Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) Burrows

Burrows

Burrows

Bývalý agent S.H.I.E.L.D.u, který pracoval pod ředitelem Jeffreym Macem.

Sezóny 1
2016 - 2017

Základní informace

Burrows byl agentem S.H.I.E.L.D.u a pracoval pro oddělení PR pod ředitelem Jeffrey Macem. Byl nakonec zabit skupinkou Watchdogs, kteří se opět pokoušeli zabít ředitele.

Čtvrtá série

Burrows pracoval v oddělené PR S.H.I.E.L.D.u. Měl na starosti kontakt s veřejností a zajišťoval, aby S.H.I.E.L.D. měl od veřejnosti podporu. Byl zabit po atentátu na ředitele Jeffreyho Mace, když část Quinjetu vybouchla a on i s kufříkem obsahující Patriot sérum vypadl z letounu ven. Jeho tělo bylo později nalezeno agenty Hydry, kteří mu usekli ruku, aby se dostali ke kufříku se sérem, který měl k sobě připoutaný.


Konstrukce

Když se Burrows vrátil z mise, informoval Patriota, že je situace k nezvládnutí a v boji ztratili agenta Cookea. Později Burrows přivedl k Patriotovi Macka, který čichal kolem. Dále se připojil k Patriotovi a Coulsonovi na misi pro záchranu Tripletta od Hydry. Byl Patriotova pravá ruka, byl i u nalezení Daisy a Melindy. Obě dvě vedl přes tajný tunel do bezpečí. Později, zatímco Coulson odkrýval skutečnou pravdu o Hydře celému světu, vstoupil do studia Bakshi Report, aby informoval Warda, že existuje dav lidí, kteří jim chtějí pomoci v boji proti Hydře.

Když se Aida rozhodla odstranit celý obsah Konstrukce, Burrows pomůže Mackovi evakuovat uprchlíky žijící na hřišti, i když nechápe, proč objekty stále mizí. Burrows řna konci všeho řídí autobus plný uprchlíků a je svědkem zmizení celého mostu před nimi, než je sám odstraněn.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Burrows mi přišel hrozně vlezlý

9.2.2021 | 20:59:47

Stav překladu

Epizoda S07E13: What We’re Fighting For

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @annePel, @laisobel, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás