Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) Anne Weaver

Anne Weaver

Anne Weaver

Zkušená agentka a ředitelka Akademie vědy a techniky S.H.I.E.L.D.u.

Sezóny 2
2014 - 2015

Základní informace

Agentka Anne Weaver je výborná vědkyně a ředitelka jedné z akademií organizace S.H.I.E.L.D., konkrétně zaměřené na vědu a techniku. Právě zde se agentka Weaver poprvé setkala s mladými kadety Jemmou Simmons a Leopoldem Fitzem, kteří se v budoucnu stanou součástí speciálního týmu agenta Phila Coulsona.

Znovu se agentka Weaver se svými bývalými studenty setkává, když Coulsonův tým na její akademii vyšetřuje případ záhadného smrtícího přístroje na ovládání počasí.


První a druhá série

V den pádu S.H.I.E.L.D.u se Jemma Simmons s agentkou Weaver krátce spojí a později se domnívá, že byla zabita Hydrou. Anne ale ve skutečnosti přežila díky rozkazu Tomase Calderona, který k akademii vyslal letku tryskáčů a ji i další agenty tím zachránil.

Weaver se spolu s Calderonem později přidali k nově vybudovanému S.H.I.E.L.Du agenta Roberta Gonzalese, který fungoval na transparentním a demokratickém systému několikačlenné rady, které byla členkou právě i Weaver. Po sjednocení jejich skupiny se S.H.I.E.L.D.em ředitele Coulsona agentka Weaver zůstala členkou této rady, které se ředitel Coulson zodpovídal.

Anne Weaver je velmi přísná a opatrná, avšak když to situace vyžaduje, dokáže být velmi rázná. Na druhou stranu je ale vysoce inteligentní a nenechává svá rozhodnutí ovlivňovat emocemi. Ředitel Coulson tak v ní může najít jak silného soupeře, tak i nebezpečného oponenta. Po smrti agenta Gonzalese jmenoval ředitel Coulson Anne Weaver velícím důstojníkem na letadlové lodi S.H.I.E.L.D.u.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Agentka Wieverová je už od pohledu sympatická

9.2.2021 | 20:54:34

Stav překladu

Epizoda S07E13: What We’re Fighting For

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @annePel, @laisobel, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás