Agents of S.H.I.E.L.D. Agenti S.H.I.E.L.D.u mají hudebního skladatele

Agenti S.H.I.E.L.D.u mají hudebního skladatele

Agenti S.H.I.E.L.D.u mají hudebního skladatele

Už delší dobu je známo jméno skladatele hudebního doprovodu k seriálu Agents of S.H.I.E.L.D.. Tímto skladatelem není nikdo menší než výjimečně nadaný Bear McCreary, autor soundtracků k mnoha populárním televizním seriálům v čele s mistrovským hudebním doprovodem k seriálovému sci-fi fenoménu Battlestar Galactica.


3 0
1.9.2013

Bearu McCrearovi bylo pouhých pětadvacet let, když se v roce 2004 stal skladatelem instrumentální hudby pro sci-fi seriál Battlestar Galactica. I přes tento fakt, a když navíc vezmeme v úvahu, že se jednalo o vůbec první Medvědův sólový projekt, se jednotlivá hudební alba k tomuto seriálu dočkala obrovského kritického uznání i komerčního ohlasu.

Další skvělé hudební motivy k mnoha dalším seriálům tak na sebe nenechaly dlouho čekat. Bear McCreary tak dnes stojí za soundtracky k seriálům jako například Eureka, Terminator: The Sarah Connor Chronicles, Caprica, Human Target, The Walking Dead, Battlestar Galactica: Blood & Chrome, Defiance či Da Vinci's Demons.


Zpráva, že se právě Bear ujal skládání hudby k novému seriálu Agents of S.H.I.E.L.D., je tak jistě výbornou novinkou pro všechny fanoušky seriálové hudby a příslibem toho, že se opravdu máme na co těšit. Bear McCreary o své účasti na seriálu konkrétně uvedl toto:

Podle mě se celý tenhle seriál točí kolem Clarka Gregga a jeho postavy agenta Phila Coulsona. Je obdařen magnetickou přitažlivostí a neodolatelným šarmem. Pokaždé, když je na scéně, mi z hudebních nápadů prostě praská hlava. Jako fanoušek si myslím, že do seriálu vnáší stejně silné charisma, jako to dokázal i Edward James Olmos v Battlestar Galactice, i když každý z nich to dělal samozřejmě po svém. Jeho vliv na celý seriál byl pro mě vážně inspirující.

A jak lépe tuhle novinku uzavřít, než připomenutím některé z řady nezapomenutelných Bearových skladeb?

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

  • S04E22 HDTV x264 KILLERS
  • S04E22 HDTV XviD FUM
  • S04E22 720p HDTV DIMENSION
  • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy