Agents of S.H.I.E.L.D. Postřehy z finále třetí řady

Postřehy z finále třetí řady

Postřehy z finále třetí řady

Třetí série Agentů S.H.I.E.L.D.u skon­čila a nahodila snad stejný počet otázek, na kolik jich odpověděla. Pojďme si tedy finále shrnout a podívejme se na to, co nás čeká v budoucnu.


39 0
22.5.2016

Hiveova pravá tvář

Celou polovinu třetí série jsme na tento moment netrpělivě čekali. Malou ukázku jsme již dostali v epizodě Paradise Lost, kde jsme Hivea viděli pouze ze zadu. Je velká škoda, že jsme jej v této podobě nevídali častěji, tvůrcům se dle mého názoru opravdu povedl. Například seriál Grimm má podobné CGI příšery v každém díle a pochybuji, že by měli tvůrci S.H.I.E.L.D.u o­pravdu tak malé prostředky. Přesto můžeme být rádi, že se nám vůbec ukázal. Taková Whitney Frost se v Agentce Carterové svým alter egem vůbec nestala.

Kromě Hiveovy tváře jsme se dočkali také pohledu na abstinenční příznaky, které se objeví, pokud o parazita přijdete. Osoba si vyčítá všechno co udělala a chce získat pocit štěstí zpátky. Nemůžeme s jistotou říct, zda se to projevuje u všech jedinců stejně, přeci jen jsme viděli jenom Daisy a takový James není moc společenský typ.


Star Wars a brokovnicová sekera v akci

Coulson opět prokázal, že klasické sci-fi filmy jsou jeho parketa. Na boj s Hivem si připravil klasickou hlášku ze čtvrté epizody Hvězdných válek, kterou poslala princezna Leia ve své zprávě Jediskému mistru Obi-Wanovi. Svou znalost Star Wars také prokázal v epizodě Maveth, kdy vzpomenul planetu Tatooine.

Mack nás také donutil zavzpomínat na staré časy a představil nám hotovou verzi své brokovnicové sekery, kterou v seriálu již párkrát vzpomenul. První prototyp jsme mohli vidět v epizodě Watchdogs, kde si svou zbraň vyrobil narychlo.

Vize se naplňuje

Pro všechny fanoušky byl tajemný výjev z budoucnosti záhadou. Létající křížek a výbuch letounu utvořil hned několik teorií a sami tvůrci tomu ke konci seriálu se svou kampaní ještě přitvrdili. Debatám může být konec, naší záhadnou obětí se stává Lincoln. Ten se odpálil spolu s Hivem a zachránil tak lidstvo před globální katastrofou. Před smrtí těchto dvou postav jsme se dočkali ještě ukončení Giyerova života.

Co nás čeká příští sezónu?

Konec série nám přinesl opět několik otázek a nabídnul nám také několik easter eggů. Daisy z nějakého důvodu opustila S.H.I.E.L.D. a veřejnosti je teď známá jako Quake, což je její seriálová přezdívka. Quake lépe poznala své schopnosti a mimo to změnila také svojí vizáž.

Radcliffe se dal na dráhu výroby LMD (Life-Model Decoy). Jedná se o stroje, které vypadají a myslí jako lidi a S.H.I.E.L.D. je v komiksech hojně užíval. Máme čekat ve čtvrté sérii vzpouru těchto strojů? Na jejich výroby by se měl podílet Fitz, zatím ale nevíme, zda stejně jako Daisy opustil S.H.I.E.L.D. nebo pouze přešel pod Radcliffea, který se do něj připojil.

Mezi další vynálezy tohoto odborníka patří AIDA (Artificial Intelligence Data Analyser), kterou bychom mohli nejlépe přirovnat ke Starkově JARVISovi. V komiksech ji vytvořil zakrslý vynálezce Tom Thumb ze skupiny Squadron Supreme. Tom měl se svým vynálezem blízký vztah a svěřoval se mu úplně se vším. Dokonce jí jako jediné pověděl o své rakovině.

Největším tajemstvím je pro nás momentálně nový ředitel S.H.I.E.L.D.u, kterého pravděpodobně poznáme hned na začátku čtvrté série. Mezi fanoušky padají různá jména, mnohá z nich jsou spíše přáním o provázání seriálového světa s filmovým. Jednou možností může být Maria Hill, jejíž představitelka Cobie Smulder nemá momentálně nic velkého na práci. Samotná Hillová byla v komiksech ředitelkou několikrát, tak proč by jí nemohla být i v seriálu? Ze seriálových postav napadají lidi například May nebo Talbot a z filmů jsou zmiňování samozřejmě Stark, Rogers a Nick Fury. Myslíte si, že se novým ředitelem stane někdo z nich nebo půjde o úplně někoho jiného?

Kromě nového ředitele by fanoušci také rádi věděli, kdo bude novým záporákem. Jako jedna z postav se nám nabízí Franklin Hall AKA Graviton, kterého jsme od první série spolu s Ianem Quinnem neviděli. Dále se hrdinové mohou stále potýkat s Blakeovými Watchdogs. S.H.I.E.L.D. by ale mohl bojovat také proti samotným LMD. Z dalších záporáků, kteří by se do seriálu hodili nás napadají např. Aloysius Thorndrake, Taskmaster nebo Samuel Stern, jenž se na konci Neuvěřitelného Hulka začal proměňovat v šíleného Leadera. A koho vy tipujete jako příštího velkého záporáka?

FOTO: Marvel, ABC

Diskuze /38

PateThree

No hodně pochybuji, že nový ředitel by byl Stark, celkově pochybuji, že by to byl někdo z avengers jedině někdo kdo by se tam jen sem tam mihl stejně jako coulson, nedivil bych se kdyby se vratil Fury, ale ten by měl taky hodně velký rozpočet, a o Talbotovi taky silně pochybuji.Nejvíce se kloním k Hillové nebo May nebo někdo úplně nový. A doufám ve vracení Huntera a Bobbi

22.5.2016 | 19:51:49
regina084

Hlavním záporákem by mohla být Daisy. :D

#4 Filo367
22.5.2016 | 19:54:59
BruceCrain

May je si myslím hloupost, protože ona na to není, to už bych tam víc viděl třeba Fitze :D Navíc netuším proč by jí, nebo komukoli z dosavadních postav v týmu, dával Coulson vedení – kdyby s tím chtěl seknout, tak úplně a ne se s někým vystřídat. Smysl by dával Fury, protože tomu by Coulson určitě ustoupil, na druhou stranu je pravda, že S. L. Jackson asi těžko půjde do seriálu. Cobie Smulder by si určitě ráda oživila seriálovou kariéru, ale to samé jako ostatní – proč by jí Coulson předal velení? Snad to bude někdo nový, ale spíš než kdo mě zajímá proč by Phil někomu takovej post předával =)

Osobně ale koketuju s myšlenkou, že tu seriál ukončím. Aktuálně tam není nic, co by mě lákalo se koukat dál. Sky/Daisy/Tre­mors/Quake začala lézt na nervy snad všem :D Pokud by se měli vrátit Bobby a Hunter, tak to určitě bude až za delší dobu a dál nikdo zajímavej (pro teď). Ale překvapilo mě, že to seriál vydržel až do teď, tak snad si „kvalitu“ udrží i dál =)

22.5.2016 | 20:14:31
Filo367

#2 regina084: Dobrý nápad :D hoc Daisy by ako záporák nebola veľmi dobrá, lebo by asi nikoho zo Shieldu nezabila. Skôr si myslím, že bude zachraňovať ostatných inhumans pred registráciou a spoločne vytvoria nejakú komunitu inhumans na čele ktorej bude Daisy :D Veď predsa stále hovorili, že Daisy je predurčená viesť inhumans :D

#15 ----
22.5.2016 | 20:48:35
Ratemus

doufám že tim padouchem další serie nebude Graviton ani Taskmaster, to jsou postavy do filmu popřípadě Taskmaster do seriálu Netflixu protože je to brutální postava a jak je v agentech zvykem, udělají reklamu na velkého padoucha kterej je tam potom jen pár epizod a zemře lacině a představa jak Agenti vyřídí ultimátně mocného Gravitona nějakým tupým klišoidním způsobem, tak radši ani ne…to radši at je to Daisy, ani ten Leader není padouch pro seriál typu Agenti…taky radši do filmu.....

22.5.2016 | 21:04:35
RasTik

Taky musím přiznat, že mě seriál kolo 17 dílu opravdu začínal nudit, každopádně každý má trošku jinou chuť a závěr série mě opravdu ukecal k tomu, abych ho nezatracoval. Opět si nejsem jistý, nemám to podložené, ale myslím si, že AOS pomalu ale jistě upadají. Teď je to jen o tom, jak se k tomu Marvel postaví. Pochybuji, že budou chtít seriál jen pomalu stáhnout. Doufám v to, že bude nějaký boom, který seriál opět vyzdvihne, proto doufám, že by se mohl objevit ve vedení Shieldu Fury, nepřemýšlím nad tím, jak, přemýšlím nad tím proč. Nebo někdo, kdo může přilákat další diváky. Seriál dostal nový vysílací čas (bude o hodinu později) tudíž si můžou dovolit zajít trošku dál. Pokud by Daysi vyhledávala Inhumans a stavěla tak opravdu Secret Warriors, které by ale nebyly pod vedením žádné vládní organizace, byly by jen pod velením Daysi, mohlo by to být opravdu zajímvé. Ve vrácení Bobby a Huntera také hodně doufám.

22.5.2016 | 21:21:18
Mungan

Podle me tragicky zlom serialu nastal, kdyz zabili Lashe. Od te doby to slo jen z kopce. Jestli do dalsi serie neprijdou s necim dobrym, tak v tom nevidim budoucnost..

#19 Bori
22.5.2016 | 23:01:27
leonidas 300

Ředitelem by mohla být Hillová nebo i neteř Agentky Carterové. Na 65% věřím, že Taskmastera nechají dalšímu deadpoolovi. A k Hillové pokud to bude ona tak by se mohl objevit párkrát Stark třeba jen na obrazovce protože zaměstnal několik desítek bývalých členů shieldu po jeho rozpadu. A tvorba Inhumans komunity je reálná když se nám pomalu ale jistě blíží film Inhumans. Tohle vše by mohlo serial pozdvihnout z takového křoví pro filmy na slušný doplněk a celá další série by mohla děj točit kolem Sokovijské smlouvy a hnutím „nadaných“ lidí proti ní. A vůbec by mi nevadilo, kdyby dělaly jen 14 dílů a a vysílaly je po 14 dnech (45 min je OK).

#9 Ingimir #10 madhitman #11 Ratemus
22.5.2016 | 23:44:16
Ingimir

#8 leonidas 300: Inhumans film bol odložený na neurčito

22.5.2016 | 23:56:21
madhitman

#8 leonidas 300: Deadpool – Fox, Taskmaster – Disney/Marvel, takže to padá…ale nedivil bych se, kdyby se vyloupl na Netflixu proti Defenders…

#16 leonidas 300
23.5.2016 | 0:28:52
Ratemus

#8 leonidas 300: přesně tak, Taskmaster nepatří Foxu takže máš smůlu, Deadpool tak maximálně může soupeřit s Omega Red třeba ale Taskmaster ne..

třetí řada mi přišla v druhé polovině velice slabá, čekal jsem že zemře někdo ze základního týmu a ne naplavenina která pro mě ani nebyla člen týmu :-( škoda…

#16 leonidas 300
23.5.2016 | 8:43:42
bulljoker

takže už je konečně s Wardem konec, byla to fajn postava od začátku dokonce, a vůbec by mi nevadilo kdyby jsme už Daisy taky neviděli..

23.5.2016 | 9:03:18
bulljoker

takže už je konečně s Wardem konec, byla to fajn postava od začátku dokonce, a vůbec by mi nevadilo kdyby jsme už Daisy taky neviděli..

23.5.2016 | 9:03:18
Ratemus

podle mě byl Ward jeden z nejlepších padouchů, teda do doby než se z něj stal Hive to už jen divně čuměl…Daisy už mě ke konci fakt štvala, blila jeden kýbl medu za druhým a přehrávala…

23.5.2016 | 9:18:35
----

#4 Filo367: taky si myslím, tvůrci seriálu by inhumans jen tak ,,nezahodili" a Daisy se na to docela hodí

23.5.2016 | 14:29:02
leonidas 300

#10 madhitman:
#11 Ratemus: Spiderman taky patří sony a byl v capirtanovi a hulka pro film thor armagedon museli taky právně řešit protože disnymu patří uskupení avengers ale hulk bez zařazení avengers jen storem uz je problém a inhumans podle zpráv byli odsunuti na konec plánovaných filmů marvelu s datem to znamená 4 až 5 let zaleží jak na to budou do budoucna šlapat.

23.5.2016 | 21:27:19
leonidas 300

pardon 5–7 let

23.5.2016 | 21:27:49
leonidas 300

co jsem teda našel info jestli máte zjištěno podrobněji nebudu se hádat.

23.5.2016 | 21:28:52
Bori

#7 Mungan: Přesně to s tím Lashem nemůžu ještě pořád rozdýchat, ani nemám sílu si pustit ten souboj znova jak byl krátkej a jak bych jich chtěl o strašně moc víc xD

Jinak Daisy mě už taky vůbec nebaví delší dobu a tím Lashem jak jsem psal, že kvůli ní ještě umřel to jako už ZABYLY strašně. Vůbec nechci, aby 3 série byla o ní. Ani trochu mě to nenatchlo že Coulson už nebude ve vedení a jdou po Daisy nebo jak si chce říkat, to taky mění každou půlku série…

23.5.2016 | 21:35:31
el_stepak

Nový ředitel SHIELDu – Jsem si jistej, že to bude někdo, kdo se v MCU už objevil. Komiksy jsem nečetl, ale pro obyčejný americký diváky, co taky komiksy nečetli a chtějí v tv vidět jenom dobrou show, by rozhodně nebylo dobrý postavit do čela seriálu někoho úplně neznámýho, nebo někoho, o kom slyšela jen malá část z nich.
Z lidí v seriálu: Celkově si nemyslím, že by to měl být někdo z agentů, jelikož proč by střídali Coulsona, kterej je nevyzpytatelnej a dokáže pobavit a celkově už zajetou věc něčim novym, což může způsobit propadák. K jednotlivejm členům jsem se ale rozepsal :D

 • May – není to typ člověka, který by dokázal udělat důležitá rozhodnutí. Nikdy nic nechce uspěchat, nikdy nechce riskovat ničí život (Coulson sice taky ne, ale ten schvaluje ba i vymýšlí dost trhlý plány :D). Za celou dobu působení v seriálu prakticky jedná na něčí rozkaz, jediná věc, která se dá srovnat s rozhodováním a ráznym zakročením, a co mě vůbec teď napadá, je jak dostřílela Lashe tak v S03E08 (myslím) do modulu. Jinak fakt v 1. sérii poslouchá Furyho, pak Coulsona.
 • Mack – stejně jako May už nachvíli v roli zastupujícího ředitele chvíli byl a popral se s tím bych řekl mnohem líp jak ona. Dokáže se rozhodnout a dokáže pobavit i riskovat. Mack samozřejmě ale ředitelem být nemůže, jelikož byl s Coulsonem v té scéně na konci finále :D
 • Fitz – víme, že bude nějak více spolupracovat s Radcliffem. Jak je psáno tady v postřezích, tak buď ze SHIELDu odejde za ním do nějaký jeho firmičky, nebo Radcliff přijde do SHIELDu a Fitz by nebyl jeho podřízený, jak se mohlo z ukázky zdát, ale nadřízený. Fitz by se dokázal rozhodovat, ale dlouhodobě by to spíš nevydržel. Navíc Radcliffova bílá kancelář nevypadala, že by byla součástí SHIELDu a pokud by dělal něco co by smrdělo neplechou, tak by to Coulson přeci jenom asi nestrpěl. Fitz by samozřejmě mohl mít tajnosti jako měl Coulson a jako ředitel spolupracovat s Radcliffem co by byl mimo SHIELD. To by ale Fitz taky trochu (i když dle mého názoru nevědomě) scházel ze scestí a Coulson by to stejnak vyčenichal.
 • Simmons – vždycky dost visela na Fitzovi, hlavně poslední dobou, takže pokud by měl být někdo z FitzSimmons nový ředitel, tak by to ona nebyla. Jediná možnost by byla, kdyby se jejich názory rozešly ohledně spoluprácí s Radcliffem, Jemma by odmítla s ním spolupracovat a jejich cesty by se rozešly. Po takovém rozchodu by ale na tom nebyla psychicky dostatečně dobře, aby jí bylo přenecháno vedení SHIELDu
 • Bobbi – jelikož Most Wanted nakonec nepojedou, tak se otevírá možnost návratu Bobbi a Huntera. Jestli by se to mělo stát, tak proč by nemohla Bobbi hned bejt ředitelkou :D Bude to trocha papírování a byrokracie, ale nic zásadního s čím by se scénáristé nevypořádali. Šest měsíců je přece jenom dlouhá doba (btw nepřijde vám taky divný že i u druhý série brali pauzu mezi sezónama dlouhou 6 měsíců [4722 hodin] ale ve skutečnosti je pauza čtyřměsícová [konec května až konec září]?). Bobbi už jako vysoko postavená v Gonzalesově SHIELDu ukázala, že by ta to měla, rozhodná by byla, takže z hlediska její postavy se mi to zdá klidně možný. Scénář už ale dávno dodělanej, takže spíš s Bobbi do 4. série nepočítali, jedině že by si nechali místo ředitele volné do poslední chvíle a čekali kdo se jim tam bude hodit nejvíce, ale to není moc pravděpodobný :D
 • Hunter – podobně jako u Jemmy – když by měl bejt ředitel někdo z dvojice Bobbi/Hunter, tak to on nebude. Vždycky když něco navrhl, tak se koukal po ostatních, jestli jim to nepřijde moc divný, nedokáže nic rozhodnout sám. A když už něco rozhodně (S03E04), tak to není úplně to nejlepší řešení a navíc to ještě pokazí.
 • Jojo – Elena možná sice je vůdčí typ a chce konat dobro (S03E11), ale po všech těch problémech s Inhumans by bylo fakt divný, kdyby u prezidenta a všech těhle hlav prošlo, aby tajnej SHIELD vedl Inhuman. Elena sama by navíc spíš nechtěla nic takovýho dělat
 • Joey – nezdá se mi, že by se nějak uměl rozhodovat, spíš je to takovej kliďas, navíc značnou část jarní části strávil někde v ústraní, chtěl bejt s rodinou, takže když ještě přidám fakt, že i on je Inhuman, tak je to vysoce nepravděpodobný.
 • Talbot- absolutně si nedovedu představit, že by jedinej agent strpěl poslouchat rozkazy od Talbota. A už vůbec né Coulson. Ostatně sám hrdý brigádní generál bude radši dál brigádním generálem než ředitelem prašivý organizace jako SHIELD.

Dál už mě ze seriálu nikdo významnější nenapadá. Jinak celkově k MCU (filmy)

 • Nikdo z Avengers to ale nebude na 100%. Clear, to by snad ani nikoho nemohlo napadnout. Jedině že by je někdo (nejspíš Stark) vedl, ale v seriálu by se neukázal. Prostě blbost. Navíc sám velký Joss říkal, že film a seriál jsou dva paralelní Marvel světy.
 • Sharon Carter – neberu jí ještě jako Avengera, ale taky mi příjde jako moc významná ve filmu, aby mohla jít do seriálu.
 • Nick Fury – Fury by to mohl být z hlediska děje seriálu a celkově MCU naprosto v pohodě. Tady vidím jediný problém finanční, a to že Sam Jackson by nebyl asi úplně nejlevnější.
 • Maria Hill – Podle děje seriálu by to taky klidně mohla být. Nahrává tomu i fakt, že Cobie Smulders narozdíl od Jacksona by nebyla tak drahá a u ní by se našel i čas na natáčení. I když podle filmového MCU pracuje u Starka (CA:TWS), tak je to přecejenom dva roky stará věc a kdoví kde dělala když s Philem skypovala před Age of Ultron. U ní neumim dát pořádný argumenty proč a proč ne, tak jen z mýho osobního pohledu řeknu, že Hill při Coulsonově zvolání „Dáme vědět řediteli“ napadla asi každýho, což by bylo něco pro Marvel nepřekonatelnýho, takže spíš bude mít Maria smůlu :D

Nevím, jestli to někdo vůbec přečetl, psal jsem si to asi spíš pro sebe, abych si to v hlavě urovnal :D Pokud se ale najde někdo, kdo to dočetl až sem, tak si zaslouží moje uznání :D

#23 regina084 #26 Horyo
23.5.2016 | 23:10:40
el_stepak

Ještě jsem měl takovej postřeh – když Daisy říkala Robin a její matce, že je chtěla seznámit s přítelem, co má rád zvířata a má nedaleko ordinaci – tak to je starej dobrej Cal, nebo snad ne? :D

#24 Ansy
23.5.2016 | 23:11:59
Ratemus

snad si nemyslíš že to někdo bude číst do konce…

#38 Merliniusius
24.5.2016 | 8:27:03
regina084

#20 el_stepak: Podle mě bude ředitelem někdo nový…přeci jenom v 3. sérii odstranili 4 hlavní postavy, tak je musí zase o nějaké doplnit, ne? :D

24.5.2016 | 14:18:54
Ansy

#21 el_stepak: Taky mě napadl Cal. :D

Jinak jako nový ředitel mi nejvíc sedí asi Hillová. Fury by byl docela drahý, z Avengers to asi nikdo nebude, ti mají teď dost starostí se Sokovijskou smlouvou navíc ani neví, že Shield stále existuje. To že by Coulsona nahradil někdo z týmu mi nepřijde pravděpodobné. Bylo by zvláštní to zvláštní. Navíc by se na to možná hodili akorát Mack nebo May. A Mack to nebude, jelikož byl s Coulsonem, když měli volat řediteli a May bude radši Coulsona kontrolovat, jak vede Shield, než aby ho vedla ona sama. Ohledně hlavního záporáka nemám tušení.

24.5.2016 | 14:29:12
Ratemus

podle mě Maria Hill, i v komiksu velela SHIELDU a není zas tak drahá herečka

24.5.2016 | 15:37:58
Horyo

#20 el_stepak: Hillová skypovala z Avengers Tower

24.5.2016 | 18:36:05
ThomasTomiPajaja

Jinak co se stalo s letadlovou lodí a Gonzálesovou radou?

27.5.2016 | 12:40:44
HOUND

Možná už to neni tajnej shield…podle mě ho po tomhle fijasku s Capem a Hivem zrušili a všechno převedli pod ATCU nebo vytvořili nečo novýho..což je nepravděpodobný, ale nikdy neřikej nikdy…no a tímhle způsobem můžou „restartovat“ celou sérii…a coulson bude z nějakýho důvodu dávat tým zase dohromady.

Jinak k finále…škoda že už tam nebude Ward…za mě jedna z nejlíp napsaných postav vůbec…fakt jsem si oblíbil…:D

…a k záporákovi…mohlo by to bít něco okolo Zema…přece jenom Hydra je tady pořad jenom rozdělená pod určity lidi..jako Whitehall, Strucker, Malick..adt.....a taky evil-Inhmunas…no neřikejte že nějací nejsou..:D

#29 McFanda
27.5.2016 | 18:16:40
McFanda

#28 HOUND: Nebyl bych si tím tak jistý. Pokud vím, Zemo se ve filmu k Hydře nijak nehlásil a jednal jako jednotlivec co jenom použil některé z jejich zbytků pro svůj cím, navíc v seriálu je ukázané že ATCU Hydru zničilo, takže myslím, že se tam dále vystihovat nebude, Vseadil bych spíš n konfikt inhumans s tou skupinou proti nim (na název si teď nevzpomenu).

28.5.2016 | 19:30:26
el_stepak

Konflikt Inhumans už nebude hlavním tahounem 4. série . Inhumans už jsou ohraní, jsou tu už od 2. řady takže i když asi se pořád budou objevovat nějací nepřátelští Inhumans, tak hlavním záporákem bude někdo jinej. Absolutně nedokážu odhadnout kdo by tím hlavním záporákem měl být, když Hydra už je pod drnem a i kdyby se objevila zase nějaká ta zapomenutá hlava Hydry, tak by to bylo až moc přehnaný.

Spoiler z CW:

Myslel jsem, že i přesto, jak už se Hydra cpe všude a že už by bylo dobrý, aby byl záporákem někdo jiný, tak by se v seriálu po vzoru Struckerů mohl objevit další Zemo (jelikož jsem si až do zhlédnutí CW myslel, že Zemo bude další trhlý Hydrák co chce mainstreamovou vládu nad světem). Byl jsem velmi příjemně překvapen když jsem zjisitl že Zemo má jiný a navíc dost smysluplný důvod k pomstě a že nevystupoval pod hlavičkou Hydry.

29.5.2016 | 11:47:46
Toso11

nikoho nenapadlo že novým riaditeľom nieje nikto iný ako coulson sám a toto je len robot ???

30.5.2016 | 8:49:25
Toso11

a záporák pripadá do úvahy red skull ktorý žije len ho vcucol portál podobne ako lokiho no uvidíme

#33 téčko171
30.5.2016 | 8:51:28
téčko171

#32 Toso11: Jasně. Nedokážou dotáhnout Huga Weavinga ani do filmu, ale celoročnímu „nízkorozpočtovýmu“ seriálu se určitě bez váhání upíše…

#37 Kalam
webmaster
30.5.2016 | 22:58:41
dswp

Mohl by mi někdo vysvětlit, proč vlastně už Coulson není ředitelem, za předpokladu že to je Coulson a ne jeho robot/klon? Zas tak nic hroznýho degradace se nestalo, navíc kdo má tu pravomoc měnit ředitele, U.S. president?

#35 téčko171
30.5.2016 | 23:09:11
téčko171

#34 dswp: Tak nejspíš se rozhodl odstoupit sám, vzhledem k událostem (zabití Warda, neovládnutí vlastních emocí, což už samo o sobě je tak nějak „nehodné“ ředitele SHIELDu a nepřímo tak způsobení celé Hive krize) a aby mohl osobně hledat Daisy.

webmaster
31.5.2016 | 11:56:16
Kalam

hlavně snad přidaj zpátky huntera, protože po smrti lincolna už v tom týmu není pořádná mužská postava… warda je škoda, i jako hive byl naprosto skvělý padouch… 4. sérii by mohli trochu ztemnit a přitvrdit, to bych se nezlobil.

16.6.2016 | 21:37:39
Kalam

#33 téčko171: však sere pes na huga, red skulla může hrát někdo jinej a může tam ukazovat jen svůj rudej xicht, to může hrát kdokoliv…

16.6.2016 | 21:38:49
Merliniusius

#22 Ratemus: četl :-)

21.6.2016 | 17:10:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

 • S04E22 HDTV x264 KILLERS
 • S04E22 HDTV XviD FUM
 • S04E22 720p HDTV DIMENSION
 • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy