Agents of S.H.I.E.L.D. Ian Quinn

Ian Quinn

Ian Quinn

Světově známý magnát a zakladatel společnosti Quinn Worldwide. Miliardář Ian Quinn tvrdí, že chce vést svět kupředu. Vše ale není takové, jaké se zdá, a týmu agenta Coulsona tím způsobí nejednu obtíž.

Sezóny 1
2013 - 2014


Základní informace

  • Příslušnost: žádná
  • Poprvé se objevil v: The Asset
  • Hraje: David Conrad

Tým agenta Coulsona se s ambiciózním a nepochybně nebezpečným těžebním magnátem Ianem Quinnem setká poprvé, když vyšetřuje únos profesora Franklina Halla. Je to totiž právě Quinn, kdo Halla drží a nutí ho pracovat na zkoumání velmi mocného a vzácného prvku jménem gravitonium, které je schopné nabourávat sílu gravitačního pole.

Protože se Quinn nachází mimo jurisdikci S.H.I.E.L.D.u, je za ním na Maltu poslána Skye, aby odhalila jeho plány. Když je poté Quinn o své gravitonium kvůli agentu Coulsonovi a jeho týmu připraven, začne brát svůj konflikt se S.H.I.E.L.D.em osobně.


První série

Coulson a jeho tým brzy zjistí, že Ian Quinn je nějakým způsobem napojen na Jasnovidce, když manipuluje se dvěma sběhlými kadety akademie S.H.I.E.L.D.u, kteří se snažili vytvořit zařízení na ovládací počasí. Když se s ním Coulsonův tým znovu střetne v Itálii, Quinn postřelí a tak smrtelně zraní Skye, načež je Coulsonovým týmem zajat.

Později se ukáže, že Quinn nedobrovolně pracuje pro Jasnovidce, který ho vydírá a nařídil mu, aby Skye postřelil a dovedl tak agenta Coulsona k nalezení léku, který přivedl zpět k životu i něj. Když se pak Jasnovidcem ukáže být agent S.H.I.E.L.D.u John Garrett, Quinna vysvobodí ze zadržovacího zařízení S.H.I.E.L.D.u a odměnou za jeho služby mu navrátí jeho gravitonium. Quinn ale cítí, že kolem Garretta není bezpečno a když je jeho skupina nakonec zlikvidována a Garrett sám zabit agentem Coulsonem, Quinnovi se podaří uprchnout i s gravitoniem neznámo kam.

FOTO: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

  • S04E22 HDTV x264 KILLERS
  • S04E22 HDTV XviD FUM
  • S04E22 720p HDTV DIMENSION
  • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy