Agents of S.H.I.E.L.D. Na koho se můžeme těšit v nadcházejících epizodách?

Na koho se můžeme těšit v nadcházejících epizodách?

Na koho se můžeme těšit v nadcházejících epizodách?

Druhá řada seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. už je v plném proudu a my se tak můžeme těšit jak na představení dalších nových postav, tak i na návrat těch některých nám už známých. Kdo by měl tedy vystoupit v nastávajících epizodách? Pozor, článek obsahuje spoilery!


1 0
1.10.2014

Jak jste se mohli přesvědčit v námi přeloženém klipu (nebo dnes už konec konců i v samotné epizodě), do dnešního dílu Heavy is the Head se vrátila záhadná Dívka v květinových šatech – Raina. To ale zároveň není poslední známá tvář, na kterou se můžeme těšit.

Podle oficiální synopse třetí epizody druhé řady s názvem Making Friends and Influencing People se totiž do hry vrátí Donnie Gill. Vzpomínáte si na něj ještě?


Coulson a jeho tým se snaží předhonit Hydru v získání Donnieho Gilla – nebezpečného mladíka se schopností zmrazit cokoliv, čeho se jen dotkne, zatímco do epicentra tohoto konfliktu je chycena i Jemma Simmons.

Donnie byl totiž ústřední postavou dvanácté epizody první řady s názvem Seeds a jak jste si tehdy mohli přečíst v našich postřezích, jedná se o postavu vycházející z mocného komiksového superpadoucha Blizzarda, který by tak mohl Coulsonově nové organizaci alespoň pořádně zatopit. A nebo spíš zamrazit?

To ale není všechno. V páté epizodě druhé řady s názvem A Hen in the Wolf House bychom se totiž měli konečně dočkat i nástupu Adrianne Palicki v roli Bobbi Morse alias Mockingbird, o které si můžete více přečíst v této novince.

Spolu z touto informací byla zároveň zveřejněna i první fotka Palicki v roli Mockingbird. A přestože komiksové fanoušky možná zarazí, že Bobbi tu není dle svého komiksového předobrazu blondýna, to není to jediné, co je asi překvapí. Podle Marvelu je totiž seriálová Bobbi Morse šéfkou bezpečnosti Hydry, což je od role komiksové superhrdinky, agentky S.H.I.E.L.D.u a budoucí manželky Hawkeye opravdu na hony vzdáleno.

Jak už ale napovídá samotný název této epizody, lze předpokládat, že Mockingbird by v Hydře měla být nastrčenou dvojitou agentkou. Jak to ale bude doopravdy, na to si budeme muset ještě pár týdnů počkat. Aby toho ale nebylo málo, začalo se šuškat zároveň i o tom, že do následujících epizod už by se měl vrátit i doktor Franklin Hall alias Graviton.

O něm ale více informací zatím bohužel nevíme. Stejně jako nevíme, kdy (a pokud vůbec) by se do seriálu měly vrátit postavy jako Ian Quinn nebo Mike Peterson, přestože návrat Quinna bude asi úzce spojený s představením Gravitona, neboť je to právě Quinn, kdo vlastní gravitonium, ve kterém je Hall uvězněn.

Diskuze /1

lksvcr

Zdá se že v první sérii si nadělali padouchy a teď si s nima pořádně užijou :D

1.10.2014 | 17:32:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

  • S04E22 HDTV x264 KILLERS
  • S04E22 HDTV XviD FUM
  • S04E22 720p HDTV DIMENSION
  • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy