Agents of S.H.I.E.L.D. Kdo by měl být novým ředitelem?

Kdo by měl být novým ředitelem?

Kdo by měl být novým ředitelem?

Závěr třetí řady Agents of S.H.I.E.L.D. nám nabídl velice nečekaný cliffhanger. Phil Coulson se podle všeho po konfliktu s Hivem rozhodl vzdát pozice ředitele. Kdo by se podle Coulsonova předtavitele Clarka Gregga měl stát novým ředitelem?


33 0
17.7.2016

Už to vypadalo, že se v závěrečném díle třetí série nedočkáme žádné nápovědy k tomu, co se bude dít v sérii čtvrté. V posledních několika minutách dílu jsme se ale dočkali nečekaného časového skoku, který nám ukázal, v jakém stavu bude S.H.I.E.L.D. šest měsíců po Hiveově porážce.

Na konci třetí řady přišel časový skok. FOTO: ABC


Mimo jiné jsme se dozvěděli, že se Daisy rozhodla organizaci opustit a sama pomáhat Inhumans. Doktor Radcliff naopak přešel na stranu dobra a vyvíjí teď spolu s Fitzem novou umělou inteligenci. Tím ale překvapení neskončila. Coulson se mezi řečí zmínil, že tým má o situaci informovat nového ředitele. To mezi fanoušky samozřejmě vyvolalo horečnou diskuzi a vyrojilo se plno teorií o tom, kdo by novým ředitelem měl být a proč. Padala jména jako Maria Hill, Melinda May, či dokonce Nick Fury. Co na celou situaci říká představitel Phila Coulsona Clark Gregg?

Myslím, že Phil Coulson je nejšťastnější v terénu. Jsem hrdý na spoustu rozhodnutí, které učinil, dokonce i na ty, kterými dával do pořádku své vlastní chyby. Jsem si jistý, že lituje několika rozhodnutí, která udělal, když po událostem Winter Soldiera budoval nový S.H.I.E.L.D., ale zároveň jsem si jistý, že je hrdý na to, čeho dosáhl. Myslím, že se rád vrátil k agentu Coulsonovi a to nejen díky výčitkám, které má kvůli Daisy.

S Coulsona je opět řadový agent. FOTO: ABC

Philův návrat do agentských řad by mohl souviset také s tím, že S.H.I.E.L.D. se po svém pobytu ve stínech rozhodl opět oficiálně vrátit na scénu, a jelikož Coulson je spíše zastáncem tajných operací s asistencí Inhumans, rozhodl se místo uvolnit někomu vhodnějšímu.

Jelikož Coulson je samozřejmě na straně Kapitána Ameriky, tak Jed Whedon a Maurissa Tancharoen vždy dbali na to, aby se podle toho choval, protože Hive byl živým ztělesněním všech důvodů, proč by se lidé měli Inhumans bát. Pro lidi, kteří podporují Sokovijskou smlouvu byl tím největším argumentem, proč je všechny dát pod zámek. Coulson se musel pohybovat na pomezí mezi tím, že bral tento nový lidský druh jako přátele a spojence, a tím, že musel Hivea za každou cenu zastavit.

Smrt dvou oblíbených postav zasáhla všechny fanoušky. FOTO: ABC

Jak všichni víme, Hive byl nakonec zastaven. Při těchto snahách nicméně přišel o život Lincoln, což spolu s předcházející honbou za pomstění smrti Rosalind Price, mohlo Coulsona dohnat k tomu, že se rozhodl na svůj post rezignovat. Kdo je tedy novým ředitelem? Výkonní producenti nechtěli nic prozradit, což znamená, že samotný Gregg nemá nejmenší tušení, kdo ho nahradil.

Nedali mi jednoznačnou odpověď. Nevím, jestli už se rozhodli, kdo to bude. Myslel jsem, že se to dozvím, až uvidím Občankou válku, ale zatím to není vůbec jasné. Vše to záleží na tom, zda se ze stínů vrátí Nick Fury. Mám podezření, že ve světle Sokovijské smlouvy a Občanské války bude o budoucím řediteli rozhodovat někdo jiný než S.H.I.E.L.D. a znáte vládní úředníky. Domnívám se, že se vedení ujme někdo méně kvalifikovaný než Coulson.

Ale i Gregga napadá jedna osoba, která by se mohla měřit s Coulsonovými vůdčími schopnostmi a to konkrétně agentka Melinda May, která se v dané scéně neobjevila.

Byl bych moc rád, kdyby vybrali ji. Bylo by to skvělé. Zaslouží si to a je to velitel, kterého by Coulson následoval a byl mu absolutně věrný. Ale ještě si nedělejte velké naděje. Z Občanské války jsem nenabyl dojmu, že by S.H.I.E.L.D. mohl mít nezávislé vedení. Světoví vůdci si na S.H.I.E.L.D. vždy dávali velký pozor. Pochybuji, že události Občanské války jejich obavy odstranily.

Ujme se ředitelských otěží agentka May? FOTO: ABC

Rozhovor si v originále můžete přečíst na webu Entertainment Weekly.

Možná se jistých náznaků směrem k tomu, kdo bude novým ředitelem, dočkáme už na nadcházejícím Comic-conu, který v San Diegu začíná už příští týden. Agenti se s novou řadou vrátí na americké obrazovky v úterý 20. září.

Kdo se podle vás stane novým ředitelem? Chtěli byste, aby S.H.I.E.L.D. vedla May? Podělte se s námi o své názory v komentářích!

Diskuze /6

azoxid

A co Talbot ? Ten s shieldem v posledních dílech normálně spolupracoval, ostatně to on byl „nastrčeným“ ředitelem shieldu (pod skrytou taktovkou Coulsona). Upřímně to on byl první adept, který mě napadl, May tam je od toho aby zabíjela lidi :-D

17.7.2016 | 12:13:18
Ratemus

já jsem pro Marii Hill…byla ředitelem i v komiksech

17.7.2016 | 13:20:37
Blahar

A co ta organizace, kterou vede Martin Freeman v Civil War? Třeba by shield mohl spadat pod ni, a shield by mohla vést třeba Sharon Carterova, to by se mi celkem líbilo. :D

překladatel
17.7.2016 | 13:45:56
Ratemus

on je vládní zmocněnec takže to podle mě není žádná organizace

#5 Blahar
17.7.2016 | 16:31:44
Blahar

#4 Ratemus: No tak teda pokud by shield znovu vyšel na světlo a spadal by pod stát, tak by se to mohlo stát

překladatel
17.7.2016 | 20:34:24
Ratemus

jo to mohlo potom.....byla by prdel kdyby se jím stal Stark

17.7.2016 | 23:21:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

  • S04E22 HDTV x264 KILLERS
  • S04E22 HDTV XviD FUM
  • S04E22 720p HDTV DIMENSION
  • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy