Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) Alisha Whitley

Alisha Whitley

Alisha Whitley

Představitelka rasy Inhumanů, která se dokázala replikovat.

Sezóny 2
2015 - 2016

Základní informace

Alisha patřila ke komunitě Inhumanů, kteří žili pod vedením Ťia-jing v Ráji. Během bojů fungovala jako jednočlenná armáda, jelikož byla velmi schopná v boji a uměla se taktéž replikovat. Po smrti Ťia-jing vypomáhala S.H.I.E.L.D.u s ochra­nou Inhumanů.

Druhá série

Stejně jako ostatní členové komunity Inhumanů v Ráji prošla Alisha proměnou až po pečlivém výběru. Po Terrigenesi získala schopnost vytvářet identické klony, které ovládala na dálku, a proto se stala důležitou pomocnicí Ťia-jing. Ta jí například přikázala, aby hlídala Rainu, když dorazila do Ráje. Poté nastal spor se S.H.I.E.L.D.em, kdy se Alisha naklonovala a zabezpečila jejich plavidlo Illiad. Zde se v boji utkala s Daisy Johnson a Lincolnem, který jí byl nakonec schopný porazit.


Třetí série

Po rozptýlení Terrigenu po celé Zemi se Alisha rozhodla pomáhat novým Inhumanům, na které cílil tajemný Lash. Spojenectví proto uzavřela i se S.H.I.E.L.D.em, ale ani tak nebyla Lashe schopna zastavit a musela sledovat smrt vlastního duplikátu. Když se dostala ze svého traumatu, konfrontoval ji Hive. S pomocí svých schopností ji přidal do své armády a nakonec zemřela rukou jednoho ze Smrťáků Kree, kteří byli na lov Inhumanů přímo cvičení.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

V životě by mě nenapadlo vytvořit u někoho takovou schopnost :)

9.2.2021 | 20:51:10

Stav překladu

Epizoda S07E13: What We’re Fighting For

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @annePel, @laisobel, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás