Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) Mockingbird v poslední sérii Agentů bohužel neuvidíme

Mockingbird v poslední sérii Agentů bohužel neuvidíme

Mockingbird v poslední sérii Agentů bohužel neuvidíme

Poslední série Agentů S.H.I.E.L.D.u nám slibuje návrat mnoha postav z minulosti, ale bohužel se tak nestane v souvislosti s Bobbi Morse, kterou ztvárnila Adrianne Palicki.

3 33
18.10.2019

Odchod Bobbi a Huntera ze seriálu byla rána pro drtivou část fanoušků a následné zrušení jejich spin-offu pak někteří dokonce považovali i za zradu. S Hunterem jsme se následně viděli ještě v jedné epizodě páté série, kdy nám byl přislíben jeho návrat, ale tak se bohužel již nestalo. Co se jeho postavy týče, v poslední sérii se ještě objevit může, ale jeho partnerka Bobbi se do finální řady již nedostaví.

Tato zpráva přišla od samotné herečky, které byla na Newyorském Comic-Conu položena otázka, zda ji ještě uvidíme. Adrianne Palicki odpověděla, že jí ani nezavolali a dokonce ani nevěděla, že jde o poslední sérii a následně se pak fanouškům omluvila.


Diskuze /3

Laisobel

Ach jo, tak tohle fakt zamrzí. A že jí ani neoslovili, zrovna jí… tak to i naštve. Fakt škoda. Zrovna na ní jsem dost sázela.

redaktor
19.10.2019 | 9:27:46
Mohy

Já osobně myslím, že poslední řada bude plná překvapení a že jí tam nakonec uvidíme :)

19.10.2019 | 10:42:40
DC Expert

Víte co mě fakt štve že tam nedají Blada. Blade se přidal k shieldu. A jestli ho marvel nepoužije tak o ty práva brzo příjdou.

30.10.2019 | 10:47:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Ukázka k sedmé řadě

Thumbnail Play icon

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

Kdo by se měl vrátit do poslední řady?

Kdo by se měl vrátit do poslední řady?

Ačkoli si na sedmou sérii Agents of S.H.I.E.L.D. ještě počkáme, fanoušci již delší dobu spekulují o tom, které postavy z předchozích řad by se měly vrátit a zasáhnout do příběhu série, která bude poslední.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás