Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) Seznamte se s členy Sargeova týmu

Seznamte se s členy Sargeova týmu

Seznamte se s členy Sargeova týmu

Premiéra šesté řady Agentů nám představila novou hrozbu v podobě Sarge, o kterém zatím víme jen to, že vypadá stejně jako minulý ředitel S.H.I.E.L.D.u, Phil Coulson. Nejen, že jsme se seznámili se Sargem, ale i jeho týmem, který se tentokrát ukázal i na společné fotografii.

12 0
14.5.2019

Seriál nás zatím moc s novými postavami neseznámil a zatím víme jen jediné. Jejich misí je úplné zničení Země. Kým jsou, co chtějí konkrétně udělat a co pro to hodlají udělat, je však záhadou. Tým se skládá z vůdce Sarge, kterého hraje nám známý herec Clark Gregg, poté nejsilnějšího a velmi fyzicky zdatného člena z celého týmu, Jaca (Winston James Francis), Snowflake (Brooke Williams), která je ze všech svých kolegů nejméně předvídatelná, a Pax (Matt O'Leary), nejnovější přírůstek do týmu. Díky fotografii si můžeme udělat lepší obrázek o tom, co nám tyto postavy v šesté řadě nabídnou.

Pokud jde o samotného Sarge, fanoušci si budou muset počkat na to, až seriál záhadu kolem postavy vyřeší svým vlastním tempem. Marvel komiksy v tomhle ohledu moc nápomocny nebudou, zvlášť když se jméno Sarge v žádném z nich dosud neobjevilo. A na rozdíl od Daisy Johnson, která byla představena jako Skye na začátku seriálu, je u Sarge hned jasné a potvrzené, že jeho postava není založena na jediném komiksu, ale inspiraci tvůrci čerpali hned z několika komiksů.


Naléhavé otázky ohledně Sarge a jeho týmu by mohli diváky udržet od přemýšlení nad tím, kdy nebo jestli vůbec bude seriál řešit Thanosovo lusknutí a události filmu Avengers: Endgame, o kterém se v šesté řadě podle nejnovějších informací rozhodně nedočkáme.

Těšíte se, co nám nové postavy předvedou? Zaujali vás v první epizodě?

Foto: ABC

  • IMG-20190514-010750-56b6d1b1d7622c8f3229898a0d31c202.jpg

Diskuze /4

Laisobel

No já se nemůžu dočkat další epizody, fakt se těším, co se z nich vyklube a jak to tvůrci pojali.

redaktor
14.5.2019 | 21:22:56
Lex Luthor

Sarge vypadá, jako dobrý vůdčí záporák. Neopustil členku svého týmu a zdá se, že jeho tým za ním jde dobrovolně nijak je neovládá a nemanipuluje s nimi.

14.5.2019 | 21:24:17
StrejdaMorty

wtf Snowflake xD xD xD tilted dětičky maj vlastního superhera :-D

14.5.2019 | 21:58:40
kopriva5555

„která je nejpředvídatelnější než její kolegové“ :-D :-D :-D :-D

29.5.2019 | 17:50:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Ukázka k sedmé řadě

Thumbnail Play icon

Nepřehlédněte

10 věcí, které by se měly stát před koncem seriálu

10 věcí, které by se měly stát před koncem seriálu

S napětím očekáváme sedmou řadu seriálu, který původně vznikl, aby mohl Phila Coulsona, miláčka fanoušků, vrátit zpátky. Během následujících let se svým týmem objevil Inhumans, bojoval s Kree, cestoval časem, přežil v budoucnosti i cestoval do vesmíru vlastní lodí. Co nás ale ještě čeká?

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás