Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) Anthony Michael Hall se přidává k šesté sérii

Anthony Michael Hall se přidává k šesté sérii

Anthony Michael Hall se přidává k šesté sérii

Zatímco šestou sérii seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. úspěšně dotočili už v prosinci, objevily se nedávno nové informace o obsazení, kde by hostujícím hercem pro šestou sérii měl být právě herec Anthony Michael Hall, který byl v 80. letech velmi populárním.

14 1
27.1.2019

Podle Revenge of The Fans by se měla v seriálu objevit filmová hvězda Anthony Michael Hall. Přesnou roli, kterou by měl v seriálu sehrát, zatím není známá, a vzhledem k tomu, že z 22 epizod, se šestá série zkrátí na 13 epizod, není zcela jasné, v kolika epizodách se skutečně vyskytne. Agenti již byli obnoveni i pro sedmou sérii, takže když se fanouškům bude líbit a udělá na ně dobrý dojem, je zřejmé, že by se mohl objevit i po šesté sérii.

Anthony Michael Hall ve filmu The Breakfast Club. Foto: Universal Pictures


Anthonyho můžete znát z různých trháků jako například ve filmu War Machine z roku 2017 po boku Bradda Pitta anebo se nedávno objevil i v jedné epizodě populárního seriálu na stanici CW Riverdale. Nepochybně je známý spíše pro své role ve filmech z 80. let. Od roku 1983 do roku 1985 se Anthony objevil ve filmech National Lampoon's Vaca­tion, Sixteen Candles, The Breakfast Club a ve Weird Science po boku Roberta Downeyho Jr.. Přestože se už v jednom komiksovém filmu ukázal a to konkrétně v The Dark Knight, kde sehrál menší roli jako televizní reportér, tohle bude jeho první vstup do MCU.

Co říkáte na tento zajímavý přírůstek do seriálu?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E12: The End is at Hand a What We’re Fighting For

cz1%

Překlad: @annePel, @laisobel, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Trailer k sedmé řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Nepřehlédněte

Dostane Quake po skončení seriálu vlastní projekt?

Dostane Quake po skončení seriálu vlastní projekt?

Letos se definitivně dočkáme ukončení Agentů S.H.I.E.L.D.u a fanoušky proto zajímá, co se stane s jejich oblíbenými postavami. Internetové zdroje například tvrdí, že by minimálně jedna postava měla dostat vlastní projekt. Můžeme takovým zprávám ale věřit?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás