Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) Ghost Rider byl již v předprodukci, když došlo k jeho zrušení

Ghost Rider byl již v předprodukci, když došlo k jeho zrušení

Ghost Rider byl již v předprodukci, když došlo k jeho zrušení

Během dalšího z rozhovorů týkajících se nového Terminátora se Gabriel Luna opět vyjádřil i ke zrušenému seriálu o Ghost Riderovi, který byl podle něj již v polovině fáze předprodukce.

3 20
12.11.2019

Ghost Riderem v podání Gabriela Luny jsme se poprvé setkali v Agentech S.H.I.E.L.D.u, načež si vysloužil vlastní seriál, který byl letos nakonec zrušen. Za zrušení může pravděpodobně chystaný film o pekelném jezdci, na jehož oficiální oznámení se stále ještě čeká. Kromě toho byly všechny televizní projekty přesunuty pod vedení Kevina Feigeho, který má nyní konečně kontrolu nad celým Marvel Cinematic Universe.

V rozhovoru z přelomu měsíce se Gabriel Luna vyjádřil k tomu, že když došlo ke zrušení seriálu, tak byl již v polovině fáze předprodukce. V tomto momentě se dokončovala tvorba scénářů pro jednotlivé epizody, chystaly se natáčecí sety a pracovalo se na kostýmech. A i když byl Luna ujištěn přímo ze strany Hulu, že i po menších problémech seriál vznikne, jednoho dne nakonec obdržel telefonát o jeho zrušení.


Ghost Rider se měl odehrávat na mexických hranicích. Foto: Marvel, ABC

Ghost Rider však není jediným seriálem, k jehož zrušení v posledních měsících došlo. Dalším seriálem, který pokračovat nebude, jsou Cloak and Dagger, které fanoušci však naštěstí uvidí ještě v třetí řadě Runaways. Takže můžeme jen doufat, že v budoucnu uvidíme i Lunův návrat.

Kde by se podle vás mohl Ghost Rider ještě objevit?

Zdroj: ScreenRant

Diskuze /3

choudys

To jsem zvědav kde se v této roli Luna objeví, jestli…

Zrušení Cloak and Dagger je škoda, aspoň že budou pár epizor v Runaways, búú :(

13.11.2019 | 7:27:48
Scarfkness

Dúfam že sa Luna ako Robbie objaví vo filme s Blazeom, to by aspoň čiastočne vynahradilo zrušený seriál, ak vôbec bude film :(

14.11.2019 | 18:33:21
Laisobel

Tohle bylo velke zklamani… na ten jsem se fakt tesila

redaktor
14.11.2019 | 21:10:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Ukázka k sedmé řadě

Thumbnail Play icon

Nepřehlédněte

Kdo by se měl vrátit do poslední řady?

Kdo by se měl vrátit do poslední řady?

Ačkoli si na sedmou sérii Agents of S.H.I.E.L.D. ještě počkáme, fanoušci již delší dobu spekulují o tom, které postavy z předchozích řad by se měly vrátit a zasáhnout do příběhu série, která bude poslední.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás