Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) Agenti budou mít premiéru na WonderConu

Agenti budou mít premiéru na WonderConu

Agenti budou mít premiéru na WonderConu

Agenti S.H.I.E.L.D.u bu­dou mít premiéru první epizody šesté řady na WonderConu 2019 společně se seriály Legion a Cloak & Dagger. Navíc stanice ABC vydala k této příležitosti i plakát k této řadě.

22 0
3.3.2019

První epizoda letošní šesté řady Agentů bude mít 30. března premiéru na WonderConu 2019, který se koná v Kongresovém centru Anaheim v Anaheimu v Kalifornii. Herci a producenti seriálu budou odpovídat na dotazy fanoušků a poté jim nabídnou exkluzivní možnost vidět novou první epizodu před premiérou v květnu. Jak jsme se dozvěděli, čeká nás roční skok od finální epizody páté série. Stanice ABC vydala k této příležitosti i nový plakát pro šestou řadu.

Budou reakce fanoušků pozitivní?


Plakát, který slibuje návrat v květnu, má doslova minimalistický přístup. Logo seriálu je na fialovém pozadí, před kterým stojí všichni členové týmu na rozdíl od svého kolegy z S.H.I.E.L.D­.u Coulsonova dvojníka, který je vzadu těsně za písmenkem „E“. Minulý měsíc Clark Gregg potvrdil, že v šesté sérii Coulsona hrát nebude, čímž jeho pozice na plakátu oproti jeho kolegům je dosti podezřelá. Naznačuje to, že by mohl být zákeřnou hrozbou i přes známou tvář, kterou tak všichni známe.

Jak se vám plakát líbí?

Foto: ABC

  • 111111-ee59617b510f8ffac149ae7e92b4b480.jpg

Diskuze /1

Lex Luthor

Že by Cregg hrál záporáka uvidíme. Nejlepší by bylo kdyby z nějaké paralelní reality přišli Coulson a Ward a stáli proti SHIELDu, jako záporáci.

3.3.2019 | 22:48:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E12: The End is at Hand a What We’re Fighting For

cz1%

Překlad: @annePel, @laisobel, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Trailer k sedmé řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Nepřehlédněte

Dostane Quake po skončení seriálu vlastní projekt?

Dostane Quake po skončení seriálu vlastní projekt?

Letos se definitivně dočkáme ukončení Agentů S.H.I.E.L.D.u a fanoušky proto zajímá, co se stane s jejich oblíbenými postavami. Internetové zdroje například tvrdí, že by minimálně jedna postava měla dostat vlastní projekt. Můžeme takovým zprávám ale věřit?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás