Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) Ellen Nadeer

Ellen Nadeer

Ellen Nadeer

Bývalá senátorka Spojených států a velká odpůrkyně Inhumans.

Sezóny 1
2016 - 2017

Základní informace

Ellen Nadeer vyrostla v rezidenci Nadeer postavené jejím otcem, kde spolu se svým bratrem Vijayem Nadeerem hráli společně, přičemž Vijay si jednou zlomil ruku. Když žila v New Yorku, Ellen a její bratr byli svědky vraždy jejich matky na její vlastní oslavě díky Chitauri. Ellen i Vijay útok přežili, akorát tím započala Ellenina nenávist k mimozemským bytostem. Obviňovala je ze smrti své matky a obávala se, že se jednoho dne vrátí.

Po vypuknutí Inhumanů začala Ellen vnímat vznikající Inhumany jako hrozbu pro lidstvo, srovnávala je s Chitauri a tak se přidružila k organizaci proti Inhumanům Watchdogs. Mezitím se stále prezentovala jako politička se silným lidským postojem. Měla také dohodu se svým bratrem, že pokud by se jeden z nich stal Inhumanem, druhý by ho zabil.


Čtvrtá série

Ellen Nadeer byla senátorkou Spojených států a veřejně stavěla odpor k Inhumanům a hrozbě, kterou představovali pro společnost. Zatímco použila své politické postavení, aby zničila pověst všech Inhumanů, Ellen se také stala spojencem a dobrodincem organizace Watchdogs, kde pomáhala s likvidací Inhumanů, včetně jejího vlastního bratra. Ellen byla zabita při výbuchu, který byl způsoben neočekávanou Terrigenezí Tuckera Shockleyho.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S07E07: The Totally Excellent Adventures of Mack and the D

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Zira, @annePel, @laisobel
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Trailer k sedmé řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Nepřehlédněte

Tvůrci dali do poslední série Agentů S.H.I.E.L.D.u maximum

Tvůrci dali do poslední série Agentů S.H.I.E.L.D.u maximum

Agenti S.H.I.E.L.D.u jsou jediným Marvel seriálem, který to i přes nemalé šance na zrušení dotáhl až do konce. Poslední řady se tak dočkáme již příští rok a tvůrci ji samozřejmě nezapomněli patřičně vynachválit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás