Agents of S.H.I.E.L.D. Glenn Talbot

Glenn Talbot

Glenn Talbot

Plukovník amerického letectva, který se s ničím nepáře. A už vůbec ne se sběhlými agenty organizace, o které je přesvědčen, že pro jeho vlast představuje smrtící hrozbu.

Sezóny 2
2013 - 2015


Základní informace

Pro plukovníka Glenna Talbota je hrozba jako hrozba a když přijde na válku mezi S.H.I.E.L.D.em a Hydrou, Talbot obě organizace hází do jednoho pytle. To je sice moudrý postoj pro ochranu Spojených států amerických, pro tým Phila Coulsona už to ale zase tak dobrá zpráva není.

Glenn Talbot je razantní a neúprosný velitel, který nehodlá nic riskovat tím, že by se v komplikované válce Hydry a S.H.I.E.L.D.u sna­žil rozlišit jedno od druhého. Za jiné situace by byl Glenn Talbot pro Phila Coulsona mocný spojenec, nyní je však pro něj ještě o to mocnější nepřítel.


První série

Po pádu S.H.I.E.L.D.u plu­kovník Talbot a jeho lidé neúprosně pronásledují agenta Phila Coulsona a jeho tým. Na jedné z tajných základen se mu je sice podaří zajmout, Coulson však s pomocí Marie Hill (která původně o jejích lokaci Talbota paradoxně informovala) plukovníka přemůže a se svým týmem unikne. Talbot tak sice přišel o své zajatce, zároveň však obsadil jednu z posledních dosud neodhalených základen S.H.I.E.L.D.u, čímž si u letectva vyslouží povýšení.

Druhá série

Nyní již brigádní generál Glenn Talbot pokračuje ve své křížové výpravě proti S.H.I.E.L.D.u a Hydře, které považuje za jedno a totéž. Předpokládá, že obě organizace už jsou skoro poraženy, neuvědomuje si však, že Hydra, přestože se ukrývá ve stínech, je aktivní po celé zeměkouli a nově utvořený S.H.I.E.L.D. ředitele Coulsona je na ni prostě krátký.

Coulson se tak Talbota snaží přesvědčit, že jsou na jedné lodi. Zpočátku to nejde úplně snadno, když Talbota unese a snaží se ho varovat před nebezpečným nadaným jedincem Carlem Creelem, generál si však postupem času začne skutečně uvědomovat, že Coulson není jeho nepřítelem a že pokud chtějí Hydru porazit, musí vážně spolupracovat. O tom ho přesvědčí především několik nevšedních „dárků“ od Coulsona, který do zajetí armády USA předá nejdřív samotného Creela a pak i Sunila Bakshiho, jednoho z vysoce postavených členů Hydry.

Třetí série

Carl Creel se nakonec vymanil z moci Hydry a Talbot jej zaměstnal jako svého bodyguarda. Po smrti Priceové převzal Talbot její místo coby šéf ATCU, ale jeho syna unesla Hydra a tak S.H.I.E.L.D. opět vystavil nebezpečí. Během konference, kde se řešili Inhumans, zradil Coulsona, ale sám byl taktéž zajat. Šéfové vládních organizací byli nuceni spolupracovat a za pomocí Creela se dostali ven.

S.H.I.E.L.D. a ATCU nakonec spojili síly s spolu konečně zničili Hydru. Po zavedení Sokovijské dohody vzešel S.H.I.E.L.D. v platnost a vládě musel pomoci s donucením Inhumans k podepsání. Coulson poté odhalil Talbotovi pravdu o Hivovi a díky spolupráci jej zneškodnili.

FOTO: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

  • S04E22 HDTV x264 KILLERS
  • S04E22 HDTV XviD FUM
  • S04E22 720p HDTV DIMENSION
  • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy