Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) Seriálu o marvelovských superhrdinkách se nakonec nedočkáme

Seriálu o marvelovských superhrdinkách se nakonec nedočkáme

Seriálu o marvelovských superhrdinkách se nakonec nedočkáme

V září minulého roku se k nám dostaly zvěsti, že stanice ABC plánuje nasadit další seriál z prostředí MCU, který by se měl zaměřovat převážně na ženské superhrdinky. Netrvalo ani půl roku a zdá se, že z projektu sešlo.

18 8
11.2.2019

Stanice ABC oficiálně zrušila objednání pilotu pro jejich nově plánovaný seriál o marvelovských superhrdinkách. Tento seriál měl být doposud čtvrtým projektem, který se měl na stanici objevit. Jedinou vlajkovou lodí na této stanici jsou právě Agenti, kteří si v červenci odbijí premiéru šesté řady a zároveň jsou obnoveni i pro řadu sedmou.

Spisovatelka Allan Heinberg, která se věnuje psaní komiksů jako jsou Wonder Woman, Avengers: The Children's Crusade nebo Young Avengers měla být v čele tohoto projektu. O co se mělo jednat v seriálu, se drželo pod pokličkou, ale seriál se měl točit převážně kolem superhrdinek, které nejsou zase tolik známé.


Kdo se v seriálu mohl objevit? Foto: ABC

Informace o zrušení seriálu od Deadline ale nijak nezahrnovala vysvětlení, proč stanice najednou otočila a se seriálem nechce nadále pokračovat. Existuje však možnost, že se v budoucnu může projekt zase obnovit, vzhledem k velkému zájmu stanice o marvelovské projekty. Rozhodně by byla škoda, kdyby ABC tomuto potencionálnímu seriálu nedalo šanci.

Chtěly byste, aby takový seriál byl na televizních obrazovkách?

Diskuze /7

Masinaka

„Stanice ABC oficiálně objednání pilotu“ „Jedinou vlajkovou na této stanici“ Nechybí v tom článku nějaký slova? Zvláště u toho prvního není tak úplně jasný, co tím chtěl autor říci (potvrdila/vy­vrátila, fakt z toho nejde moc poznat, co to teda stanice udělala).

#3 Golradir #4 Zira
11.2.2019 | 14:49:35
vindis

No nevím. Problém je tak nějak v televizi ABC. Kromě Agentů (S.H.I.E.L.D. a Carter) se jiným seriálům jaksi moc nedařilo. Buď byly odpískány na začátku (Most Wanted i tento), nebo když už se dostaly na obrazovky, tak to nebylo ono (Inhumans). Jestli má ABC skutečně zájem o marvelovky, tak by jim měla věnovat i patřičnou péči. Vždyť jiným společnostem se daří lépe – Netflix (Defenders), Hulu (Runaways), FOX (Gifted). Vlastně tak trochu paradoxně i sesterská Freeform (Cloak & Dagger). Takže si spíše říkám, zda by nebylo lepší takovéto seriály přenechat zkušenějším. Ostatně se i píše o tom, že marvelovské seriály by se měly přestěhovat k Disney, který hodlá spustit vlastní streamovací službu, kde by měly tyto seriály větší prostor.

#6 choudys
11.2.2019 | 15:00:01
Golradir

#1 Masinaka: Celkově je ten článek napsán, tak nějak podivně → vynechaná slova, občas je ve větách podivný slovosled o čárkách ani nemluvě. Skoro to vypadá jako ctrl+c → ctrl+v → google překladač… Anebo je to jen nějaká práce začátečníka, v tom případě přeju hodně štěstí, ještě autora čeká dlouhá cesta. Doporučuji více číst všemožné texty, ale hlavně si číst, to co sám napíšu ;) :)

#4 Zira
11.2.2019 | 15:35:47
Zira

#1 Masinaka: #3 Golradir: Stalo se to, že jsem neuložila poslední upravenou verzi, to se může stát komukoliv :) Vše by už ale mělo být v pořádku, díky za upozornění :)

#7 Golradir
webmaster
11.2.2019 | 16:18:37
choudys

Už to tak vypadá, že si tyto Marvel seriály stahuje Disney+ k sobě, teda doufám..?

11.2.2019 | 18:05:38
choudys

#2 vindis: Souhlasím s tebou

11.2.2019 | 18:06:40
Golradir

#4 Zira: V pohodě, teď už to vypadá mnohem lépe :) (y)

11.2.2019 | 18:18:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Ukázka k sedmé řadě

Thumbnail Play icon

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

Kdo by se měl vrátit do poslední řady?

Kdo by se měl vrátit do poslední řady?

Ačkoli si na sedmou sérii Agents of S.H.I.E.L.D. ještě počkáme, fanoušci již delší dobu spekulují o tom, které postavy z předchozích řad by se měly vrátit a zasáhnout do příběhu série, která bude poslední.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás