Agents of S.H.I.E.L.D. Aktualizace postav seriálu Agents of S.H.I.E.L.D.

Aktualizace postav seriálu Agents of S.H.I.E.L.D.

Aktualizace postav seriálu Agents of S.H.I.E.L.D.

Druhá řada seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. je na spadnutí a proto je nyní zároveň ten nejvyšší čas osvěžit si klíčové informace okolo jeho hlavních postav, jejichž jednotlivé profily jsme pro vás na našem webu aktualizovali a doplnili.


3 0
22.9.2014

Profily jednotlivých hlavních postav seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. najdete buďto v tématické rubrice, nebo v níže uvedeném výčtu, kde jsou rozděleny do specifických skupin. Pokud vám ale dané skupiny u konkrétních postav nesedí, je třeba myslet na to, že se z důvodu zamezení spoilerů pro nové diváky jedná o rozřazení postav na začátku seriálu, nikoliv o rozřazení aktuální.

Ze stejného důvodu pak máme pro naše návštěvníky jednu velkou prosbu. Jak nejspíš víte, postavy na Edně můžete hodnotit nejen hvězdičkovým systémem, ale i slovně. A právě v rámci vašeho slovního projevu bychom vás chtěli požádat, abyste ve svým hodnoceních nevyzrazovali vývoj postav v průběhu seriálu, aby si tak noví diváci, kteří hodnocením procházejí, nezkazili zážitek. Děkujeme.


Agenti S.H.I.E.L.D.u

 
 

Nepřátelé

Ostatní

V průběhu druhé řady se můžete těšit i na doplnění postav nových či postav z první série, které by nyní měly dostat více prostoru. Pravidelně proto sledujte náš web.

Diskuze /3

dswp

sranda,jak je Skye zarazena mezi ostatni,a ne do Shieldu,kdyz do nej patrila. btw nemeli by byt vsichni agenti shieldu v kolonce ostatni?shield uz prece neni :D

#2 DuckLord #3 Hurley
23.9.2014 | 17:55:55
DuckLord

#1 dswp: příště si přečti článek než budeš něco komentovat…

23.9.2014 | 21:05:01
Hurley

#1 dswp: Jak říká DuckLord. Dostaneš černej puntík!

webmaster
24.9.2014 | 8:04:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

  • S04E22 HDTV x264 KILLERS
  • S04E22 HDTV XviD FUM
  • S04E22 720p HDTV DIMENSION
  • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy