Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.)
91/100 - 655×

Agents of S.H.I.E.L.D.(Agenti S.H.I.E.L.D.)

V seriálu z produkce Josse Whedona navazujícího na film Avengers z roku 2012 dává zmrtvýchvstalý agent Phil Coulson dohromady tým agentů S.H.I.E.L.D.u, kteří budou řešit a zkoumat nové neobvyklé případy po celém světě a chránit obyčejné před vším neobyčejným, záhadným a nebezpečným.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Brian Patrick Wade (Absorbing Man), Maya Stojan (Agentka 33), Mallory Jansen (Aida), Alicia Vela-Bailey (Alisha Whitley), Harlow Happy Hexum (Alya Fitz), Blair Underwood (Andrew Garner), Christine Adams (Anne Weaver), B. J. Britt (Antoine Triplett), Adrianne Palicki (Bobbi Morse), Patrick Cavanaugh (Burrows), Kyle MacLachlan (Calvin Zabo), Chloe Bennet (Daisy Johnson), Lucas Bryant (Damon Keller), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Reed Diamond (Daniel Whitehall)

Burrows

Burrows

Bývalý agent S.H.I.E.L.D.u, který pracoval pod ředitelem Jeffreym Macem.

Sezóny 1
2016 - 2017

Základní informace

Burrows byl agentem S.H.I.E.L.D.u a pracoval pro oddělení PR pod ředitelem Jeffrey Macem. Byl nakonec zabit skupinkou Watchdogs, kteří se opět pokoušeli zabít ředitele.

Čtvrtá série

Burrows pracoval v oddělené PR S.H.I.E.L.D.u. Měl na starosti kontakt s veřejností a zajišťoval, aby S.H.I.E.L.D. měl od veřejnosti podporu. Byl zabit po atentátu na ředitele Jeffreyho Mace, když část Quinjetu vybouchla a on i s kufříkem obsahující Patriot sérum vypadl z letounu ven. Jeho tělo bylo později nalezeno agenty Hydry, kteří mu usekli ruku, aby se dostali ke kufříku se sérem, který měl k sobě připoutaný.

Konstrukce

Když se Burrows vrátil z mise, informoval Patriota, že je situace k nezvládnutí a v boji ztratili agenta Cookea. Později Burrows přivedl k Patriotovi Macka, který čichal kolem. Dále se připojil k Patriotovi a Coulsonovi na misi pro záchranu Tripletta od Hydry. Byl Patriotova pravá ruka, byl i u nalezení Daisy a Melindy. Obě dvě vedl přes tajný tunel do bezpečí. Později, zatímco Coulson odkrýval skutečnou pravdu o Hydře celému světu, vstoupil do studia Bakshi Report, aby informoval Warda, že existuje dav lidí, kteří jim chtějí pomoci v boji proti Hydře.

Když se Aida rozhodla odstranit celý obsah Konstrukce, Burrows pomůže Mackovi evakuovat uprchlíky žijící na hřišti, i když nechápe, proč objekty stále mizí. Burrows řna konci všeho řídí autobus plný uprchlíků a je svědkem zmizení celého mostu před nimi, než je sám odstraněn.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Burrows mi přišel hrozně vlezlý

9.2.2021 | 20:59:47

Stav překladu

Epizoda S07E13: What We’re Fighting For

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @annePel, @laisobel, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama