Agents of S.H.I.E.L.D. Comic-conová zpráva od agentů S.H.I.E.L.D.u

Comic-conová zpráva od agentů S.H.I.E.L.D.u

Comic-conová zpráva od agentů S.H.I.E.L.D.u

Letošní Comic-Con v americkém San Diegu už sice finišuje, stihl nám však nabídnout spoustu nových informací ze světa Marvel Cinematic Universe, kterým se na našich webech chystáme podrobně věnovat. A začít můžeme třeba jednou důležitou zprávou od samotných agentů S.H.I.E.L.D.u.


4 0
27.7.2014

Vedle mnoha panelů a akcí zabývajících se jak seriály Agents of S.H.I.E.L.D. a Agent Carter, tak i nadcházejícími druhými Avengers, se fanoušci světa Marvel Cinematic Universe mohli na Comic-Conu zúčastnit speciální bezpečnostní přednášky vedené ne jedním, ale hned dvěma agenty Koenigy. Toto speciální video pak samotný Marvel zveřejnil i na svém oficiálním YouTube účtu a my vám ho tak i s českými titulky nabízíme právě zde:

Thumbnail Play icon

První věc, která vás v tomto videu může zarazit, je fakt, že ve světě Marvel Cinematic Universe od začátku zjevně existují ne dva, ale minimálně hned tři identičtí bratři Koenigové (všichni v podání Pattona Oswalta), což opět vrací na přetřes onu fanouškovskou teorii, že se možná nejedná o dvojčata/troj­čata, nýbrž o regulérní klony. Jak to tedy bude doopravdy, to se snad dozvíme právě v nadcházející druhé řadě seriálu.


Tou skutečně důležitou informací v tomto videu je však ohlášení klasické komiksové superhrdinky, na kterou se v druhé řadě seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. zjevně můžeme těšit. A konkrétně se jedná o jistou Barbaru „Bobbi“ Morse alias Mockingbird.

Mockingbird byla v původních komiksech agentkou S.H.I.EL.D.u, bývalou členkou skupiny Avengers a nějaký čas i manželkou Clinta Bartona alias Hawkeye. Prozatím bohužel nevíme nejen to, jak moc velkou roli Mockingbird v seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. (či ve světě Marvel Cinematic Universe obecně) sehraje, ale navíc nevíme ani to, kdo by si ji měl zahrát. Zprvu se nabízela možnost, že by tuto postavu mohla ztvárnit nedávno potvrzená Lucy Lawless, u ní to však aktuálně vypadá, že bude v seriálu hrát jistou agentku S.H.I.E.L.D.u jmé­nem Isabelle Hartley (zřejmě bez přímých komiksových kořenů).

Zpráva o Mockingbird však zároveň není zdaleka jediná ze světa filmového Marvelu a na příval dalších novinek se již od zítřka můžete těšit na našich tématických webech. Zůstaňte tedy proto s námi a na závěr si ještě užijte alespoň toto ku příležitosti jejího vydání na DVD a Blu-ray zveřejněné video s nepovedenými záběry z první řady seriálu Agents of S.H.I.E.L.D.

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

  • S04E22 HDTV x264 KILLERS
  • S04E22 HDTV XviD FUM
  • S04E22 720p HDTV DIMENSION
  • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy