Agents of S.H.I.E.L.D. Vítejte na novém webu!

Vítejte na novém webu!

Vítejte na novém webu!

Datum 1. září 2013 znamená jistě mnoho věcí, mimo jiné však i to, že právě dnes nás od premiéry seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. dělí necelých 24 dní. A pokud právě to není pádný důvod k představení jeho zbrusu nového fanwebu, pak už nevím, co je.


8 0
1.9.2013

Agents of S.H.I.E.L.D. totiž není jen tak obyčejný seriál. Je to seriál, který se přímo odehrává ve světě filmového superhrdinského týmu Avengers. Hlavním propojovacím můstkem mezi těmito filmy a novým seriálem je potom jak hlavní postava zmrtvýchvstalého agenta Phila Coulsona v podání Clarka Gregga, tak i jméno Josse Whedona, režiséra a scenáristy loňských Avengers, který tento seriál produkuje a navíc i zrežíroval a spolunapsal jeho pilotní epizodu.

Právě tuto pilotní epizodu, jak už jsme si řekli, na americké stanici ABC uvidíme za necelých 24 dní. Už nyní však na našem webu můžete najít spoustu zajímavých informací okolo tohoto seriálu, a to včetně nejrůznějších novinek, otitulkovaných videí, obrázkových galerií či profilů hlavních postav a jejich představitelů.


Vedle toho, že se od naší redakce i nadále můžete těšit na nejžhavější novinky ze světa Agents of S.H.I.E.L.D., tak jakmile se tento seriál začne i vysílat, budeme pro vás na tomto webu připravovat i české titulky k jednotlivým jeho epizodám.

Zatím si ale užijte nový web a těšte se spolu s námi na nezadržitelně se blížící premiéru tohoto seriálu!

Diskuze /1

KevSpa

Krása! ;-)

webmaster
1.9.2013 | 23:31:04
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

  • S04E22 HDTV x264 KILLERS
  • S04E22 HDTV XviD FUM
  • S04E22 720p HDTV DIMENSION
  • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy