Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.)
91/100 - 653×

Agents of S.H.I.E.L.D.(Agenti S.H.I.E.L.D.)

V seriálu z produkce Josse Whedona navazujícího na film Avengers z roku 2012 dává zmrtvýchvstalý agent Phil Coulson dohromady tým agentů S.H.I.E.L.D.u, kteří budou řešit a zkoumat nové neobvyklé případy po celém světě a chránit obyčejné před vším neobyčejným, záhadným a nebezpečným.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Brian Patrick Wade (Absorbing Man), Maya Stojan (Agentka 33), Mallory Jansen (Aida), Alicia Vela-Bailey (Alisha Whitley), Harlow Happy Hexum (Alya Fitz), Blair Underwood (Andrew Garner), Christine Adams (Anne Weaver), B. J. Britt (Antoine Triplett), Adrianne Palicki (Bobbi Morse), Patrick Cavanaugh (Burrows), Kyle MacLachlan (Calvin Zabo), Chloe Bennet (Daisy Johnson), Lucas Bryant (Damon Keller), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Reed Diamond (Daniel Whitehall)

Kevin Feige se vyjádřil k návratu postav z Agents of S.H.I.E.L.D.

Kevin Feige se vyjádřil k návratu postav z Agents of S.H.I.E.L.D.

Už se proslýchalo, že se přinejmenším Clark Gregg a Chloe Bennet vrátí do MCU. Kevin Feige se nakonec k těmto zvěstem vyjádřil. Uvidíme tedy nakonec naše známé postavy i v budoucnu pod Marvelem?

13 0
27.2.2021

Ještě předtím, než WandaVision zahájil nový věk televizních pořadů od Marvelu, seriál Agents of S.H.I.E.L.D. rozšířil MCU na vyšší úrovni. Seriál měl premiéru na ABC na podzim roku 2013 a následoval vzkříšeného favorita fanoušků Phila Coulsona (Clark Gregg), jenž vedl nový tým agentů S.H.I.E.L.D.u v ná­vaznosti na film The Avengers. Kvůli určitým počátečním omezením se seriál rozbíhal pomalu, což nějaké fanoušky lehce odradilo.

Postupem času se však Agenti stali nejvíce podceňovaným projektem Marvelu. Série se postupně odklonila od připojení k většímu MCU, a přitom našla svobodu stát se svým vlastním projektem. S ročními obdobími zaměřenými na Inhumans, LMD a cestování v čase Agenti znovu a znovu prokázali svou inovaci. Poslední sedmá série skončila loni a od té doby přetrvávají zvěsti o tom, že se postavy mohou v nějaké formě vrátit do MCU.

V rámci panelu Television Critics Association společnosti Disney + odpověděl šéf MCU Kevin Feige na řadu otázek ohledně televizních plánů franšízy. Když byl požádán, aby okomentoval zvěsti o tom, že určité postavy ze seriálu Agenti S.H.I.E.L.D. se připravují na návrat MCU, dal předvídatelně lstivou odpověď.

Často se objevují zvěsti, které jsou pravdivé a často se opakují. Byla to skvělá zábava, když se Clark Gregg vrátil do MCU ve filmu Captain Marvel. Pokud jde o ty ostatní věci, prostě uvidíme.

Častěji se fámy, které se šíří po internetu, ukázaly jako nepravdivé. Herečka Chloe Bennet nedávno popřela zprávu, která tvrdila, že se vrátí zpět jako Daisy Johnson. A není to poprvé, co se takovéto zprávy objevují. To ovšem neznamená, že se agenti nemohou vrátit. Ve skutečnosti by se dalo namítnout, že Feigeho komentáře naznačují, že se něco skutečně chystá. Jelikož však ještě nic nebylo potvrzeno, je lepší se mýlit a být opatrný a předpokládat, že se to vůbec neděje. Je pravděpodobnější, že si Feige pouze přeje ponechat své možnosti otevřené pro budoucí tvůrčí příležitosti.

Foto: Marvel, ABC

Přáli byste si, aby se Coulson, Daisy nebo jiné postavy z Agentů vrátili zpět? Dejte nám vědět do komentářů.

Diskuze /4

Meleske

Áno Daisy mi začala chýbať už v okamihu, keď bolo oznámené, že agenti končia.

27.2.2021 | 23:48:15
Tyrion95

Pokud vím Chloe na to jen napsala „I Wish“ to mi nepřijde ani jako vyvrácení ani jako potvrzení.

28.2.2021 | 10:20:41
default

Jako bylo by to epic kdyby v poslední epizodě WandaVision si například agentka Rambo zavolala posilu Jemmu & Fitze s úkolem zachránit Visiona. :D

2.3.2021 | 4:21:59
dovahkiin

Vím že to sem nepatří, ale nechtěli byste v titulkách v s07e07 opravit okolo 33 minuty když řekne Mack robotovi „Zkrate“ na „Číslo 5“? Myslím že je to reference na ten film. Nevím kam to napsat než do aktuálního članku když už je to delší doba co někdo titulky udělal :D

6.3.2021 | 17:45:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E13: What We’re Fighting For

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @annePel, @laisobel, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama