Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) V poslední sérii Agentů uvidíme několik postav z dlouhé historie S.H.I.E.L.D.u

V poslední sérii Agentů uvidíme několik postav z dlouhé historie S.H.I.E.L.D.u

V poslední sérii Agentů uvidíme několik postav z dlouhé historie S.H.I.E.L.D.u

Coulsonův tým už zažil nespočet dobrodružství, kdy se vydali do počítačové simulace i do budoucnosti. Tentokrát se však časem vydali na druhou stranu, a aby zabránili ovládnutí Země, budou potřebovat pomoc od velkých es S.H.I.E.L.D.u z dáv­né doby. Které postavy určitě uvidíme?

31 0
10.9.2019

Konec šesté série zavedl naše hrdiny do třicátých let, kdy italská mafie ovládala téměř celou Ameriku. A už z několika různých úniků se k nám doneslo, že v tomto roce určitě nezůstaneme a budeme postupně sledovat vývoj organizace v průběhu času. Čekat bychom tak mohli jakýsi mix Tajné invaze Skrullů a Terminátora, kdy budou hrdinové bojovat proti časem-cestujícím strojům, které chtějí ovládnout naši planetu a vymazat S.H.I.E.L.D. z historie.

První víceméně potvrzenou postavou je agent Sousa ze seriálu Agent Carter. Zpráva o jeho příchodu do seriálu omylem unikla herečka Ming-Na Wen, která na svých sociálních sítích sdílela fotografii s koly, které dostali herci po dotočení seriálu. A právě Sousův představitel Enver Gjokaj tam na jednom kole měl svojí jmenovku.


Foto: Instagram

Bez Sousy by tu samozřejmě ale nemohla být ani Peggy Carterová, o níž se ze všech stran spekuluje, byť jsme se žádného oficiálního vyjádření zatím nedočkali. Samotní tvůrci seriálu ale naznačovali, že v poslední řadě uvidíme i několik hvězd. Navíc by to dávalo smysl i z důvodu, že její vlastní seriál skončil neuzavřený a stanice ABC by tak mohla sejmout dvě mouchy jednou ranou.

Kdo svou účast však stoprocentně potvrdil je Patrick Warburton. Ten měl v páté sérii roli vcelku malou, ale tentokrát bychom si jej mohli užít naplno. Jeho Ricka Stonera jsme si užili pouze na videonahrávce, kdy postava popisovala účel Majáku. Jelikož se ale bude v sedmé sérii cestovat časem a hrdinové potřebují Coulsona jakožto experta na historii S.H.I.E.L.D.u, zřejmě jej navštívíme někdy v sedmdesátých letech, kdy byl tento významný agent aktivní.

Minimálně Ricka Stonera se v seriálu určitě dočkáme. Foto: Marvel, ABC

Uvidíme, třeba nás tvůrci překvapí a zavedou nás ještě blíže k filmům a třeba i do devadesátek, kdy se odehrávala Captain Marvel, ale to je zatím jenom zbožným přáním fanoušků. Jelikož seriál končí, tak je samozřejmě důležité jej uzavřít ve velkém stylu, tak by si po dlouhé době i nějakou tu filmovou hvězdu mohli propůjčit, případně vrátit Ghost Ridera nebo jinou mocnější postavu.

Do jakého období byste se rádi podívali vy a kterou postavu byste chtěli v seriálu vidět?

Zdroj: Screenrant, ComicBookMovie

Diskuze /14

-Skinner-

Mohli by tam dostať Chrisa Evanse. Cap by sa mohol opäť stretnúť s Coulsonom.

#8 Rastasan
10.9.2019 | 17:31:39
Thaedhas

Nějak přestávám chápat časovou linku agentů. :D V Endgame bylo cestování časem vysvětleno tak, že když se vstoupí do minulosti, tak ta se stane novou přítomností. Takže pokud se agenti do teď odehrávali souběžně s Avengers (i když to tak mnohdy nevypadalo), tak svět s Avengery je obsazen Chronicomy? A agenti se teda vrátili do minulosti s tím, že vytvoří novou realitu, ve které se pokusí nadvládu Chronicomů zvrátit? Já netuším, jestli to co jsem napsal dává nějaký smysl… pokud tu je někdo, kdo tyto cesty časem chápe a dokázal by to vysvětlit, byl bych moc rád. :)

#3 lukasss #4 -Skinner-
10.9.2019 | 18:29:57
lukasss

#2 Thaedhas: agenti sa vraj odohrávaju v aternativnom vesmíre

10.9.2019 | 19:00:07
-Skinner-

#2 Thaedhas: Už pred touto sériou tvorcovia povedali, že sa o to prestali starať. Kedže sa 5. séria natáčala ešte predtým ako vedeli ako Endgame skončí. V agentov sa žiadny päť ročný časový skok neodohral.

10.9.2019 | 19:25:29
Laisobel

Já jsem celkem ráda, že nemusím sledovat dějovou linku v souběhu s Avengers, to by se asi už po Endgame nedalo. Jinak na poslední řadu se těším a kdyby se objevila Peggy Carter nebo Ghost Rider, byla by to pecka. A nevím, jak ostatní, ale mě by třeba potěšil i Ward.

#7 Zira
redaktor
10.9.2019 | 21:55:36
beat

Najlepsie by bolo keby sa im nejak podarilo dostat do povodnej casovej linie v mcu

10.9.2019 | 22:16:00
Zira

#5 Laisobel: Mě by rozhodně potěšil Ward, ale bojim se, že tam nebude. Ale byla by to pecka :D To určitě :D

webmaster
10.9.2019 | 23:20:31
Rastasan

#1 -Skinner-: Ted mě to taky napadlo.

11.9.2019 | 9:49:44
Ratemus

Ward, Ghost Rider, deathlok, Raina, Blake, Bobby,

11.9.2019 | 15:27:38
Raiden123

Ghost Rider,ale ktorý ?to je asi odpoved na inokedy … No ale keby tam mal cameo winter soldier/Buck Barns ešte ako záporák to by asi bolo možné … Ja by som privítal Sif alebo aspoň toho asgardskeho bersekera,ale to asi nepojde tiež. Hank Pim ako Ant Man,hmm… neviem to asi časovo nesedí.

Sakra do akého roku to vlastne skočili ? už si neviem spomenúť,tak by to asi nevychádzalo. :-/

#12 Blackhand47XD
11.9.2019 | 16:17:49
beat

1930 asi

11.9.2019 | 16:43:59
Blackhand47XD

#10 Raiden123: Máme to hned v první větě. Třicátá léta. :)

webmaster
11.9.2019 | 18:10:45
beat

*prvej vete druhého odseku :D

11.9.2019 | 19:10:40
j&t&t

ja sa hrozne teším na akékoľvek návraty.. samozrejme hlavne by potešil Ward a Peggy. ale vidieť hocikoho z filmov by bolo tiež suprové. hrozne sa už na poslednú sériu teším, i ked lúčiť sa mi s Agentmi nechce

11.9.2019 | 20:25:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Ukázka k sedmé řadě

Thumbnail Play icon

Nepřehlédněte

Kdo by se měl vrátit do poslední řady?

Kdo by se měl vrátit do poslední řady?

Ačkoli si na sedmou sérii Agents of S.H.I.E.L.D. ještě počkáme, fanoušci již delší dobu spekulují o tom, které postavy z předchozích řad by se měly vrátit a zasáhnout do příběhu série, která bude poslední.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás