Agents of S.H.I.E.L.D. Oficiální synopse druhé série

Oficiální synopse druhé série

Oficiální synopse druhé série

Stanice ABC vydala oficiální synopsi ke druhé řadě seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. Přestože tato synopse především shrnuje události z první série, může obsahovat i menší spoilery z té nadcházející.


1 0
7.9.2014

Oficiální synopse ke druhé řadě seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. především zběžně shrnuje klíčové události série první, k tomu ale načrtává i vývoj hlavních postav, jaký můžeme očekávat v epizodách nadcházejících.

Oficiální synopse:

Seriál Agents of S.H.I.E.L.D. se vrací s dynamickou a akcí nabitou druhou řadou s nově jmenovaným ředitelem Philem Coulsonem (Clark Gregg) – novým strážcem všech tajemství – který dostal za úkol navrátit důvěru vlády i občanů v organizaci S.H.I.E.L.D. po událostech filmu Captain America: Návrat prvního Avengera, kde se ukázalo, že tuto organizaci infiltrovali agenti Hydry.

Od té doby, co se existence superhrdinů a mimozemšťanů dostala do povědomí veřejnosti po bitvě o New York, se svět s touto novou skutečností snaží sžít. Agent Phil Coulson, který zemřel rukou Lokiho během této bitvy, byl přiveden zpátky k životu, aby složil malý úderný tým agentů ze světové obranné organizace známé jako S.H.I.E.L.D. (Národní oddělení strategické intervence, obrany a logistiky). Misí S.H.I.E.L.D.u je chránit ty, kteří se před nepochopitelnými hrozbami sami ochránit nedokáží.

Ta největší hrozba ale přitom rostla zevnitř, kdy Hydra, starý nepřítel S.H.I.E.L.D.u – nebezpečná extremistická skupina, se kterou bojoval Captain America během druhé světové války – tajně infiltrovala tuto organizaci na nejvyšších pozicích. Když se tuto skutečnost dozvěděla veřejnost, celý S.H.I.E.L.D. včetně agenta Coulsona a jeho týmu byl nyní považován za nepřítele. Svět S.H.I.E.L.D.u nyní nevěří a Coulsonovým úkolem je tuto skutečnost změnit.

Po částečné porážce Hydry byl Coulson jmenován ředitelem, který má nyní znovu vybudovat celou agenturu. To ale nebude snadný úkol vzhledem k tomu, že většina agentů S.H.I.E.L.D.u byla zabita nebo tajně pracovala pro Hydru. Agentka Melinda May (Ming-Na Wen), zkušený pilot, mistr bojových umění a dlouholetá Coulsonova přítelkyně na něj bude i nadále dohlížet ruku v ruce s úkazem podivných znaků, které začal psát. Co tyto symboly znamenají a lze Coulsonovi stále ještě věřit? Grant Ward (Brett Dalton), speciálně vycvičený agent a špion, se ukázal být součástí Hydry a zrádcem S.H.I.E.L.D.u a je nyní pod zámkem daleko od svých bývalých kolegů i okolního světa. Zdaleka jsme ho ale ještě neviděli naposled.

Poté, co je Ward nechal napospas smrti uprostřed oceánu, agenti Leo Fitz (Iain De Caestecker), brilantní inženýr, a agentka Jemma Simmons (Elizabeth Henstridge), geniální biochemička, dokázali ze svého vodního hrobu uniknout. Fitz však důsledkem toho upadl do kómatu a dosud plně nenabyl svých kognitivních funkcí, což je pro Simmons silná rána.

Počítačová hackerka Skye (Chloe Bennet), nyní plnohodnotká agentka S.H.I.E.L.D.u, odhalila svůj původ jako 0–8–4, předmět neznámého původu, jehož rodiče jsou považováni za „monstra“. Mohla by v sobě Skye ukrývat vlastní temnotu? Ke Coulsonovu týmu se pak nyní nově přidává i Lance Hunter (Nick Blood), žoldák a ostrostřelec s hbitou muškou. Jelikož se ale nikdy nestal plnohodnotným agentem, proč by měl chtít týmu vůbec pomáhat?

Komu může Coulson věřit?


Co v této synopsi praští přes oči asi nejvíc, je zmínka o agentu Fitzovi, který se zjevně stále nezotavil poté, co ve finále první řady téměř utonul. Pokud se ale bojíte, že by to Fitz nakonec nerozdýchal, zachovejte klid, neboť Fitzův představitel Iain De Caestecker je i v rámci druhé řady stále zařazen do hlavního hereckého seskupení a měl by se v seriálu tedy stále objevovat pravidelně.

Diskuze /3

Erichan

A co Antoine Triplett?

7.9.2014 | 20:52:32
azoxid

Dost jsem se bál, že to bude Fitzův konec, protože duo se Simmonsovou jsou moje nejoblíbenější postavy ( Fitz lehce převládá, zejména od dílu kde byl na misi s Wardem ). Čekal jsem, že od toho skoroutonutí bude mít poškozený mozek a bude z něj slintající troska. Jestli se z toho dostane, budu jen rád. Na toho Huntera jsem zvědavej, ale bojím se, že bude nudnej. Ještě jsem zvědavej na Xenu, ale o té se toho více dozvíme asi až přímo v seriálu. Že nepadla o Triplettovi aní zmínka beru tak, že to holt není a nebude hlavní postava.

7.9.2014 | 22:27:04
BigMaTTeo

„…postava agenta Tripletta z první řady ma stále status pouhé hostující hvězdy a proto ti z fanoušků, kteří doufali, že se z Tripa stane plnohodnotný člen Coulsonova týmu, ještě nemají tak úplně vyhráno.“ takze uvidime ako to nakoniec dopadne :)

8.9.2014 | 2:18:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

  • S04E22 HDTV x264 KILLERS
  • S04E22 HDTV XviD FUM
  • S04E22 720p HDTV DIMENSION
  • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy