Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) Flint

Flint

Flint

Inhuman, který se narodil na základně Majáku v alternativní realitě.

Sezóny 2
2017 - 2019

Základní informace

Flint se narodil na základně Majáku a je jeden z příslušníků rasy Inhumans. Po tom, co prošel svou proměnou, byl zachráněn S.H.I.E.L.D.em před Kasiem, který ho chtěl prodat do otroctví. Společně s lidmi se postavil Kree a pomohl týmu S.H.I.E.L.D.u dos­tat se zpět do své časové linie, když opravil jeden z monolitů. Mezi jeho schopnosti patří geokineze, umí manipulovat se zemí a s materiály, které ze země vzešly.

Pátá série

Flint byl jedním z spojenců agentů na palubě Majáku v post-apokalyptické budoucnosti 2091. Byl to mladistvý Inhuman, který násilně podstoupil Terrigenesis u Kree vedeného Kasiem. Jeho transformace uvolnila jeho genetický potenciál, kterým byla geokineze, schopnost manipulovat se Zemí. S.H.I.E.L.D. díky Flintovým schopnostem byl schopen cestovat zpět do roku 2018. Flint přestavěl monolit času, jenž byl poté poháněn Enochem, aby vzal Coulsona a jeho tým domů. Flint se nakonec rozhodl zůstat v roce 2091 u Tess. Na konci páté řady dostal klíčenku s malou miniaturou země, čímž dostal skvělou předlohu pro to, aby mohl přetvořit zemi svými schopnostmi do původního stavu.


Šestá série

Izel použila monolity k opětovnému vytvoření Flinta, aby jí jeho síla umožnila reformovat monolity. Poté, co tak skutečně učinil, ho odhodila na stranu a roztříštila mu tím koleno, aby zdržela Macka a Yo-Yo. Mack poté nařídil Piper, aby ho odvedla do Quinjetu.

Sedmá série

Než se však stihli s Piper vrátit do základny Lighthouse, zastavili je Simmons Fitzem. Piper i Flint dostali za úkol hlídat přístroj, ve kterém byl Fitz zavřený, aby se mohl dostat do minulosti za svým týmem, který cestoval časem, zatímco Jemma měla za úkol týmu pomoct. Flint ani Piper však nevěděli, že kromě Fitze se v zařízení schovává ještě někdo a to Alya Fitz, dcera obou vědců. Flint po té, co se agenti zbavili hrozby, kterou představovali Chronicomové, začal navštěvovat Coulsonovu akademii, aby se mohl stát agentem S.H.I.E.L.D.u.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S07E13: What We’re Fighting For

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @annePel, @laisobel, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Trailer k sedmé řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás