Agents of S.H.I.E.L.D. Ve třetí řadě se oficiálně dočkáme Secret Warriors

Ve třetí řadě se oficiálně dočkáme Secret Warriors

Ve třetí řadě se oficiálně dočkáme Secret Warriors

Skvělá zpráva pro všechny fanoušky seriálu Agents of S.H.I.E.L.D., přestože pro některé zřejmě ne zas až tak překvapující. Možný nástup komiksových Secret Warriors byl silně naznačen už ve finále druhé řady a nyní už je to dokonce i oficiální. Co je tahle banda ale vlastně zač?


37 0
27.6.2015

O uvedení Secret Warriors informoval samotný Marvel na svých oficiálních stránkách, kde navíc vyzval fanoušky, aby se k Secret Warriors sami „připojili“ v rámci návštěvy letošního Comic-Conu v americkém San Diegu, na kterém budou mít seriály Agents of S.H.I.E.L.D. a Agent Carter v pátek 10. červenceod tří hodin odpoledne tamního času vlastní panel.

Právě tento panel budeme rozhodně sledovat a informovat vás o všem zajímavém, co se na něm šustne. Žádné trailery nebo jiné ukázky ale nečekejme, na to je pro oba seriály zatím příliš brzy. Spíš se můžeme těšit na něco bližšího o tom, co od třetí řady můžeme očekávat. Konkrétně o samotných Secret Warriors už teď zveřejnil Marvel následující:


Po bitvě S.H.I.E.L.D.u s Ťia-jing a Inhumans bude ředitel Coulson pročesávat svět ve snaze najít další nadané jedince a sjednotit tak nový neobyčejný tým, který se bude potýkat s hrozbami, jimž náš svět ještě nikdy nečelil. Agenti S.H.I.E.L.D.u však zároveň velmi brzy zjistí, že nejsou jediní, kdo je těmto novým Inhumans na stopě.

Tento text víceméně potvrzuje to, nad čím jsme spekulovali už v našich postřezích k finálnímu dvojdílu druhé řady, tedy že ředitel Coulson určí Skye jako velitele nové jednotky nadaných jedinců, která vychází z komiksové týmovky Secret Warriors. Přesně to pak nepřímo potvrdil i producent a scenárista seriálu Jeffrey Bell v jeho rozhovoru pro server EW.com.

(Nick Fury, Daisy Johnson a další členové komiksových Secret Warriors; FOTO: Marvel Comics)

Kdo jsou pak oni samotní Secret Warriors, o tom jsme si psali už v o něco starších postřezích, když tu ještě existovala možnost, že jejich součástí jsou Mack a Bobbi (nakonec se ale ukázalo, že pracovali pro „skutečný“ S.H.I.E.L.D. Roberta Gonzalese). Komiksoví Secret Warriors byli v kostce týmem sjednoceným Nickem Furym poté, co odešel z postu ředitele S.H.I.E.L.D.u, který měl jaksi „krýt zadní vrátka“ nejrůznějších hrozeb, na které byli S.H.I.E.L.D. nebo Avengers krátcí.

Více o Secret Warriors si můžete přečíst v oněch již zmíněných konkrétních postřezích. Tady ale zmiňme ještě alespoň onu zajímavost, že členem právě i komiksových Secret Warriors byla rovněž Quake, tedy Daisy Johnson alias seriálová Skye.

FOTO: Marvel.com

Diskuze /9

StrejdaMorty

Někde jsem viděl úryvky, že první objevy v týmu by mohli být Phobos a Stonewall s tím, že Stonewall by nebyl mutant ale inhuman (kvůli právům na xmeny)

27.6.2015 | 19:06:14
Valada06

Další řady už se nemůžu dočkat, ale nevím, jak to bude u Inhumanů s těmi triky…

webmaster
27.6.2015 | 19:44:03
Beranir

je hrozná škoda že v universu marvela nebudou xmeni sakra to je jako kdyby dc vynechalo wonder woman, je to prostě fakt škoda a řekl bych že se do toho budou čím dál tím víc zamotávat do těch originů a jen si tím zakopávat cestu pro budoucí možnost kdyby se jim povedlo získat práva na xmeny někdy v budoucnu tak prostě vše představovat znovu ehhh nevím no je to škoda holt

#4 StrejdaMorty
27.6.2015 | 19:51:30
StrejdaMorty

#3 Beranir: Mam na to stejny nazor. Marvel měl po těch úspěchách s Avengers veškerej výdělek vzít a zkusit ty práva odkoupit zpět, nebo zkusit nějakou formu spolupráce. Když to šlo se Sony tak proč ne s ostatníma. Chápu, že dělit jednu miliardu polovinou nepotěší nikoho, ale asi jim nedochazi, že naklady by měli taky poloviční. Nehledě na to, že Xmení film je jednou za 2–4 roky a přitom Marvel chrlí co rok to dva filmy. Ale upřímně si myslim, že za to jak rozházeli licence si mezi sebou nadavaji dodnes.

#5 Elhonzo
28.6.2015 | 0:10:03
Elhonzo

#4 StrejdaMorty: Vážně pochybuju že by Fox X-meny vůbec prodal. A kdyby tak asi za částku která by Marvel zruinovala.Ale ve finále je vůbec nepotřebují . Ano fanouška to zamrzí ale co se financí týče tak si nemůžou stěžovat.Fox má se 7 filmy něco kolem 3 miliard a Marvel má z 11 filmů něco přes 8 miliard a jedou nezastavitelně dál .Navíc jejich vztahy s Foxem jsou na takové úrovni že vydávají prohlášení že nikdo z jejich studia se nepodílí na produkci Deadpoola aby náhodu nedošlo k nějákým nedorozuměním . A Fox se do takové situace jako Sony v nejbližší době určitě nedostane takže na dohodu to určitě nevypadá.Pak je tu ten problém že X-meny by do MCU už v téhle fázi vážně narvat nemohli , ještě by šla FF , ale mutanti mají bohužel smůlu .A ve finále je to takhle možná i lepší neboť kdyby Marvel vlastnil práva na všechno (jako DC) nikdy by jsme nedostali filmy jako Guardians of the Galaxy nebo Inhumans .

28.6.2015 | 1:00:13
Michelle84

Možno je aj dobre že sú tam X-meny neni. Vzhľadom na ich počet vo svete by to tam narobilo paseku :D

#8 Blackhand47XD
28.6.2015 | 3:07:12
lksvcr

Souhlasím s tím, že to je dobře, že X-meni nejsou součáastí MCU.

28.6.2015 | 16:56:36
Blackhand47XD

#6 Michelle84: Hlavně by museli začít od začátku, protože vysvětlit co celou tu dobu dělali a proč jsme je ještě neviděli by bylo složité.

webmaster
28.6.2015 | 18:08:23
peto166

Jemmaaaaaaa, wtf????? 8O

2.7.2015 | 3:13:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

  • S04E22 HDTV x264 KILLERS
  • S04E22 HDTV XviD FUM
  • S04E22 720p HDTV DIMENSION
  • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy