Agents of S.H.I.E.L.D. Seriálové obsazení se rozšiřuje o dvě další herečky

Seriálové obsazení se rozšiřuje o dvě další herečky

Seriálové obsazení se rozšiřuje o dvě další herečky

Čtvrtá série Agentů SHIELDu začíná již 21. září, proto přicházejí nové zprávy o obsazení klíčových postav. Do seriálové rodiny na nadcházející sezónu tedy přibudou dvě herečky, z nichž jedna bude představovat umělou inteligenci zvanou AIDA a druhá si zahraje významnou politickou osobnost.


29 0
17.8.2016

Portál TV Line napsal, že australská herečka Mallory Jansen, známá ze seriálů Baby Daddy, Galavant a Young and Hungry, vdechne život umělé inteligenci jménem AIDA (Artificial Intelligence Data Analyser). Alespoň částečně jsme ji mohli spatřit a slyšet na konci třetí sezóny, kdy Dr. Radcliffe experimentoval s modelem humanoidního robota (Life-Model Decoy), jehož by právě AIDA měla být součástí.


Druhou akvizicí je britská herečka Parminder Nagra, kterou fanoušci mohou znát z filmu Blafuj jako Beckham nebo seriálu The Blacklist.

Jméno její postavy zatím není známo, bude se však jednat o „mocnou politickou osobnost, která otevřeně vyjadřuje svou nedůvěru v Inhumans a upozorňuje na hrozby, které představují pro společnost“. Informovala o tom stránka IGN.

Vypadá to tak, že politici nebudou mít klid s Inhumans ani poté, co Lincoln Campbell pomohl k záchraně celého světa. Svůj debut si odbije v třetí části čtvrté série.

Diskuze /4

Ratemus

politici budou mít problém s Inhumans včetně této která bude veřejně bojovat proti Inhumans, pro veřejnost a celý svět (jak bylo řečeno v jiném článku) bude Daisy uprchlík a zločinec…president ví o Inhumans a veřejně schválil tu společnost ACTU (nebo jak se to jmenovalo) ale samozřejmě ve filmech o tom ani zmínka tam představují hrozbu jen Avengers.....no nic.....jsem zvědavej jak vysvětlí živé duchy respektive ducha který udělá z Robbieho Ghost Ridera to bude uplně nový rozměr v Agentech, ještě tam přidat upíry a Bladea :-) .....těším se

#3 Blaze
17.8.2016 | 19:20:02
azoxid

Ta australanka je docela kočka

17.8.2016 | 23:02:13
Blaze

#1 Ratemus: Tvůrci říkali v některém rozhovoru, že mu udělají jiný origin, než jaký má v komiksech. Hlavní důvod je prý v tom, aby i komiksoví čtenáři měli na co koukat :)

18.8.2016 | 20:07:52
Ratemus

no zde bude ten druhej GR ten co v něj bude duch jeho strejdy myslim, tak snad to bude stejně, popřípadě nějak jinak ale rozumně.....už to vidím, prostě to bude jen inhuman

18.8.2016 | 20:28:45
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

  • S04E22 HDTV x264 KILLERS
  • S04E22 HDTV XviD FUM
  • S04E22 720p HDTV DIMENSION
  • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy