Agents of S.H.I.E.L.D. Agenti získali nominaci na Emmy a začali s natáčením třetí řady

Agenti získali nominaci na Emmy a začali s natáčením třetí řady

Agenti získali nominaci na Emmy a začali s natáčením třetí řady

Premiéra třetí řady seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. nás na stanici ABC čeká za něco málo přes dva měsíce a proto je nejvyšší čas začít natáčet. A aby toho nebylo málo, seriál se navíc dočkal nominace na prestižní televizní cenu Emmy. V jaké kategorii a proti komu budou Agenti bojovat?


29 0
26.7.2015

Natáčení třetí řady začalo v průběhu uplynulého pátku, o čemž štáb informoval na oficiálním Twitteru seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. Zde byly zatím zveřejněny konkrétně dvě fotky. Na té první můžeme vidět scenáristu a showrunnera seriálu Jeda Whedona s režisérem Vincentem Misianem, který se zjevně ujal režie jedné z prvních (či té úplně první) epizod třetí řady. U tohoto seriálu přitom není žádným nováčkem – Misano už režíroval epizody jako například Turn, Turn, Turn, Shadows, The Writing on the Wall či první část finálního dvojdílu S.O.S.

Na fotce druhé vidíme žlutou pásku S.H.I.E.L.D.u va­rující před nebezpečím vstupu. O třetí řadě toho zatím moc nevíme, takže kontext k této momentce budeme hledat jen stěží, možná to ale bude mít něco společného s vyšetřováním úniku terrigenské mlhy mezi běžnou populaci, ze které se zrodí nová generace Inhumans. Více o tom, co nás ve třetí řadě nejspíš čeká, si můžete přečíst v rozhovoru se scenáristou Jeffem Bellem nebo v novince oficiálně potvrzující dějovou linii Secret Warriors.

A na závěr tu máme onu již zmiňovanou zprávu o nominaci seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. na prestižní televizní ocenění Emmy. Bojovat budou Agenti v kategorii nejlepších vizuálních efektů, a to konkrétně za epizodu The Dirty Half Dozen, ve které jsme se dočkali digitálně velmi efektního zničení Coulsonova Autobusu. Rozhodování ale jistě nebude snadné. Agenti totiž v též kategorii budou muset čelit seriálům Game of Thrones, The Flash, Black Sails a Vikings.

Na cenu Emmy byli Agents of S.H.I.E.L.D. nominováni už vloni, opět v kategorii nejlepších vizuálních efektů – a to konkrétně za epizodu T.A.H.I.T.I., tehdy však bohužel zůstalo jen u té nominace. Myslíte, že letos už si Agenti cenu za nejlepší triky zaslouží, nebo má konkurence opět navrch?

Diskuze /2

tomsn40

Tak vítěz je myslím jasný – Got :D Každopádně já to přeji Vikings. Jinak Black Sails se taky předvedl. Nejspíš AoS nevyhraje, možná příště :) Asi bych i řekl, že i The Flash měl o něco lepší efekty (a hlavně jich měl více)…

#2 Hurley
26.7.2015 | 10:51:35
Hurley

#1 tomsn40: Bohužel dokud bude ve hře Game of Thrones, tak ty nikdo nepřebije. To je úplně jiná liga.

webmaster
26.7.2015 | 11:14:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

  • S04E22 HDTV x264 KILLERS
  • S04E22 HDTV XviD FUM
  • S04E22 720p HDTV DIMENSION
  • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy