Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) Uvidíme v seriálu ještě Ghost Ridera?

Uvidíme v seriálu ještě Ghost Ridera?

Uvidíme v seriálu ještě Ghost Ridera?

Finále šesté řady je již pomalu za rohem a na internetu se na poslední chvíli ještě objevila teorie o tom, která postava by mohla pomoci S.H.I.E.L.D.u v zas­tavení nové hrozby. Řeč je samozřejmě o Ghost Riderovi, kterého jsme neviděli od konce čtvrté série.

27 0
2.8.2019

Již příští rok se dočkáme samostatného seriálu o Ghost Riderovi, který poběží na Hulu, ale ještě před tím je velmi pravděpodobné, že by se mohl objevit v posledních epizodách Agentů S.H.I.E.L.D.u. Jelikož má jeho seriál brát v potaz události Agentů, pořád bude samostatný a bylo by divné, kdyby se s hrdiny nerozloučil, případně jim nepomohl, když nyní čelí velmi mocnému nepříteli.

Nedávno jsme se dozvěděli, že Izel a Sarge jsou tvorové ničící celé planety, kteří navíc s největší pravděpodobností pochází z jiného světa. Nyní Izel navíc plánuje invazi, s níž by přivedla své druhy, jež by v nové realitě získali schránky v podobě lidských hostitelů. Na konci zatím poslední epizody pak Fitz přirovnal padouchy přímo ke Ghost Riderovi, což už tak trochu naznačuje, že bez něj nemají moc velkou šanci.


Vrátí se ve finále Ghost Rider? Foto: Marvel, ABC

Navíc nezapomínejme, že Ghost Rider ve finále čtvrté série řekl, že Země je jen jedním bojištěm ve válce, která poběží navěky. A dalším náznakem jeho návratu je synopse k finále šesté řady, která říká, že se tým S.H.I.E.L.D.u vydá do pekla a zpátky, což se dá vyložit doslova i metaforicky. Vrátí se tedy Reyes zpátky na scénu? To se dozvíme již během pár hodin, kdy proběhne samotná premiéra posledních epizod šesté série.

Vrátí se podle vás Ghost Rider? Jak jinak by mohl S.H.I.E.L.D. Izel a Sarge porazit?

Zdroj: Screenrant

Diskuze /2

Raiden123

Kedže sa znova menila časová línia príbehu,tak by tam mohol byť Ghost Rider,ale asi to nebude len Robie Reyes.

Hmm,Agenti shieldu 06×13 ,no neviem … tak agenti znova začali hrať predestination game,ale začali nový cyklus,no snáď s vetšou šancou na úspech,ale s potrebou opraviť viac než pred tým …

Odpoveď na otázku …

Ghost Rider na konci 6 série tam nebol… a … tak dál …

#2 DC Expert
3.8.2019 | 12:48:51
DC Expert

#1 Raiden123: Ale pořád to bylo jedno a to samé už.

4.8.2019 | 8:45:04
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Ukázka k sedmé řadě

Thumbnail Play icon

Nepřehlédněte

Kdo by se měl vrátit do poslední řady?

Kdo by se měl vrátit do poslední řady?

Ačkoli si na sedmou sérii Agents of S.H.I.E.L.D. ještě počkáme, fanoušci již delší dobu spekulují o tom, které postavy z předchozích řad by se měly vrátit a zasáhnout do příběhu série, která bude poslední.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás