Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) Anthony Michael Hall se přidává k šesté sérii

Anthony Michael Hall se přidává k šesté sérii

Anthony Michael Hall se přidává k šesté sérii

Zatímco šestou sérii seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. úspěšně dotočili už v prosinci, objevily se nedávno nové informace o obsazení, kde by hostujícím hercem pro šestou sérii měl být právě herec Anthony Michael Hall, který byl v 80. letech velmi populárním.

14 1
27.1.2019

Podle Revenge of The Fans by se měla v seriálu objevit filmová hvězda Anthony Michael Hall. Přesnou roli, kterou by měl v seriálu sehrát, zatím není známá, a vzhledem k tomu, že z 22 epizod, se šestá série zkrátí na 13 epizod, není zcela jasné, v kolika epizodách se skutečně vyskytne. Agenti již byli obnoveni i pro sedmou sérii, takže když se fanouškům bude líbit a udělá na ně dobrý dojem, je zřejmé, že by se mohl objevit i po šesté sérii.

Anthony Michael Hall ve filmu The Breakfast Club. Foto: Universal Pictures


Anthonyho můžete znát z různých trháků jako například ve filmu War Machine z roku 2017 po boku Bradda Pitta anebo se nedávno objevil i v jedné epizodě populárního seriálu na stanici CW Riverdale. Nepochybně je známý spíše pro své role ve filmech z 80. let. Od roku 1983 do roku 1985 se Anthony objevil ve filmech National Lampoon's Vaca­tion, Sixteen Candles, The Breakfast Club a ve Weird Science po boku Roberta Downeyho Jr.. Přestože se už v jednom komiksovém filmu ukázal a to konkrétně v The Dark Knight, kde sehrál menší roli jako televizní reportér, tohle bude jeho první vstup do MCU.

Co říkáte na tento zajímavý přírůstek do seriálu?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Ukázka k sedmé řadě

Thumbnail Play icon

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

Kdo by se měl vrátit do poslední řady?

Kdo by se měl vrátit do poslední řady?

Ačkoli si na sedmou sérii Agents of S.H.I.E.L.D. ještě počkáme, fanoušci již delší dobu spekulují o tom, které postavy z předchozích řad by se měly vrátit a zasáhnout do příběhu série, která bude poslední.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás