Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) Gabe Reyes

Gabe Reyes

Gabe Reyes

Bratr losangelského Ghost Ridera, který je upoutaný na vozíček.

Sezóny 1
2016 - 2016

Základní informace

Gabe Reyes je bratrem Robbieho, který je světu známý spíše jako Ghost Rider. Po útoku gangu Fifth Street Locos je upoutaný na vozíček, přičemž se o něj stará jeho bratr. Gabe netušil, že je jeho bratr oním samozvancem, ale jednoho dne se to kvůli zásahu S.H.I.E.L.D.u doz­věděl.

Čtvrtá série

Gabe žil spolu s Robbiem u svého strýce a na rozdíl od svého bratra se pilně věnoval studiu. Jedné noci jej Robbie přesvědčil, aby s ním jel na pouliční závody, což se pro něj stalo osudným. Toho dne na ně zaútočili členové Fifth Street Locos, kteří si mysleli, že se v autě nachází jejich strýc. Zatímco Robbie získal po nehodě sílu Ghost Ridera, Gabe ztratil možnost chodit.


Během blackoutu v Los Angeles byl Gabe konfrontován několika zločinci, kteří mu chtěli ukrást vozíček. Robbie jej spolu s Daisy zachránil, přičemž v ní Gabe poznal slavnou Quake. Gabe si však myslel, že to ona může za jeho tajemné noční vyjížďky, tak ji požádal, aby se s Robbiem již nestýkala. O pár dní později byla pravda odhalena, když byli oba bratři přivedeni na Zephyr One. Následně pak Gabe o svého bratra přišel, nebo si to alespoň myslel, jelikož se Robbie dostal do jiného světa.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Nesympatický, a ještě neumí hrát.

18.8.2019 | 13:21:12

Stav překladu

Epizoda S07E13: What We’re Fighting For

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @annePel, @laisobel, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Trailer k sedmé řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás