Agents of S.H.I.E.L.D. Anne Weaver

Anne Weaver

Anne Weaver

Zkušená agentka a ředitelka Akademie vědy a techniky S.H.I.E.L.D.u. Právě na této akademii mohla agentka Anne Weaver sledovat vzestup mladých géniů, agentů Lea Fitze a Jemmy Simmons.

Sezóny 2
2014 -


Základní informace

Agentka Anne Weaver je výborná vědkyně a ředitelka jedné z akademií organizace S.H.I.E.L.D., konkrétně zaměřené na vědu a techniku. Právě zde se agentka Weaver poprvé setkala s mladými kadety Jemmou Simmons a Leopoldem Fitzem, kteří se v budoucnu stanou součástí speciálního týmu agenta Phila Coulsona.

Znovu se agentka Weaver se svými bývalými studenty setkává, když Coulsonův tým na její akademii vyšetřuje případ záhadného smrtícího přístroje na ovládání počasí.


První a druhá série

V den pádu S.H.I.E.L.D.u se Jemma Simmons s agentkou Weaver krátce spojí a později se domnívá, že byla zabita Hydrou. Anne ale ve skutečnosti přežila díky rozkazu Tomase Calderona, který k akademii vyslal letku tryskáčů a ji i další agenty tím zachránil.

Weaver se spolu s Calderonem později přidali k nově vybudovanému S.H.I.E.L.Du agenta Roberta Gonzalese, který fungoval na transparentním a demokratickém systému několikačlenné rady, které byla členkou právě i Weaver. Po sjednocení jejich skupiny se S.H.I.E.L.D.em ředitele Coulsona agentka Weaver zůstala členkou této rady, které se ředitel Coulson zodpovídal.

Anne Weaver je velmi přísná a opatrná, avšak když to situace vyžaduje, dokáže být velmi rázná. Na druhou stranu je ale vysoce inteligentní a nenechává svá rozhodnutí ovlivňovat emocemi. Ředitel Coulson tak v ní může najít jak silného soupeře, tak i nebezpečného oponenta. Po smrti agenta Gonzalese jmenoval ředitel Coulson Anne Weaver velícím důstojníkem na letadlové lodi S.H.I.E.L.D.u.

FOTO: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

  • S04E22 HDTV x264 KILLERS
  • S04E22 HDTV XviD FUM
  • S04E22 720p HDTV DIMENSION
  • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy