Agents of S.H.I.E.L.D. 5 postav, které by se podle nás měly ve třetí řadě vrátit

5 postav, které by se podle nás měly ve třetí řadě vrátit

5 postav, které by se podle nás měly ve třetí řadě vrátit

Třetí řada seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. se blíží a nám proto nezbývá nic jiného než ještě chvíli počkat a spekulovat, jakým úskalím budou hlavní postavy v nových epizodách asi čelit. Vedle různých nových hrozeb by ale zároveň nebylo od věci znovu navštívit i některé staré známé.


35 0
23.9.2015

5. Nick Fury

Zatímco s Furyho pravou rukou Marií Hill jsme se zatím potkali v každé sezóně a není proto důvod pochybovat o tom, že se jí dočkáme i v řadě třetí (přestože tentokrát by se mohla v seriálu ohřát trochu víc než uplynulou sezónu), po dnes už bývalém řediteli organizace S.H.I.E.L.D. se v minulé sérii slehla zem.

Pravda, Nicka Furyho jsme si užili dosytosti ve filmech jako Captain America: Návrat prvního Avengera nebo Avengers: Age of Ultron, v seriálu se však neobjevil od finále první řady, což je velká škoda minimálně vzhledem k tomu, jak byl Fury propojen s mytologií druhé série skrze protokol Théta. Samuel L Jackson sice není nejlevnější herec, se stále rostoucí popularitou seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. by si ale na svého starého parťáka Phila Coulsona nějakou tu chvilku najít opravdu měl… Třeba by si mohli oba porovnat strasti, které obnáší chybějící oko a chybějící ruka.


4. Raina

Pokud by měl někdo říct, že Raina byla po většinu seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. jen osinou v zadku a je dobře, že je konečně pryč, s takovým tvrzením bych ještě před finále druhé řady nemohl nesouhlasit. Právě v tomto finále ale Raina prošla totální přeměnou, kdy konečně pochopila svůj úděl a byla pro širší dobro dokonce ochotná obětovat vlastní život. A právě i na celé smrti Rainy něco trochu smrdí. Na to, že se jednalo napříč seriálem o tak důležitou postavu, byla totiž zabita vcelku obyčejně a bez větších servítek. Plánují tak tvůrci Rainu ve třetí řadě oživit?

U komiksového seriálu by to nebylo nic překvapivého, nicméně pokud by se Raina měla skutečně vrátit, pak jako kladná postava, která by pomáhala Skye v hledání nových Inhumans – zase jako záporačku už ji totiž vážně vidět nepotřebujeme. Jediný problém by snad mohl být ve vytížení představitelky Rainy Ruth Neggy, která, po boku svého přítele Dominica Coopera, začala natáčet seriál Preacher a objeví se i v novém filmovém Warcraftu ohlášeném na příští rok.

3. Deathlok

Tady si v našem výběru trošičku upravíme pravidla. Ono je totiž docela pravděpodobné, že se Mike Peterson ve třetí řadě i objeví. Přece jen v epizodě The Dirty Half Dozen byl týmem agenta Coulsona zachráněn ze spárů Hydry a převezen zpátky na základnu S.H.I.E.L.D.u. Potíž je ale v tom, že už ani v samotné druhé řadě jsme si Mika moc neužili (konkrétně jen na tři díly) a o jeho možné účasti v řadě třetí zatím nevíme zhola nic.

Zrovna Mike Peterson by si ale určitě zasloužil nejen trvalý návrat, ale minimálně kvůli jeho historii s ostatními agenty klidně i povýšení mezi hlavní postavy. Problém by však možná opět mohl být ve vytížení jeho představitele, neboť herec J. August Richards nyní pravidelně vystupuje v seriálu Girlfriends' Guide to Divorce. Na nějaké to pravidelnější vystupování v Agentech by si ale trochu času vážně udělat mohl. Kdo by přece nechtěl vidět Deathloka víc v akci?

2. Daniel Whitehall

Smrt Daniela Whitehalla v epizodě What They Become byla velkým zklamáním nejen pro Calvina Zabu, kterého Phil Coulson připravil o dekády plánovanou pomstu, ale i pro nás diváky. Whitehallova smrt byla podobně náhlá a uspěchaná jako u Rainy, v jeho případě ale máme alespoň pádný důvod věřit, že by se do seriálu skutečně mohl vrátit. Jak totiž jistě víte, Whitehall disponoval regeneračními schopnostmi Ťia-jing, které ho teoreticky mohly zachránit i před výslednou kulkou v hlavě.

Bohužel je docela těžko říct, jak schopnosti Ťia jing fungují a do jaké míry je Whitehall převzal. Přestože se totiž Ťia-jing například dokázala zregenerovat po mučení Whitehallem, Cal byl zároveň podle všeho schopen ji zabít vlastníma rukama. Pokud ale bude o návrat Daniela Whitehalla do seriálu zájem, nějaké odůvodnění se vždycky najde, zvlášť nyní, když se jeho představiteli Reedu Diamondovi po zrušení seriálu Wayward Pines, kvůli účasti v němž nejspíš seriál Agents of S.H.I.E.L.D. původně vůbec opustil, trochu uvolnil pracovní rozvrh.

1. Graviton

Doktor Franklin Hall alias Graviton patří k velmi mocným superpadouchům světa Marvel Comics. Proto mnoho komiksových fanoušků velmi potěšilo, když se tato postava objevila už ve třetí epizodě seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. s názvem The Asset. A aby toho nebylo málo, právě v závěru této epizody jsme se dočkali i transformace Franka Halla v bytost, která dokáže ohýbat samotné gravitační zákony. Byla tedy jen otázka času, kdy se s tímto novým nepřítelem tým agenta Coulsona střetne. Tedy… ne tak docela.

Graviton se v jistém smyslu v seriálu opět mihl už ke konci jeho první řady jakožto v boxu uzavřený prvek gravitonium v držení Iana Quinna. Ten pak se svým gravitoniem na konci první série uprchl a fanoušci si byli v podstatě jistí, že Graviton bude plnohodnotně představen v řadě druhé. Jenže ono zase nic… Co se týče samotného Quinna, který byl spíše otravný bezpáteřní padouch, toho si tvůrci mohou klidně nechat od cesty. Návrat Gravitona je ale přitom něco, na co fanoušci čekají skoro od samotného začátku seriálu a byla by proto rozhodně škoda jim ho nedopřát.

Souhlasíte s naším výběrem, nebo byste ve třetí řadě ocenili návrat spíše jiných původních postav? Tak jako tak, nebojte se nám své názory napsat do komentářů.

FOTO: ABC, Marvel Studios, Marvel Comics

Diskuze /15

frozenbee

myslím že Whitehall už se nevrátí, přecejenom Jiaying musela pro regeneraci „vysát“ někoho dalšího…no uvidíme, nemyslím si ale že by měl mít nějakou větší roli už…

a Raina doufám už vůbec ne, její smrt byla sice podivně rychlá takže je možnost že se vrátí, ale rozhodně nebude na straně dobra, to nebyla ani „před smrtí“ – nepřišlo mi že by byla pro širší dobro

23.9.2015 | 19:24:16
TheDanielss

Snad se tam Raina už neobjeví,tu jsem nikdy ráda neměla, naopak Quinn by mě potěšil a Deathlok taky.

23.9.2015 | 19:55:33
Horyo

Downey Jr. i Renner projevili zájem objevit se v seriálu – opravdu nevím na co tvůrci čekají… Přátelský pokec Coulsona a Burtona na „farmě“ nebo nečekaná návštěva od Coulsona k Tonymu sídlícího v Avengers Tower by fakt šikla, ale za 1. je to vůbec pravda? a za 2. chápu, že by se asi někdo pořádně plácl přes kapsu, jinak opravdu nevím

#4 Hurley
23.9.2015 | 19:56:16
Hurley

#3 Horyo: Problém je bohužel v tom, že sám Marvel tyhle hvězdný štěky ani nechce. O tom se taky chystám něco sepsat.

#6 FaNTa
webmaster
23.9.2015 | 20:09:56
FaNTa

Daniel Whitehall. Tuto postavu nemusím. Pokud se v serialu vyskytne tak mě naštve celá produkce.

Raina. Tuto postavu jsem zbožnoval od prvního dílu kdy začala hrát v Agentech. Neni to pouze herečkou, která podle mě předváděla dobré herecké výkony, ale i také jeji zcela nová povaha. Po té co prošla mlhou a ocitla se v ráji (jak tomu říkala Tia-jing). Takto si zemřít nezasloužila a doufám, že ji zde znovu uvidím.

23.9.2015 | 20:11:52
FaNTa

#4 Hurley: Počkat teď nechápu. Ty píšeš, že marvel tyto hvězdné štětky nechce. Ale i tak je stále dosazuje do serialu. Avengers (př. největší hvězdný štětky– Robert Downey Jr. i když je v tom filmu nepostradatelný. Je pravda, že jediný, který na tom filmu něco vydělal je právě Downey.)

#7 FaNTa #8 Hurley
23.9.2015 | 20:15:00
FaNTa

#6 FaNTa: Opravda serialů/filmů

23.9.2015 | 20:15:32
Hurley

#6 FaNTa: Nechce štěky filmových hvězd v seriálu, protože Marvel podle mě nechce naplno přiznat, že se odehrávají ve stejným světě. Jackson, Smulders a Alexander jsou v tomhle limit.

#9 FaNTa
webmaster
23.9.2015 | 20:18:47
FaNTa

#8 Hurley: V tomto máš pravdu. Ale i to nechápu. Od první série jsou v serialu určité momenty resp. dialogy Př. od první série se řeší Coulson, který byl oživen po tom co ho ve Filmu zabily. I když to Marvel nechce přiznat stejně to v tom serialu je

#10 Hurley
23.9.2015 | 20:23:27
Hurley

#9 FaNTa: To je něco jinýho. Seriál musí odkazovat na filmy, to je jeho pointa Ale filmy na seriál kašlou.

webmaster
23.9.2015 | 20:30:06
Masinaka

A co Blizzard, ten se už neobjeví?

#12 Hurley
24.9.2015 | 9:12:56
Hurley

#11 Masinaka: Ten mi přišel tak strašně nezajímavej, že už ani nevim, jak to s ním dopadlo. :)

webmaster
24.9.2015 | 13:50:04
tom99

Tak já bych rozhodně nechtěl oživovat Rainu a Whitehalla. Už jen kvůli tomu, že Agenty beru jako něco víc, a nechci, aby si postavy vstávaly z mrtvých, jak se jim zachce. Uvítal bych Iana Quinna, který zničehonic zmizel a jeho děj je nedovyprávěný. A také bych rád viděl Starka a Hawkeye konečně na seriálových obrazovkách, když se o tom minulý rok tolik šuškalo :-) (Mimochodem Blizzard mi nepřišel špatný, ale jeho schopnost a celý jeho výskyt dost tvůrci odflákli ve druhé řadě).

webmaster
24.9.2015 | 16:23:24
Abs

Kromě DeathLocka bych tam nevracela nikoho, nevidím v tom nejmenší smysl. Graviton je mi zcela ukradenej (původní postava nezajímavá, herec průměrnej a ztvárnění nepraktický a asi pěkně mastný), Fury mi nechybí (stejně už tam nemá pomalu žádnou smysluplnou roli) a zbylí dva jsou po smrti a měli by zůstat. To bylo už od první série pořád řečí, jak jsou Agenti na prd, že tam nikdo neumírá a teď najednou vrátíme všechny mrtvý, protože se nám vlastně nelíbí, že jsou mrtví, nebo jak umřeli? Jo, to dává smysl. A docela mě pobavilo, že „filmy na seriál kašlou“ nebo „seriály a filmy se neodehrávají ve stejným světě“. To jako vážně? Jen kvůli zhrzeným řečem Whedona? Po A1? IM3? TH2? A2? Po tom, co se Marvel všude chlubí, jak má na rodíl od DC provázené nejen filmy, ale i televizní tvorbu? Aha. A proč Marvel nechce v Agentech štěky svých velkých hvězd? Tak to je snad jasný ne? Za a)prachy (i když to není hlavní důvod, spousta se jich nechala slyšet, že by do toho šli zadarmo a já jim to věřím) za b)odvádění pozornosti od děje seriálu (aneb všichni se budou klepat na půl minutové cameo Starka nebo Hawkeye a zbytek propracovaného a skutečně důležitého děje půjde mimo ně, což nemají Agenti zapotřebí, protože fakt nejsou jen televizní výkladní skříní MCU, nýbrž fungují sami za sebe).

28.9.2015 | 23:57:39
Ratemus

no já bych uvítal Whitehalla ale už jako Krakena konečně, na tu jeho helmu jsem čekal a pořád nic a pak ho najednou zabili…Raina at si je tam kde je…Gravitona bych viděl rád, ale bojím se toho aby taková ikonická postava nedopadla jako například Absorbing man, Blizzard nebo Black out..to jsou velmi mocní padouši a oni je porazili během pár dílů trapým způsobem…Absorbing man se v komiksech běžně pere s Hulkem nebo Thorerm a oni ho vyřídí fakt trapně…to samé Black out…na tyhle lidi ani nepotřebovali Avengers…no a Graviton je mnohem mocnější, běžně mu ani Avengers nestačí a tady se bojím že ho Coulsonův tým vyřídí během jednoho dílu…Dethlok klidně, toho ení nikdy dost…podle mě se dočkáme Furyho i Hill v posledním díle nebo v díle který se bude odehrávat současně s Civil war protože tam nejsou potvrzení takže během událostí budou nejspíš s Coulsonem…

2.10.2015 | 9:33:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Lupu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

  • S04E22 HDTV x264 KILLERS
  • S04E22 HDTV XviD FUM
  • S04E22 720p HDTV DIMENSION
  • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy