Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.)
91/100 - 655×

Agents of S.H.I.E.L.D.(Agenti S.H.I.E.L.D.)

V seriálu z produkce Josse Whedona navazujícího na film Avengers z roku 2012 dává zmrtvýchvstalý agent Phil Coulson dohromady tým agentů S.H.I.E.L.D.u, kteří budou řešit a zkoumat nové neobvyklé případy po celém světě a chránit obyčejné před vším neobyčejným, záhadným a nebezpečným.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Brian Patrick Wade (Absorbing Man), Maya Stojan (Agentka 33), Mallory Jansen (Aida), Alicia Vela-Bailey (Alisha Whitley), Harlow Happy Hexum (Alya Fitz), Blair Underwood (Andrew Garner), Christine Adams (Anne Weaver), B. J. Britt (Antoine Triplett), Adrianne Palicki (Bobbi Morse), Patrick Cavanaugh (Burrows), Kyle MacLachlan (Calvin Zabo), Chloe Bennet (Daisy Johnson), Lucas Bryant (Damon Keller), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Reed Diamond (Daniel Whitehall)

Chloe Bennet poškádlila fanoušky ohledně jejího návratu jako Quake do MCU

Chloe Bennet poškádlila fanoušky ohledně jejího návratu jako Quake do MCU

Chloe Bennet, hvězda seriálu Agents of SHIELD, naznačila, že se Quake vrátí do MCU v některém z nadcházejících projektů, ale neprozradila, v jakém filmu nebo seriálu.

10 3
25.1.2023

V novém tweetu Chloe Bennet silně naznačila, že se QuakeAgents of S.H.I.E.L.D. vrací do MCU poté, co odpověděla na tweet znevažující její herectví a pochybující o tom, že by ji Marvel přivedl zpět.

Charles Murphy:

Říkal jsem to už dříve a budu to říkat, dokud neuvidím něco, co by můj názor změnilo: Nedokážu si představit, že by se Bennet dělila o plátno s takovými talenty, jako jsou Florence Pugh, Hailee Steinfeld nebo Samuel L. Jackson (mohl bych pokračovat). Prostě to není herečka stejného kalibru.

Chloe Bennet:

Hej, chlape, vypadáš jako… podlej ubožák? A taky mám silný pocit, že tvoje tweety se dobře neuležej.

Chloe ve svém tweetu sice nepotvrdila, že by měla v MCU opět hrát Quake, ale oproti jejím předchozím komentářům jde o pozoruhodný posun. Vzhledem k tomu, že Marvel Studios nepotvrdilo, že by Quake v některém z chystaných projektů figurovala, není jasné, kdy a kde by si Chloe Bennet mohla zopakovat svou postavu a mít tak šanci dokázat, že se její pochybovači mýlí. Uvidíme tedy, co nám přinese budoucnost s touto postavou, každopádně je to velmi hezky rozehrané.

Chtěli byste, aby se Chloe vrátila do MCU?

Diskuze /9

Lovecour42

Z agentů bych raději viděl v MCU jiné postavy než zrovna Daisy…

25.1.2023 | 18:46:12
vindis

Popravdě už ne. Na začátku byla docela fajnová, ale jak herečka stárne, tak je už otravná. Takže si nemyslím, že bychom se dočkali stejné Quake jako v seriálu.

#3 Kafka Tamura
25.1.2023 | 19:45:02
Kafka Tamura

#2 vindis: „…jak herečka stárne, tak je už otravná“ Co to znamená? Já si ji od Agentů nikde jinde nevšiml, tak tomu nerozumím. :D

#4 vindis
25.1.2023 | 20:06:37
vindis

#3 Kafka Tamura: Na sociálních síti :) Když byli agenti, tak jsem sledoval a vlastně i dnes sleduji herce. Tak odsud vidím, jak se Chloe za tu dobu docela změnila. I ten tweet ukazuje, že je taková drzejší. Prostě mi nepřijde, že je to ta samá Chloe, jako za času agentů.

#5 Kafka Tamura
25.1.2023 | 22:04:26
Kafka Tamura

#4 vindis: Aha. Tak to mě přijde sympatičtější, když je někdo z těch celebrit svůj (byť mě prakticky vlastně vůbec nezajímá, co kdo z herců dělá/jak se chová ve svém civilním životě, dokud to není nějaký amorální zavrženihodný extrém… Viz Ezra Miller), řekne co si myslí a neschovává se pořád jen za nějakou pózu a přetvářku, nedej bože za nějakým individuem, co jen spravuje jejich profily. A pokud někoho na soc. síti pošle do prdele, kdy je to na místě, jako třeba vidím v tweetech v tomto článku, tak ať. Je to jenom člověk, a když se kdejaký loser na internetu bude otírat o její práci, tak ať ho pošle klidně někam, když je to v rámci slušnosti.

Nebude u tebe spíš problém v tom, že postupem času vyzrála z toho schovávání se za nějakou pózičku dokonalé superhrdinky/někoho kým není (a nikdy nebyla), a tím se rozplývají tvé dávné vlhké sny o tvé nereálné, smyšlené, umělé lásce a nástroji k vlastnímu vyvrcholení?? :D

#6 vindis #8 Carlos Matos
25.1.2023 | 23:34:47
vindis

#5 Kafka Tamura: :) I když by to tak bylo, tak ne. Já ji nesledoval jako Skye/Daisy/Quake nebo jako idol, ale fakt jako herečku. Stejně tak i ostatní. Sociální sítě mají tu vlastnost, že tam uvidíte i to, co v seriálu neuvidíte. BTS, záběry mimo kamery, legrácky mezi herci a tak dále. V té době bylo populární i to, že při/po odvysílání dílu měli fanouškovský pokec, kdy i herci komentovali danou scénu. Takže jsem viděl i jejich pravou tvář. Ono vlastně nemusíme chodit daleko. Na začátku série byla v pohodě. Ale ke konci už byla přece jen otravnější i jako postava. Ano za tu dobu vyzrála a ukazuje svou skutečnou tvář. Tu tvář, že ji to nebaví. Sice tady škádlí, že chce Quake hrát, ale to spíše z dřívější slávy a pro peníze. Vždyť kromě Valley Girl, kde i tak hrála dost podprůměrně, žádné role nedostává. Proč asi? Takže, jak píšu, dnešní Quake nebude ta samá Quake jako předtím. To bychom se dočkali velkého zklamání.

26.1.2023 | 13:13:15
filozof

Herečka opravdu není postava a doufám, že se Quake v MCU jednou dočkám!

26.1.2023 | 13:15:47
Carlos Matos

#5 Kafka Tamura: Souhlasím radši upřímnost než přetvářku – tohle je ale pouze jeden charakterový rys. Další jako třeba nadávání náhodným lidem na Twitteru (jakožto známá/veřejná osobnost) do looserů a podobně, protože kritizují tvoji práci pak poukazuje přinejmenším na neprofesionalitu.

26.1.2023 | 15:36:45
MartinP79

Rozhodli se tak, co dělat, nezměníme to. Stala se přední postavou agentů, i když na to asi neměla. Spíš to mě být vyrovnaný tým.

Možná to bude tím, že v sexistické rovině tam zůstala jako jediná mladá hezčí ženská. Protože duckface Ruby tam byla krátce. A zbytek hezkých ženských by mohly být ostatní její máma. Bohužel na tomhle stojí i popularita Sedmé z devíti a tím její velké a dmoucí se herecké výkony nebyly.

7.2.2023 | 17:03:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E13: What We’re Fighting For

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @annePel, @laisobel, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama