Agents of S.H.I.E.L.D. Staronoví známí v nadcházejících epizodách

Staronoví známí v nadcházejících epizodách

Staronoví známí v nadcházejících epizodách

Ano. Návrat seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. nás sice čeká až od příští středy za týden, až se tak ale konečně stane, bude to rozhodně stát za to. Do seriálu se totiž nyní pohrne spousta jak už známých, tak zároveň i zcela nových herců a postav. Pokud se nebojíte spoilerů, více informací si můžete přečíst uvnitř článku.


2 0
26.1.2014

Hned v následující třinácté epizodě s názvem T.R.A.C.K.S. se, jak jsme vám už nedávno psali, objeví sám Stan Lee, duchovní otec mnoha superhrdinů ze stáje Marvel Comics, který je znám svými hereckými štěky ve většině filmových adaptací jeho komiksů. Zatímco ale v jednotlivých filmech musíte mít oči na stopkách, aby vám Leeho přítomnost náhodou neutekla, v následující epizodě seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. by měl ztvárnit podstatně významnější roli.

V jedné z následujících epizod (v průběhu února a března) v seriálu rovněž vystoupí i hollywoodský herec Bill Paxton v roli agenta S.H.I.E.L.D.u s ko­miksovými kořeny Johna Garretta, který v seriálu setrvá minimálně čtyři epizody.


V dosud nepojmenované patnácté epizodě, která by nás měla čekat ve středu 19. února, se v seriálu rovněž objeví samotná lady Sif v podání Jaimie Alexander, kterou můžete znát z filmů Thor a Thor: Temný svět. Podle nejnovějších informací přicestuje lady Sif na Zemi, aby vystopovala rusovlasou Asgarďanku Lorelei v podání gruzijsko-americké herečky Eleny Satine. A právě i Lorelei má své kořeny v marveláckých komiksech. Zde v několika příbězích Lorelei využil Loki, aby svedla Thora a on jím skrz ni mohl manipulovat. Prostřednictvím zvláštního kouzla se však Lorelei posléze zamiluje do samotného Lokiho.

Co se na závěr týče návratu některých starých známých, už včera jsme vás informovali o osudu Mika Petersona, kterého jsme v seriálu zdaleka neviděli naposled. V budoucnu se zároveň můžeme těšit i na návrat agenta Blakea v podání Tita Wellivera, kterého jsme viděli už v epizodě FZZT nebo marveláckém kraťasu Item 47.

Diskuze /2

Abs

Wau, tak ta informace o Lorelei mi udělala fakt obrovskou radost! Doufám, že si jí nakonec Sif odvede, protože pokud jo, myslím, že se nám začíná nepatrně rýsovat nástin jisté pod-zápletky do Thora 3, která by navíc skvěle zapadala do současné situace (zvlášť ve spojení s mini-filmem s názvem „All Hail the King“, který se má nacházet jako bonus na DVD k Thorovi 2).

27.1.2014 | 9:38:49
Inspekthor

Seriál bohužel začal trochu neslavně, ale nedá se říct, že by potom šel dolů. ;-) Díly se vylepšují, navíc odkazy na velké filmy (Nick Fury cameo, „Bucky Barnes…“, atd.) zvyšují kvalitu. Magical Place a Seeds byly úžasné díly… :-)

27.1.2014 | 18:02:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

  • S04E22 HDTV x264 KILLERS
  • S04E22 HDTV XviD FUM
  • S04E22 720p HDTV DIMENSION
  • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy