Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) Burrows

Burrows

Burrows

Bývalý agent S.H.I.E.L.D.u, který pracoval pod ředitelem Jeffreym Macem.

Sezóny 1
2016 - 2017

Základní informace

Burrows byl agentem S.H.I.E.L.D.u a pracoval pro oddělení PR pod ředitelem Jeffrey Macem. Byl nakonec zabit skupinkou Watchdogs, kteří se opět pokoušeli zabít ředitele.

Čtvrtá série

Burrows pracoval v oddělené PR S.H.I.E.L.D.u. Měl na starosti kontakt s veřejností a zajišťoval, aby S.H.I.E.L.D. měl od veřejnosti podporu. Byl zabit po atentátu na ředitele Jeffreyho Mace, když část Quinjetu vybouchla a on i s kufříkem obsahující Patriot sérum vypadl z letounu ven. Jeho tělo bylo později nalezeno agenty Hydry, kteří mu usekli ruku, aby se dostali ke kufříku se sérem, který měl k sobě připoutaný.


Konstrukce

Když se Burrows vrátil z mise, informoval Patriota, že je situace k nezvládnutí a v boji ztratili agenta Cookea. Později Burrows přivedl k Patriotovi Macka, který čichal kolem. Dále se připojil k Patriotovi a Coulsonovi na misi pro záchranu Tripletta od Hydry. Byl Patriotova pravá ruka, byl i u nalezení Daisy a Melindy. Obě dvě vedl přes tajný tunel do bezpečí. Později, zatímco Coulson odkrýval skutečnou pravdu o Hydře celému světu, vstoupil do studia Bakshi Report, aby informoval Warda, že existuje dav lidí, kteří jim chtějí pomoci v boji proti Hydře.

Když se Aida rozhodla odstranit celý obsah Konstrukce, Burrows pomůže Mackovi evakuovat uprchlíky žijící na hřišti, i když nechápe, proč objekty stále mizí. Burrows řna konci všeho řídí autobus plný uprchlíků a je svědkem zmizení celého mostu před nimi, než je sám odstraněn.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S07E11: Brand New Day

cz20%

Překlad: @Zira, @annePel
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Trailer k sedmé řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Nepřehlédněte

Dostane Quake po skončení seriálu vlastní projekt?

Dostane Quake po skončení seriálu vlastní projekt?

Letos se definitivně dočkáme ukončení Agentů S.H.I.E.L.D.u a fanoušky proto zajímá, co se stane s jejich oblíbenými postavami. Internetové zdroje například tvrdí, že by minimálně jedna postava měla dostat vlastní projekt. Můžeme takovým zprávám ale věřit?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás