Agents of S.H.I.E.L.D. Návrat druhé řady se blíží

Návrat druhé řady se blíží

Návrat druhé řady se blíží

Po tříměsíční pauze se seriál Agents of S.H.I.E.L.D. již za tři dny konečně vrátí na obrazovky stanice ABC. Co od návratu Agentů můžeme očekávat, na jaké nové tváře se můžeme těšit a co bychom si měli osvěžit z předchozích dílů? To se dozvíte uvnitř článku.


31 0
1.3.2015

Ve středu 4. března 2015 nás čeká premiéra v pořadí již jedenácté epizody druhé řady seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. s názvem Aftershocks. Naši agenti se tak na obrazovky vrací po dlouhých dvanácti týdnech, kdy je v jejich programovém panelu částečně vystřídal nový seriál ze světa filmového Marvelu – Agent Carter, ke kterému můžete na našem tematickém webu rovněž čerpat české titulky, postřehy z epizod a nejrůznější informace.

Celá druhá řada seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. bude mít opět 22 epizod, což znamená, že k odvysílání jich zbývá ještě dvanáct a že by tedy ke konci druhé řady mělo dojít k propojení seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. s filmem Avengers: Age of Ultron, který do našich kin vstupuje 30. dubna. Co ale od druhé série můžeme očekávat do té doby?


(prohlédněte si fotogalerii ke středeční epizodě Aftershocks)

Oficiální synopse druhé poloviny druhé řady

Coulson a jeho tým objevili mimozemské město, které museli zničit, aby se Hydra nedozvěděla všechna tajemství, která toto místo ukrývalo. Přesto však na svět vyplavou nové hrozby, včetně otce Skye Cala (Kyle McLachlan), který prahne po Coulsonově životě za „krádež“ jeho pomsty vůči Whitehallovi. Na vzestupu je zároveň i zajímavé spojenectví mezi bývalými agenty S.H.I.E.L.D.u War­dem (Brett Dalton) a agentkou 33, tajemná Raina (Ruth Negga), která bojuje se svou transformací do něčeho „nelidského“ způsobenou Obeliskem a pak samozřejmě i Skye (Chloe Bennet), která v sobě také díky Obelisku objevila nové mysteriózní schopnosti. Kvůli nedostatku zkušeností s nimi však může ohrozit bezpečnost osob, které miluje.

Mezitím začínají Bobbi (Adrianne Palicki) a Mack (Henry Simmons) s další fází plánu, který bude nést vážné následky pro Coulsonův tým, neboť nevědí o nebezpečné síle útočící proti nim. Hunter bude přitom nucen udělat největší rozhodnutí ve svém životě.

V následujících epizodách se rovněž můžeme těšit i na několik nových tváří. O koho konkrétně půjde a v jakých rolích jednotlivé herce uvidíme?

Vedle těchto nových postav se do seriálu navíc vrátí i lady Sif z obou filmových Thorů a epizody Yes Men z první série. Zároveň stojí za zmínku i to, že postava Bobbi Morse v podání americké herečky Adrianne Palicki byla zařazena mezi stálé hlavní postavy. Její fanoušky proto jistě potěší, že seriálová Mockingbird nás asi jen tak neopustí.

Čím víc se návrat druhé řady seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. blížil, tím víc nás stanice ABC a společnost Marvel Entertainment zásobovaly zajímavými upoutávkami a dalšími videi. Všechna tyto videa můžete zhlédnout i na našem webu, a to navíc i s českými titulky:

Plus dodáváme ještě u nás dosud nezveřejněnou ukázku s názvem What Have They Become, která rezonuje nové tajemné a nebezpečné schopnosti Skye a Rainy:

Thumbnail Play icon

A na závěr je třeba pamatovat ještě na jednu věc. Nové epizody seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. zcela jistě navážou přesně tam, kde skončily ty předchozí, pročež by určitě stálo za to si připomenout, co se v těchto epizodách událo. Pokud nemáte čas sjet si znovu několik posledních epizod anebo se vám jednoduše nechce, můžete si děj uplynulých dílů oživit prostřednictví našich postřehů z epizod.

Pokud jste tak ještě neučinili, rozhodně vám doporučujeme přečíst si naše postřehy ze zimního finále, ve kterých jsme si odhalili i několik palčivých otázek poslední epizody. Pokud by vás pak zajímaly postřehy i ke starším dílům, všechny je najdete v naší speciální rubrice.

Diskuze /1

AgenTerry

Moc hezky shrnutý ;)

3.3.2015 | 18:34:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

  • S04E22 HDTV x264 KILLERS
  • S04E22 HDTV XviD FUM
  • S04E22 720p HDTV DIMENSION
  • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy