Agents of S.H.I.E.L.D. Noví herci ve druhé řadě

Noví herci ve druhé řadě

Noví herci ve druhé řadě

Přípravy na druhou řadu seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. už se rozjíždí a my tu tak pro vás dnes máme seznam některých nových herců, na které se v ní můžete těšit. Vzhledem k oznámeným rolím některých z nich je však zároveň třeba dát si pozor na spoilery.


1 0
10.8.2014

Vedle Lucy Lawless, o které jsme se zmiňovali již nedávno, bylo nyní ohlášeno dalších šest herců, na které se ve druhé řadě můžeme těšit. Jak ale bylo řečeno už v úvodu, role některých z nich jsou poněkud spoilerové.

Ve druhé řadě seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. si zahrají… 

  • Henry Simmons (NYPD Blue) jako mechanik Alphonso „Mac“ Mackenzie
  • Lucy Lawless (Xena, Spartacus) v roli Isabel Hartley, ostřílené agentky S.H.I.E.L.D.u
  • Nick Blood (Trollied, Him & Her) jako Lance Hunter, žoldák, kterého naverbuje ředitel Coulson; v komiksech se tato postava stala ředitelem organizace S.T.R.I.K.E.
  • Reed Diamond (Dollhouse, The Mentalist) v roli Daniela Whitehalla alias Krakena, padoucha a spojence Barona von Struckera, jednoho z hlavních vůdců Hydry, kterému Kraken asistoval i na stránkách komiksů
  • Simon Kassianides (Nikita) jako Bakshi, zřejmě tajný agent či nájemný zabiják
  • dosud neznámá herečka v roli Bobbi Morse alias Mockingbird

To nejlepší jsme si však nechali nakonec. K už tak dost pestrému ánsámblu se totiž má přidat i pětapadesátiletý americký herec Kyle MacLachlan, známý především ze sci-fi opusu Davida Lynche Duna či z kultovního Lynchova seriálu Twin Peaks.


MacLachlanova postava byla původně popsána pouze jako „Doktor“, načež někteří fanoušci začali vtipkovat o možném propojení filmového světa Marvel s britským seriálem Doctor Who. Nově však byla role této postavy v seriálu upřesněna tak, že se bude jednat o otce Skye, se kterým jsme se letmo setkali už v závěru finále první řady seriálu Agents of S.H.I.E.L.D.

Jméno „Doktor“ u některých fanoušků přesto probudilo ještě jednu asociaci, a sice že by si MacLachlan mohl zahrát superhrdinu Doctora Strange, který v příbězích Marvel Comics chrání Zemi před magickými a nadpřirozenými silami.

A přestože se podle posledních zpráv producenti Marvel Studios Doctora Strange do světa Marvel Cinematic Universe skutečně chystají napasovat, jeho spojení s MacLachlanovou prokazatelně zápornou postavou otce Skye v seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. této spojitosti do karet moc nenahrává.

Ať už ale Kyle MacLachlan bude hrát kohokoliv, v seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. bychom se ho měli poprvé dočkat už v rámci druhé epizody jeho druhé řady, kdy se tedy snad dozvíme něco víc.

Diskuze /3

KevSpa

Z účasti Kylea mám ohromnou radost. :-)

webmaster
10.8.2014 | 14:11:59
Gibbs88

A to ze to je KAPITAN z HIMYM, ste zabudli napisat…

#3 Hurley
16.8.2014 | 15:42:40
Hurley

#2 Gibbs88: To samozřejmě je, ale nemyslím si, že to pro něj byla kdo ví jak klíčová role, abych to vyloženě psal vedle Duny a Twin Peaks.

webmaster
20.8.2014 | 10:07:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

  • S04E22 HDTV x264 KILLERS
  • S04E22 HDTV XviD FUM
  • S04E22 720p HDTV DIMENSION
  • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy