Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.)
91/100 - 655×

Agents of S.H.I.E.L.D.(Agenti S.H.I.E.L.D.)

V seriálu z produkce Josse Whedona navazujícího na film Avengers z roku 2012 dává zmrtvýchvstalý agent Phil Coulson dohromady tým agentů S.H.I.E.L.D.u, kteří budou řešit a zkoumat nové neobvyklé případy po celém světě a chránit obyčejné před vším neobyčejným, záhadným a nebezpečným.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Brian Patrick Wade (Absorbing Man), Maya Stojan (Agentka 33), Mallory Jansen (Aida), Alicia Vela-Bailey (Alisha Whitley), Harlow Happy Hexum (Alya Fitz), Blair Underwood (Andrew Garner), Christine Adams (Anne Weaver), B. J. Britt (Antoine Triplett), Adrianne Palicki (Bobbi Morse), Patrick Cavanaugh (Burrows), Kyle MacLachlan (Calvin Zabo), Chloe Bennet (Daisy Johnson), Lucas Bryant (Damon Keller), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Reed Diamond (Daniel Whitehall)

Agents of S.H.I.E.L.D. budou pod záštitou Disney+

Agents of S.H.I.E.L.D. budou pod záštitou Disney+

V březnu se Agents of S.H.I.E.L.D. připojí ke zbytku MCU na Disney+. Seriál žil na Netflixu dlouhé roky a byl tak oddělen od zbytku Marvelu spolu s dalšími seriály jako Daredevil, Jessica Jones atd. Je to tedy v historii poprvé, co bude veškerý obsah MCU na jedné streamovací platformě.

17 0
3.3.2022

CBR ohlásila, že 16. března všech sedm sérií Agents of S.H.I.E.L.D. bude přidáno na streamovací platformu Disney+. Zároveň se na platformu přidají i seriály jako Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist, The Punisher a The Defenders. Disney+ do platformy také přidá novou rodičovskou kontrolu. Přečtěte si komentář prezidenta streamování Disney Michaela Paulla.

Disney+ sloužil jako domov pro některé z nejoblíbenějších značek v tomto odvětví a přidání těchto akčních komiksových seriálů přináší více věcí od značky Marvel na jednom místě.

Foto: ABC

Tento rok se má také Disney+ dostat do České republiky, takže uvidíme, kdy to bude a zda se dočkáme seriálu Agents of S.H.I.E.L.D.. Pokud se tak stane, budeme vás určitě informovat.

Diskuze /4

vindis

Opravte si perex: "Seriál žil na Netflixu dlouhé roky… " Na Netflixu nikdy nebyl. Agenti byli pod hlavičkou ABC. Což paradoxně už tak patří pod Disney.

3.3.2022 | 23:28:36
vindis

Tak oprava. Na Netflixu vlastně byl.

3.3.2022 | 23:35:26
Fabio05

Jó fákt? Já jsem je tam nikdy nenašel. Takže tomu nevěřím. Defenders ano ale Agenti nene

#4 Blackhand47XD
4.3.2022 | 6:09:40
Blackhand47XD

#3 Fabio05: Každá země má jiné složení obsahu. Někdy stačí jen změnit jazyk a člověk se k jinému obsahu dostane. :)

webmaster
4.3.2022 | 10:12:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E13: What We’re Fighting For

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @annePel, @laisobel, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama