Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) Ian Quinn

Ian Quinn

Ian Quinn

Světově známý magnát a zakladatel společnosti Quinn Worldwide. Miliardář Ian Quinn tvrdí, že chce vést svět kupředu. Vše ale není takové, jaké se zdá, a týmu agenta Coulsona tím způsobí nejednu obtíž.

Sezóny 2
2013 - 2018

Základní informace

Tým agenta Coulsona se s ambiciózním a nepochybně nebezpečným těžebním magnátem Ianem Quinnem setká poprvé, když vyšetřuje únos profesora Franklina Halla. Je to totiž právě Quinn, kdo Halla drží a nutí ho pracovat na zkoumání velmi mocného a vzácného prvku jménem gravitonium, které je schopné nabourávat sílu gravitačního pole.

Protože se Quinn nachází mimo jurisdikci S.H.I.E.L.D.u, je za ním na Maltu poslána Skye, aby odhalila jeho plány. Když je poté Quinn o své gravitonium kvůli agentu Coulsonovi a jeho týmu připraven, začne brát svůj konflikt se S.H.I.E.L.D.em osobně.


První série

Coulson a jeho tým brzy zjistí, že Ian Quinn je nějakým způsobem napojen na Jasnovidce, když manipuluje se dvěma sběhlými kadety akademie S.H.I.E.L.D.u, kteří se snažili vytvořit zařízení na ovládací počasí. Když se s ním Coulsonův tým znovu střetne v Itálii, Quinn postřelí a tak smrtelně zraní Skye, načež je Coulsonovým týmem zajat.

Později se ukáže, že Quinn nedobrovolně pracuje pro Jasnovidce, který ho vydírá a nařídil mu, aby Skye postřelil a dovedl tak agenta Coulsona k nalezení léku, který přivedl zpět k životu i něj. Když se pak Jasnovidcem ukáže být agent S.H.I.E.L.D.u John Garrett, Quinna vysvobodí ze zadržovacího zařízení S.H.I.E.L.D.u a odměnou za jeho služby mu navrátí jeho gravitonium. Quinn ale cítí, že kolem Garretta není bezpečno a když je jeho skupina nakonec zlikvidována a Garrett sám zabit agentem Coulsonem, Quinnovi se podaří uprchnout i s gravitoniem neznámo kam.

Pátá série

Dlouhou dobu jsme nevěděli, kam se Quinn s gravitoniem vlastně vydal, ale zřejmě nikdo asi nečekal, že o život přišel víceméně hned po první sérii. Když Quinn odjížděl spolu s Rainou a gravitoniem, otevřela jeho kolegyně z Hydry kontejner a řekla mu, že gravitonium po něm touží více než on po něm. Raina následně sledovala, jak byl Quinn pohlcen a od té doby o něm již nikdo neslyšel.

Po mnoho let byl Quinn uvězněn spolu s Franklinem Hallem právě uvnitř gravitonia. Když se jej pak Carl Creel pokusil absorbovat, začal slyšet jejich hlasy a nakonec se k nim také přidal. Hlasy všech tří poté slyšel také Glenn Talbot, který se s pomocí gravitonia stal mocným Gravitonem.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Blázen co se žene za gravitoniem a nedbá na ostatní věci, naprosto chápu Hola.

10.2.2021 | 16:40:48

Stav překladu

Epizoda S07E13: What We’re Fighting For

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @annePel, @laisobel, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás