Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.)
91/100 - 655×

Agents of S.H.I.E.L.D.(Agenti S.H.I.E.L.D.)

V seriálu z produkce Josse Whedona navazujícího na film Avengers z roku 2012 dává zmrtvýchvstalý agent Phil Coulson dohromady tým agentů S.H.I.E.L.D.u, kteří budou řešit a zkoumat nové neobvyklé případy po celém světě a chránit obyčejné před vším neobyčejným, záhadným a nebezpečným.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Brian Patrick Wade (Absorbing Man), Maya Stojan (Agentka 33), Mallory Jansen (Aida), Alicia Vela-Bailey (Alisha Whitley), Harlow Happy Hexum (Alya Fitz), Blair Underwood (Andrew Garner), Christine Adams (Anne Weaver), B. J. Britt (Antoine Triplett), Adrianne Palicki (Bobbi Morse), Patrick Cavanaugh (Burrows), Kyle MacLachlan (Calvin Zabo), Chloe Bennet (Daisy Johnson), Lucas Bryant (Damon Keller), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Reed Diamond (Daniel Whitehall)

Alisha Whitley

Alisha Whitley

Představitelka rasy Inhumanů, která se dokázala replikovat.

Sezóny 2
2015 - 2016

Základní informace

Alisha patřila ke komunitě Inhumanů, kteří žili pod vedením Ťia-jing v Ráji. Během bojů fungovala jako jednočlenná armáda, jelikož byla velmi schopná v boji a uměla se taktéž replikovat. Po smrti Ťia-jing vypomáhala S.H.I.E.L.D.u s ochra­nou Inhumanů.

Druhá série

Stejně jako ostatní členové komunity Inhumanů v Ráji prošla Alisha proměnou až po pečlivém výběru. Po Terrigenesi získala schopnost vytvářet identické klony, které ovládala na dálku, a proto se stala důležitou pomocnicí Ťia-jing. Ta jí například přikázala, aby hlídala Rainu, když dorazila do Ráje. Poté nastal spor se S.H.I.E.L.D.em, kdy se Alisha naklonovala a zabezpečila jejich plavidlo Illiad. Zde se v boji utkala s Daisy Johnson a Lincolnem, který jí byl nakonec schopný porazit.

Třetí série

Po rozptýlení Terrigenu po celé Zemi se Alisha rozhodla pomáhat novým Inhumanům, na které cílil tajemný Lash. Spojenectví proto uzavřela i se S.H.I.E.L.D.em, ale ani tak nebyla Lashe schopna zastavit a musela sledovat smrt vlastního duplikátu. Když se dostala ze svého traumatu, konfrontoval ji Hive. S pomocí svých schopností ji přidal do své armády a nakonec zemřela rukou jednoho ze Smrťáků Kree, kteří byli na lov Inhumanů přímo cvičení.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

V životě by mě nenapadlo vytvořit u někoho takovou schopnost :)

9.2.2021 | 20:51:10

Stav překladu

Epizoda S07E13: What We’re Fighting For

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @annePel, @laisobel, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama