. :D Uz len kvoli tej jeho hlave, prostrediu mi to tka nejako proste prislo. :D Hned som si spomenul na tento One-Shot s Trevorom a jeho unosom za skutocnym Mandarinom. Ja osobne si myslim, ze skutocneho Mandarina do ziadneho filmu uz nedaju. Ci by sa jednalo o Avengers, ci o Iron Mana, proste uz bol v IM3, hoci to bola len zastierka, ale bol tam. Do serialu mozno, do filmu nie. Takze v teorii sme sa zhodli, ale za to nechcenie IM4 si fakt daj radsej este k tej jednej aspon jednu dlasiu facku. :)

#30 Kuppi
22.5.2014 | 23:58:09
Kuppi

#29 66pepo66: Iron Man je Bčková Marvel postava, ktorú spropagoval MCU spolu s Downeym. Je úžasný, filmy s ním sú úžasné a aj Iron Man ako komiksová postava je skvelá. IM však nemá žiadneho väčšieho archenemy, iba Mandarina a toho úplne posrali v IM3. Malo to byť vyvrcholenie TRILÓGIE, čiastku fanúšikov však sklamali a mňa tiež. A určite si si všimol, že aj tá trojka bola zakončená ako trilógia (vybral zo seba arc reactor, definitívne sa rozhodol, že bude Avengerom, teda hrdinom). Preto si myslím, že prípadný 4. diel by z komiksového a príbehového hľadiska nemal podľa mňa zmysel (iba marketingovo). Predstavili už Justina Hammera, Crymsona Dynamo skríženého s Whiplashom, Iron Mongera a Mandarina s AIMom (:D) Mohli napríklad spraviť 3 s úžasným komiksom Extremis a AIMom, kde by bol villain Mallen a v 4 dať poriadne Mandarina.

Nepovedal som, že by som si ho nepozrel. Ak by bol a ponúkli by kvalitný dej, why not? Nedávno po nejakej premiére nového filmu (neviem či Thora alebo teraz Capa) dali v Amerike ľuďom dotazníky, ktorý film by chceli v budúcnosti vidieť. Medzi nimi bola aj možnosť Iron Man 4, takže to nie je vylúčené, ale je to vysoko nepravdepodobné. Eššte raz opakujem, že Downey podpísal nový kontrakt IBA na Avengers 2 a 3. Jak chceme, tak chceme, Downey to donekonečna robiť nebude (aj keď ho to baví) a radšej ho uvidím v Avengers v absolútne mega úžasnom tímovom filme, kde bude hrať hlavnú úlohu, ako v solo filme s Pepper, kde bude bojovať s nejakou trápnou Dčkovou postavou, ktorú nikto nepozná.

Ak dovolíš, žiadnu facku si nedám, pretože nevidím dôvod, prečo by som mal. Bol to môj názor/teória, ktorú mi nikto nezoberie a nemusí sa s ňou nikto stotožňovať, takže by si to mal rešpektovať a nepísať tu absolútne zbytočné reči, ktoré ja osobne veľmi nemám rád. Posledný odstavec, ktorý teraz práve píšem, vôbec nemusel byť a mohli sme sa tu normálne baviť. Ďakujem a ďalej nereagujem, musím sa učiť.

webmaster
23.5.2014 | 14:11:50
DaveMon

Spíš než Iron man 4, tak tu budeme mít film Iron Patriot. Jediné místo, kdo budu očekávat, že se RDJ mimo Avengers objeví budou Guardians of Galaxy 2 (bude záležet na úspěchu prvního filmu)

27.5.2014 | 19:33:29
Makeer

offtopic: Hurley doporučil by jsi mi prosím ještě nějaký seriál :D ? Před pár měsíci jsi mi doporučoval Fringe a všechny série jsem shlédl asi za 2 týdny, paráda :D Neměl by jsi ještě nějaké eso v rukávu :-) ? díky

27.6.2014 | 22:46:25
skye58

#23 AmyG: Uplne suhlasim, tiez som dufala, ze sa daju dokopy :-( Aspon nie som jedina :-D A dokonca stale dufam, ze z Granta nebude uplny zaporak, on je po Sky s Culsonom moja naj postava :-P A hodili by sa k sebe…:-)

6.7.2014 | 8:42:40
marmota-b

Ještě mi tady chybějí tři věci…

  1. Tohle asi na děj seriálu nebude mít žádný vliv, ale zaujalo mě, že Nick Fury v podstatě označil Coulsona za Avengera. I když to je ten jeho poetický způsob vyjadřování a i když tady bylo hned předvedeno, kam tím mířil, bylo by zajímavé, kdyby se to ještě nějak rozvedlo vzhledem k „oficiálním“ Avengerům.
  2. Podle mě Eric a Billy nejsou „jen“ dvojčata. Na to jsou mi moc nápadné dvě věci – a) Billy říkal skoro přesně to samé, co Eric, b) byl tak nějak moc veselý a Erikovu smrt přešel nějak moc snadno. Obojí na mě působí, jako kdyby byl naprogramovaný… LMD?
  3. Štve mě, a to dost, že se od dílu T.A.H.I.T.I. seriál ani jednou nedotkl morální otázky získávání látky GH 325 z těla mimozemšťana – i kdyby byl třeba mrtvý, i kdyby jenom pragmaticky jako kde se vlastně vzal a jestli nemá někde příbuzné, kterým by to mohlo vadit, a podobně. V tom díle to vypadalo, že by to mohla být jedna z námitek, kterou proti tomu Coulson má, ale od té doby ani ťuk. Stačilo by aspoň zmínit, že to jemu nebo Skye leží v hlavě, do háje! Prostě jim nedokážu tolik fandit, když je to ani netrkne a celý seriál se tváří, že jediný problém jsou případné vedlejší účinky.

Doctor Who by z takového tématu dokázal udělat celou epizodu. A nedokážu si odpustit rýpnutí, že kdyby tam byl Steve Rogers, nejspíš by ho to taky trklo… doufám. A doufám, že tvůrce to taky nakonec trkne aspoň třeba ve druhé sérii. A jestli ne, budou mě štvát ještě víc.

A ještě pár drobností – říkám si, že identita Triplettova dědečka není až tak jednoznačná (a vlastně by se mi moc líbilo, kdyby nebyla). Tak například má francouzské křestní jméno. :-) A jinde například nadhazují, že – co vlastně se stalo s tím doktorem, co operoval Coulsona?

9.7.2014 | 9:41:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

  • S04E22 HDTV x264 KILLERS
  • S04E22 HDTV XviD FUM
  • S04E22 720p HDTV DIMENSION
  • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy