Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) Jeffrey Mace

Jeffrey Mace

Jeffrey Mace

Nový ředitel S.H.I.E.L.D.u a experiment projektu Patriot, který mu dodal nadlidské schopnosti.

Sezóny 1
2016 - 2017

Základní informace

Čtvrtá série

Jeffrey Mace pracoval původně jako novinář, který přežil útok zorchestrovaný Zemem ve Vídni. Kvůli jedné dobré fotce jej rekrutoval Glenn Talbot, který jej zapojil do projektu Patriot, což byl nový pokus o znovuvytvoření supervojáka. Jediný rozdíl byl v tom, že se sérum muselo dávkovat v intervalech, načež vyprchalo a Jeffrey byl opět normální. To bylo samozřejmě vládní tajemství a jako nový hrdina lidu se z Mace stal nový ředitel S.H.I.E.L.D.u.

Jedním z jeho prvních příkazů bylo lapit Daisy Johnson, z níž byla tou dobou známá hrozba. Akce se chopili CoulsonMackem, z Jemmy se stala ředitelka vědy a techniky a May měla za úkol složit speciální úderný tým. Jako ředitel vystupoval Mace hodně na veřejnosti a představoval vládním hlavounům, jak se organizace změnila. Často se debatovalo o Inhumans, kteří byli nadále považováni za hrozbu, což si Mace uvědomoval, ale i tak byl ochoten bojovat za jejich práva.


S.H.I.E.L.D. se nakonec zapletl i s tajemným Ghost Riderem, jehož Mace považoval za spojence Quake a dalšího veřejného nepřítele. Nakonec si ale uvědomil, že oba jsou na správné straně a domluvil se s nimi. Dalším problémem ale byla Aida, jíž vytvořil Holden Radcliffe. Díky ní a dalším LMD se S.H.I.E.L.D. opět dostal do ohrožení, což vedlo k uzavření hlavního týmu do Konstrukce a následně i Maceově smrti. Před tím se ale ještě S.H.I.E.L.D. několikrát utkal s Watchdogs, kdy se Mace jakožto Patriot akcí sám zúčastnil. Po smrti Mace začala veřejnost brát S.H.I.E.L.D. opět jako hrozbu a organizace se musela vrátit do stínů.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Měla jsem ho mnohem radši v konstrukci než v realitě :)

10.2.2021 | 16:45:48
Milano33

Parádna postava!

26.7.2020 | 22:25:20

Stav překladu

Epizoda S07E13: What We’re Fighting For

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @annePel, @laisobel, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás