Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) První pohled na Macka jako nového ředitele S.H.I.E.L.D.u

První pohled na Macka jako nového ředitele S.H.I.E.L.D.u

První pohled na Macka jako nového ředitele S.H.I.E.L.D.u

Po odchodu Coulsona ze scény bylo třeba najít nového ředitele S.H.I.E.L.D.u. Daisy roli samozřejmě odmítla, proto se pozice ujal Mack, jehož si všichni váží. Po fotkách Quake jsme se tedy dočkali i pohledu na nového ředitele, který to rozhodně nebude mít.

24 1
5.12.2018

Příští série Agentů S.H.I.E.L.D.u bude mít pouze třináct epizod a dočkáme se jí v létě, ale i tak nám tvůrci pomalinku servírují jednu fotku za druhou. Zatím musíme počítat s tím, že šestá řada bude bez Coulsona, jehož místo coby ředitele zaujme Mack. Jeho představitel Henry Simmons se k věci vyjádřil následovně:

„Osobně se mi líbí výzva zahrát si ředitele S.H.I.E.L.D.u. Mack pracoval bok po boku lidí, kterým nyní musí velet, což mu skvěle nahrává, protože je jedním z nich. Ale je tu jedna věc, která brzdí Mackovy vůdčí schopnosti, a to je neochota vyslat do nebezpečí lidi, jež miluje. Ve výsledku to může vést k nejtěžšímu rozhodnutí Macka jako ředitele. Co bude třeba obětovat?“


Jste rádi, že místo někoho neznámého bude ředitelem Mack? Foto: TVLine

Zdroj: ComicBookMovie

Diskuze /8

Ann Taylor

Vychází mi, že bude třeba obětovat nohu nebo ucho.

redaktor
5.12.2018 | 14:25:38
azoxid

Já bych obětoval přímo Macka.

#3 Dragon94
5.12.2018 | 14:41:57
Dragon94

#2 azoxid: Asi tak neuvěřitelně otravnej ve čtvrté a páté sérii.

5.12.2018 | 18:12:07
Fifipek

S ohledem na brutální hype okolo Marvelu tento týden očekávám návrat Coulsona k Agentům dříve či později…

5.12.2018 | 18:48:05
Raiden123

… nebude mít … lehké.

Malý Preklep ?

No ja neviem,sice som to nečital,ale Quake nejaký čas v komikse bola zastupújúci riaditel shieldu,ale,potom prešla speť len hodnosť agenta,ale so stupňom opravneni level 10,čiže ani akýkoľvek riaditeľ shieldu,jej nemohol len tak nemohol rozkazovať,mohla sa sama rozhodnúť čo bude robiť a vydávať vlastné rozkazy ak to bolo nevyhnutné.No ale to asi v seriáli nebude …

6.12.2018 | 6:38:19
Nicole

Agenti, potažmo Shield bez Coulsona, to nebude ono. Prostě Coulson je pro mě Shield. Teď jsem si pouštěla Avengers a při pohledu na něj jsem se musela usmívat, jaký to bylo ucho :) Takže doufám, že se do Agentů vrátí, protože jak píši, Agenti, Shield, prostě Coulson :)

6.12.2018 | 9:31:37
vindis

Tak Mack už v roli ředitele byl, takže to není pro něho novinka. Ve třetí sérii, kdy Ward zabil Rosalind, tak se Coulson chtěl pomstít a to v roli ředitele nemohl, tak předal otěže Mackovi.

6.12.2018 | 20:23:30
LAZARUS111

Preco nieje 4 seria z dabingom.

4.2.2019 | 22:54:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Ukázka k sedmé řadě

Thumbnail Play icon

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

Kdo by se měl vrátit do poslední řady?

Kdo by se měl vrátit do poslední řady?

Ačkoli si na sedmou sérii Agents of S.H.I.E.L.D. ještě počkáme, fanoušci již delší dobu spekulují o tom, které postavy z předchozích řad by se měly vrátit a zasáhnout do příběhu série, která bude poslední.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás