Agents of S.H.I.E.L.D. Bobbi Morse

Bobbi Morse

Bobbi Morse

Legendární agentka S.H.I.E.L.D.u s kry­cím označením Mockingbird je zedním z nejsilnějších es v rukávu Phila Coulsona, které se ředitel nebojí použít v boji proti Hydře. I tato ukázková agentka ale má svoje tajemství.

Sezóny 2
2014 - 2016


Základní informace

  • Celým jménem: Barbara „Bobbi“ Morse
  • Příslušnost: S.H.I.E.L.D.
  • Poprvé se objevil v: A Hen in the Wolf House
  • Hraje: Adrianne Palicki

Po založení nového S.H.I.E.L.D.u se agentka Bobbi Morse stala novou tajnou zbraní ředitele Coulsona, který ji nasadil jako dvojitou agentku do Hydry. Zde se pak Bobbi jakožto vedoucí bezpečnosti setkala s Jemmou Simmons, kterou Coulson zase nasadil do jedné z laboratoří Hydry. Když poté krytí agentky Simmons praskne, Bobbi ji zachrání a obě se vrátí zna základnu S.H.I.E.L.D.u.

Bobbi je jednou z nejlepších agentů S.H.I.E.L.D.u. Je efektivní, nekompromisní a v boji preferuje používání páru svých ikonických bojových holí. I Bobbi Morse však má svá tajemství. A větší než je její rozpadlé manželství s Lancem Hunterem.


Druhá série

V den pádu S.H.I.E.L.D.u byla Bobbi ředitelem Furym vyslána na speciální misi zneškodnit Hydrou obsazenou letadlovou loď, která převážela záhadný a velmi nebezpečný náklad. Agenti Robert Gonzales a Mack Mackenzie, kteří na lodi bojovali proti Hydře, ale Bobbi přesvědčili, ať se loď raději pokusí ubránit, než ji rovnou ničit. To se jim nakonec také podaří a Gonzales, Bobbi a Mack spolu vybudují novou odnož S.H.I.E.L.D.u za­loženou na demokratickém a transparentním vedení.

Bobbi a Mack jsou později Gonzalesem nasazeni do S.H.I.E.L.D.u ře­ditele Phila Coulsona jako zvědové, kde se Bobbi po dlouhé době opět setká i se svým bývalým manželem Lencem Hunterem. V minulosti už několikrát odloučení ex-manželé jsou si nyní zase čím dál tím blíž a Bobbi začíná cítit výčitky o její tajné misi. Na podobnou nerozhodnost už je ale příliš pozdě, jakmile Gonzalesovi lidé obsadí Coulsonovu základnu.

Přestože se Coulsonův a Gonzalesův S.H.I.E.L.D. nakonec sjednotí, Hunter není ochoten Bobbi její zradu odpustit. Když ale Grant Ward a agentka 33 unesou Bobbi, která agentku 33 během svého působení v Hydře předhodila Danielu Whitehallovi, aby udržela své krytí, Hunter se Bobbi rozhodne zachránit. To se mu nakonec podaří, přestože Bobbi je kvůli pasti na Huntera nastražené Wardem vážně zraněna.

FOTO: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
GanG

I will miss you.

19.8.2017 | 22:10:34
MiqueEala

S Hunterem dvě nejlepší postavy ze seriálu.

11.4.2017 | 3:16:01
littlefool

Doufám, že se s Hunterem ještě do seriálu vrátí

19.9.2016 | 16:40:45
Flyman91

kočka:-))

20.2.2016 | 14:45:07
Kothy

kraska ;)

16.9.2015 | 23:31:20

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

  • S04E22 HDTV x264 KILLERS
  • S04E22 HDTV XviD FUM
  • S04E22 720p HDTV DIMENSION
  • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy