Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) Agenti budou mít premiéru na WonderConu

Agenti budou mít premiéru na WonderConu

Agenti budou mít premiéru na WonderConu

Agenti S.H.I.E.L.D.u bu­dou mít premiéru první epizody šesté řady na WonderConu 2019 společně se seriály Legion a Cloak & Dagger. Navíc stanice ABC vydala k této příležitosti i plakát k této řadě.

22 0
3.3.2019

První epizoda letošní šesté řady Agentů bude mít 30. března premiéru na WonderConu 2019, který se koná v Kongresovém centru Anaheim v Anaheimu v Kalifornii. Herci a producenti seriálu budou odpovídat na dotazy fanoušků a poté jim nabídnou exkluzivní možnost vidět novou první epizodu před premiérou v květnu. Jak jsme se dozvěděli, čeká nás roční skok od finální epizody páté série. Stanice ABC vydala k této příležitosti i nový plakát pro šestou řadu.

Budou reakce fanoušků pozitivní?


Plakát, který slibuje návrat v květnu, má doslova minimalistický přístup. Logo seriálu je na fialovém pozadí, před kterým stojí všichni členové týmu na rozdíl od svého kolegy z S.H.I.E.L.D­.u Coulsonova dvojníka, který je vzadu těsně za písmenkem „E“. Minulý měsíc Clark Gregg potvrdil, že v šesté sérii Coulsona hrát nebude, čímž jeho pozice na plakátu oproti jeho kolegům je dosti podezřelá. Naznačuje to, že by mohl být zákeřnou hrozbou i přes známou tvář, kterou tak všichni známe.

Jak se vám plakát líbí?

Foto: ABC

  • 111111-ee59617b510f8ffac149ae7e92b4b480.jpg

Diskuze /1

Lex Luthor

Že by Cregg hrál záporáka uvidíme. Nejlepší by bylo kdyby z nějaké paralelní reality přišli Coulson a Ward a stáli proti SHIELDu, jako záporáci.

3.3.2019 | 22:48:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Ukázka k sedmé řadě

Thumbnail Play icon

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

Kdo by se měl vrátit do poslední řady?

Kdo by se měl vrátit do poslední řady?

Ačkoli si na sedmou sérii Agents of S.H.I.E.L.D. ještě počkáme, fanoušci již delší dobu spekulují o tom, které postavy z předchozích řad by se měly vrátit a zasáhnout do příběhu série, která bude poslední.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás