Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) Edison Po

Edison Po

Edison Po

Bývalý mariňák a člen projektu Stonožka.

Sezóny 1
2013 - 2013

Základní informace

Edison Po byl bývalý námořní taktikový a velitelský specialista pracující pro projekt Stonožka. V roce 2008 zmizel a znovu se objevil až v roce 2012, kdy probodl muži u večeře oči a poté znovu začal jíst, jakoby se nic nedělo. Zabil ho především proto, aby neodhalil identitu Johna Garretta. Setkáváme se s ním, kdy ho Raina navštěvuje ve vězení, aby ho informovala, že projekt Stonožka může být posunut do další fáze.

První série

Raina navštíví Edisona ve vězení, aby ho informovala o projektu Stonožka a k začátku druhé fáze. Poté vojáci, kteří jsou na séru Stonožka ho dostanou z vězení a později se Raina a Edison opět setkávají, kdy ho Raina upozorní, že musejí zmizet, aby je Coulsonův tým nenašel. On však navrhne, že přivedou bitvu k nim a že utíkat nebudou.


Edison a Raina sledují bitku skrz oči vojáků, kteří mají v sobě sérum, přičemž se jí zmíní, že Mike Peterson je nejspíše klíčem k fázi tři projektu Stonožka. Poté, co Raina unese Coulsona, Edison použije zařízení, aby si Coulson vzpomněl, jak ho přivedli zpátky k životu. Raina nesouhlasí s jeho způsobem mučení, ale Edisona to nijak nezajímá. Přesto se však ukáže, že jeho metody jsou k ničemu a Johna Garretta to natolik naštve, že ho skrze telefon zabije.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S07E07: The Totally Excellent Adventures of Mack and the D

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Zira, @annePel, @laisobel
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Trailer k sedmé řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Nepřehlédněte

Tvůrci dali do poslední série Agentů S.H.I.E.L.D.u maximum

Tvůrci dali do poslední série Agentů S.H.I.E.L.D.u maximum

Agenti S.H.I.E.L.D.u jsou jediným Marvel seriálem, který to i přes nemalé šance na zrušení dotáhl až do konce. Poslední řady se tak dočkáme již příští rok a tvůrci ji samozřejmě nezapomněli patřičně vynachválit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás